Şimdi Ara

Zuhal Topal'den Rezalet Olay hakkında Açıklama (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
2.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu kadın sözleşme yapmıyor mu patronlarıyla? Defne Joy Foster onun arkadaşıydı vefat ettiğinde Zuhal Topal göz yaşları içinde sundu programı. Kadın keyfinden yapmıyor bence.
  • Bence oraya giden adam ağır saçmalamış. Eğer hayat normal biçimde devam etmeyecekse şehitler boşa şehit olmuş olur. Orada görev yapan insanların orada görev yapmasının sebebi terörün halkın yaşamını etkilememesini sağlamak için.

Hayat normal devam edecek ki şehit'in şehit olmasının bir anlamı olsun.

Aksi halde terörist amacına ulaşmış olur. Bu bence şehit olan kişiye daha büyük saygısızlıktır.

Doktor doktorluk yapacak , Asker askerlik yapacak , esnaf esnaflık yapacak , şov dünyasındakiler de kendi işini yapacak . Bu böyle olsun diye insanlar orada şehit oluyor.

Bu Zuhal Topal her kimse doğru yolda bence. Doğru olanı yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 9 Şubat 2016; 23:12:59 >
  • Osunu busunu bilmem de burda bu mesajı gören herkesden nacizane bi ricam olcak. Allah aşkına şöyle programları izlemeyin izlettirmeyin.
  • Zuhal topal benim icin bitmistir bu saatten sonra tek bir fotorafina bakip çavuşu tokatlayan namerttir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zuhal topalin saygisizligini goremiyorum. adam konusuyo konusuyo, zuhal topal cok hakli bir sekilde oyleyse senin de buraya gelmemen gerekirdi diyor ve adam "kendi istegiyle" kalkip gidiyor zuhal topal ise sadece gule gule diyor giderken. burdaki beyni geriler de kalkip zuhal topal adami kovuyor diyor.

turk gazeteciligi de boyle iste guzel bir ozeti gorulebiliyor burada. herkes kendi isini yapicak bu kadar basit bu is.

ayrica siz bu elestirileri devletinize yapin. araplar olunce ulkede yas ilan edilir, ama kanimizdan olan turkmenler olunce hicbir sey yapilmaz, bu elestirilmez ama sov programi sunan sucsuz kadini topa tutarsiniz burda siz anca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehit haberlerine saygısızlık yapanın suçu var da şehit verilmesine sebep olanların hiç mi suçu yoktur aga?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

zuhal topalin saygisizligini goremiyorum. adam konusuyo konusuyo, zuhal topal cok hakli bir sekilde oyleyse senin de buraya gelmemen gerekirdi diyor ve adam "kendi istegiyle" kalkip gidiyor zuhal topal ise sadece gule gule diyor giderken. burdaki beyni geriler de kalkip zuhal topal adami kovuyor diyor.

turk gazeteciligi de boyle iste guzel bir ozeti gorulebiliyor burada. herkes kendi isini yapicak bu kadar basit bu is.

ayrica siz bu elestirileri devletinize yapin. araplar olunce ulkede yas ilan edilir, ama kanimizdan olan turkmenler olunce hicbir sey yapilmaz, bu elestirilmez ama sov programi sunan sucsuz kadini topa tutarsiniz burda siz anca.

Keşke videonun devamını da izleseydin

• Orda Zuhal Topal ın açıklaması belkide çok yanlış değildi ama arkasından göbek atılmasına izin vermek tam bir ....dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlığa sarılmak

Zuhal topal benim icin bitmistir bu saatten sonra tek bir fotorafina bakip çavuşu tokatlayan namerttir

• :(

• Çok tutarsız ve dengesiz bir kadın ve samimiyetine de ben inanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

quote:

zuhal topalin saygisizligini goremiyorum. adam konusuyo konusuyo, zuhal topal cok hakli bir sekilde oyleyse senin de buraya gelmemen gerekirdi diyor ve adam "kendi istegiyle" kalkip gidiyor zuhal topal ise sadece gule gule diyor giderken. burdaki beyni geriler de kalkip zuhal topal adami kovuyor diyor.

izledim hocam, dediğim gibi linç edilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. halk olarak bir şeyleri sözde boykot etmeye ve linç etmeye meyilli olmaktan geliyor bence bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlığa sarılmak

Zuhal topal benim icin bitmistir bu saatten sonra tek bir fotorafina bakip çavuşu tokatlayan namerttir

• O talip olduğu hanımefendiyi bi koğuşa bırakalım bakalım çıkışta da göbek atıp oynayabiliyor mu? Çal çal çal diyor bir de çaldırmamak elde değil.Bence zuhal topal kadar bu kadında ciddi bir tepkiyi hak ediyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

quote:

izledim hocam, dediğim gibi linç edilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. halk olarak bir şeyleri sözde boykot etmeye ve linç etmeye meyilli olmaktan geliyor bence bunlar.

Evet linç edecek adam arıyoruz orası doğru hocam ama yinede zuhal başta haklıyken sonradan adama nispet yapacam diye şehitlere saygısızlık yaptı.

Kimsenin zuhal topalın baştaki savunmasına lafı yok, en son dans ederken "şehit var ama bak oynuyoruz ne olacak" demek gibi bir şey olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 10 Şubat 2016; 1:40:57 >

• Adamın şov yapmış tamamen fakat bu lafların üzerine gidip göbek atmasına izin vermek saçmalıktan başka bir şey değil.Yaptığı konuşma da yapmacık duruyor bence
  • Bugün rtüğü arayıp şikayette bulundum sizde şikayet edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

Bugün rtüğü arayıp şikayette bulundum sizde şikayet edin..

Oynayan tepecikli dansözümü şikayet ettin. ?
  • Muhtemelen tv kanalındaki dizi oyuncusunun telefon kapağındaki ''Solo Türk'' yazısından rahatsız olan tv patronunu memnun etmek için yapmışlardır.
  • Adama diyeceksin şehitlere saygı bekleyeceğin en son program uyduruk izdivaç programı aklı beyni olan olsa zaten oraya çıkmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.