Şimdi Ara

Zuhal Topal'den Rezalet Olay hakkında Açıklama

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
95
Cevap
0
Favori
2.547
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Zuhal Topal'den Rezalet Olay hakkında Açıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    419 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlığa sarılmak

Zuhal topal benim icin bitmistir bu saatten sonra tek bir fotorafina bakip çavuşu tokatlayan namerttir

|
    |

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Stephen Hawking

Konuşma bitince de arkadaki rejide seyircilere kalkın alkışlayın diyor. Yazık

aynen benimde dikkatimi çekti

/>

Bunu görmemiştim buraya yazılan bazı yorumlardan sonra belki fazla eleştiriyoruz demiştim ama bu kabul edilemez.

• Binbaşı
    1006 Mesaj
    3-5 acemi sayesinde umarım herkes uyanmıştır. Maalesef harcadığımız vakitleri şu boş kanallar yerine daha yararlı şeylere harcarız. Buna çok ihtiyacımız var.
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Yüzbaşı
    795 Mesaj
    Bu kadın adam konuşurken hiç tribe girmeyecekti ve sonra adama laf çakmaya çalışıp senin buray gelmen de hata demeyecekti. Adam da çekip gidince mal gibi kaldılar zaten, o diğer gerzek de çal çal diye ortada oynamaya başladı. Esas ayıp da ona izin verilmesi., ortada öyle bi konuşma geçmiş ve bunun üstüne tüm Türkiyeye saygısızlık yapıp göbek atması hadsizliktir. Burda da zuhal topalın ağlaklaşması çok yapmacık olmuş, sihirli annemde daha iyi oynuyordu, unutmuş iyice rol yapmayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: AliAydogdu

quote:

quote:

/>

Bunu görmemiştim buraya yazılan bazı yorumlardan sonra belki fazla eleştiriyoruz demiştim ama bu kabul edilemez.

İyi Hoş söylüyor yazıyorsunuz da rejinin görevi bu zaten.

Her koşulda , her fırsatta her zeminde seyirciyi coşturmak , ambiansı hep yüksek tutmak.

Bunu program başından sonuna kadar seyircinin yanında durarak yapıyor. Bunun için de para alıyor.

Zuhal Topal'ın konuşma sonunda da aynı şeyi istemesi kadar doğal ne olabilir.

Hemen de konuyu Zuhal'a bağlamışsınız. Nerdeyse rejiye alkışlat diye göz kırptı falan diyeceksiniz.

Tamam benimde sevmediğim tasvip etmediğim bir durumdu o günkü gelişme. hatta üstteki mesajlarımda da bu konuya değindim ve düşümcemi yazdım.

Ancakj bu son yazılanlara üzgünüm katılamayacağım.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    http://t24.com.tr/haber/ntv-sarki-soyleyen-spikeri-kovdu,211184

Aynı hassasiyeti fox tv göstermesse yazıklar olsun bu ülke üzerinden kazandıkları her kuruş zehir zıkkım olsun..

Hala zuhali kollayanlar var arkadaşlar zuhal bu programın moderatörü baktın orada karı göbek atıyor alacaksın kenara sen nabıyorsun arkadaş şehidin arkasından oynar gibi geç kenara diyeceksin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hachiko -- 11 Şubat 2016; 20:53:53 >

• Teğmen
    176 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

http://t24.com.tr/haber/ntv-sarki-soyleyen-spikeri-kovdu,211184

Aynı hassasiyeti fox tv göstermesse yazıklar olsun bu ülke üzerinden kazandıkları her kuruş zehir zıkkım olsun..

Hala zuhali kollayanlar var arkadaşlar zuhal bu programın moderatörü baktın orada karı göbek atıyor alacaksın kenara sen nabıyorsun arkadaş şehidin arkasından oynar gibi geç kenara diyeceksin..

|
    |

• Yüzbaşı
    935 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yellowred81

Olay ne bi özet geçin izlemedim

Evlilik programinda talip olan adam dio sehit verdik hassasiyet gostern zuhalde dio bu prg yapmak zorundym anliyomysn adamda dio ozman bn prg terkediyorm bb sora talip oldgu kadn cal keke cal diyo kadin oynamaa baslio herkes tepki tüyler diken zuhal pkk kürt isid. Sora zuhal dio bn türküm ama is isten gecmis artk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: hll knk

quote:

Evlilik programinda talip olan adam dio sehit verdik hassasiyet gostern zuhalde dio bu prg yapmak zorundym anliyomysn adamda dio ozman bn prg terkediyorm bb sora talip oldgu kadn cal keke cal diyo kadin oynamaa baslio herkes tepki tüyler diken zuhal pkk kürt isid. Sora zuhal dio bn türküm ama is isten gecmis artk

Yazasıya konu başlığının ilk mesajındaki link'i paylaşıverseydin Üstad.

Yorulmamış olurdun.

Gerçi bizim insanımızda hazırcılığı pek sever. Konuyu başında değil sonunda okur. Başından okusa zaten görecek bilgi sahibi olacak....

neyse biz yine verelim ...

https://www.youtube.com/watch?v=lbJHqIIcIU0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustizmir -- 11 Şubat 2016; 21:11:03 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

quote:

Keşke anlatmayaydın okumak bir dakikamı aldı Türkçe'ye çevirmek 15 dakikamı aldı.. Hani benim niki şekilli şuküllü yazcaydın sen..

• Yüzbaşı
    935 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

quote:

quote:

Keşke anlatmayaydın okumak bir dakikamı aldı Türkçe'ye çevirmek 15 dakikamı aldı.. Hani benim niki şekilli şuküllü yazcaydın sen..

Tmm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    807 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

quote:

Orijinalden alıntı: AliAydogdu

quote:

quote:

/>

İyi Hoş söylüyor yazıyorsunuz da rejinin görevi bu zaten.

Her koşulda , her fırsatta her zeminde seyirciyi coşturmak , ambiansı hep yüksek tutmak.

Bunu program başından sonuna kadar seyircinin yanında durarak yapıyor. Bunun için de para alıyor.

Zuhal Topal'ın konuşma sonunda da aynı şeyi istemesi kadar doğal ne olabilir.

Hemen de konuyu Zuhal'a bağlamışsınız. Nerdeyse rejiye alkışlat diye göz kırptı falan diyeceksiniz.

Tamam benimde sevmediğim tasvip etmediğim bir durumdu o günkü gelişme. hatta üstteki mesajlarımda da bu konuya değindim ve düşümcemi yazdım.

Ancakj bu son yazılanlara üzgünüm katılamayacağım.

Oradaki seyircilerin hepsi parali seyirci servis kanal getirip evine bırakıyor. Kendileri calip kendileri oynuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    "Ben haddimi bilirim.Varsın hak kapısını kimse çalmasın, dost bildiklerimizde vefa kalmasın, varsın selamımı kimse almasın...Olmaz bir zerresi mizanda heder SEN sevdiğini ALLAH için sev yeter. " Hz Mevlana

• Binbaşı
    1250 Mesaj
    Bayrak görünce ağlıyormuş hadi lan oradan

Katılıyorum. Sanki zorla söylemiş gibi geldi bana. Ağlayarak cevap vermesi ayrı bir skandal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 12 Şubat 2016; 20:52:24 >
    |
    |
    raunk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | ASUS VS239HV Full HD HDMI IPS
  • Çavuş
    62 Mesaj

Üzdün
    |
    |
    bakar niye bakmasın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.