Şimdi Ara

ZTK Çeyrek Final Rövanş Karşılaşması Torku Konyaspor - Beşiktaş 03.03.2016 20.45 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
0
Favori
6.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ligde konyanin oynadigi oyunu oynayip bizden puan alacak takım çok
    zaten akhisar kasinpasa bsehir aldı bursa osmanlı son anda kurtardik

takımdaki arıza fizik mücadele gücü düsuk 4 orta saha ile oynamak ,atiba süpermen degil,
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

Yönetim gitse ne olacak? En iyi senaryo yeni başkan cebinden para verecek kulübü kendine borçlandıracak. Aysal'ın pislikleri ile uğraşıyor Dursun.

Adnan Polat döneminde kümede kal Gs diyordunuz,Ünal Aysal geldi 8 tane kupa aldık.Muslera,sneijder,melo gibi bir dünya iyi oyuncumuz oldu.Ünal Aysal zarar ettirdi diyorsunuz da adamın aldı topçuları satsın Gs yine adam sıfırlamış olur borcunu aldığı oyuncular değeri olan oyuncular Ünal aysala hırsız falan diyende futbol cahilidir.Amrabatları aysal almadı sinyor terim ağladı sızladı aldılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimin karın ağrısı varsa gelmiş konuya bu kadar korkmayın bizden tmm trolluk yapanıda banlayın geçin cevap vermeyin belli ki adamların niyetleri iyi değil
    Ben tolgayı bu gün oynatcağına emindim konya çok iyi kapandı ve iyi olan taraftı tebrik etmek lazım adamlar alan savunmasını hakkıyla yaptılar bravo
    Beşiktaşa kızıp durabiliriz ama lütfen trollerin agzına laf vermeyin
  • Bizim ne zaman atak oynatan bir hoca ile şampiyon olduğumuz bir başarı yakaladığımız görülmüş,son 2 şampiyonluğum savunma oynatan hocalar ile oldu,ondan önceki şampiyonlukta ben doğmamıştım bile
  • stadda konyalıdan başkasına bastırmam çalması
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

10 tane bileklik alayım bir daha yazı yazma.

Otur bir menemen ye.
    Biz en azından avrupada bir şeyler yaparak mali sıkıntılar içine girdik. Tarihteki tek başarınız RMA'nın İnönü'de antreman yapması ve CR7'nin Demirören AVM'yi ziyareti. Utanmadan konuşuyor musun?
    Konya paspas etti beşiktaşı, sence bu beşiktaş fenerbahçe'nin önünde şampiyon olabilir mi? Dürüstçe cevap ver ama sen bile inanmıyorsun
  • Beşiktaş'ın kötü oynadığı falan yok, sadece ilk maçtaki ciddiyetsizlikten dolayı alınan mağlubiyetin sonudur bu. Konya defans yapmaya çıkmış sahaya, iyi savunma yapan bir takıma Real Madrid bile gol atamaz. Herkes yok avrupadan elendiniz TR kupası da gitti gibi yorumlar yapmış. Sanki her sene avrupada kupa alıyorlar da avrupadan elenmişiz. :) Topu topu bir tane avrupa kupası var onu da GS yıllar önce almış neyin elenmesinden bahsediyorsunuz, FB liler gidin sizde bi UEFA kupası alın sonra eleştirin.
    TR kupasına gelince, dediğim gibi ilk maçı ciddiye almazsan sonucuna da katlanmak zorundasın, Konya iyi savunma yaptı ve turu aldı, bunun tartışılacak bir tarafı yok. Netice itabiriyle de TR kupasını yine 1 takım alacaktır, Fener daha düne kadar 20 yıldır TR kupası alamıyordu iyiki onu da aldılar da ağızları açılmış.

Merak etmeyin, balon olan Fenerdir ligin bitmesine daha çok var hep beraber görücez.

• Malesef bu sene fener sampiyon besiktas olsun diyordum ama artik puan kaybetme donemine girdiler gibi
  • Las Palmas - Barcelona maçı ne oldu ya öyle

sen sezon başından beri savunma futboluyla dalga geç sonra gel dünyanın en prestijli lig kupasında çeyrek finalde o çok dalga geçtiğin sistemli takıma elen olacak şey mi
  • Ligin son haftası Konya Beşiktaş maçı var, o maçta Aykut Hoca bizi şampiyon yaparsa o zaman görün eğlenceyi

• yellowred81 kullanıcısına yanıt
    Hadi itiraf et, hasedinden çatlıyorsun değil mi ?
  • Bence Eskişehir maçında tolgay ve kerim ilk onbir başlamalı..

• Son haftaya kalırsa şampiyonluk Bjk Konya'yı yener. Lig maçının havası başkadır.
  • İyi atesediler valla helal olsun olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hobaaaaaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Hobaaaaaa

napiyon qnq burda

• Survivor konusuna yazmadım mı lan ben bunu

• quote:

Survivor konusuna yazmadım mı lan ben bunu

yazmamışsın demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

quote:

Survivor konusuna yazmadım mı lan ben bunu

yazmamışsın demekki

Lol fail

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.