Şimdi Ara

ZTK Çeyrek Final Rövanş Karşılaşması Torku Konyaspor - Beşiktaş 03.03.2016 20.45 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
0
Favori
6.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umutlar her zamanki gibi yavaş yavaş tükeniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konya normalde de iyi takım. Zaten ligde 3. sırada. İyi adam paylaşımı yaptılar. Topu iyi ayaklarında tuttular. Bizimkiler kaleyi gördüğü anda sürekli denemeliydiler. Serdar ayakta duramıyor. Tosic kilo almış gibi. Adamın bir orta açtığını göremedim daha.
  • Aykut hocanın futbolunu beğenmesemde saygıyı hakediyor. Ama basının ona o saygıyı gösterdiğini düşünmüyorum.
  • Şenol Güneş horror story
    Bu mesaja eklenen görseller:

ZTK Çeyrek Final Rövanş Karşılaşması Torku Konyaspor - Beşiktaş 03.03.2016 20.45

• Bu moral bozukluğundan sonra Bjk , ligde düşüşe geçecektir..

• BOYKO DONYONON ON OYO KOLOCOSO

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi Galatasaraylı olarak maç hakkında görüşümü söyleyim. savunmada top kazanma, organize atak yapma ve hücumda boşa kaçıp rakibi açma kabiliyetlerini komple kaybetmiş bir görüntü veren beşiktaş'ın mağlubiyete doğru ilerlediği maç oldu.

özellikle oğuzhan geçen seneki futbolunu izletiyor bize, gökhan zaten izlanda maçından beri faydasız, sosa isteksiz, gomez bu ortamda verimsiz. bi quaresma var cidden formda olan.

Şenol hoca ise genelde kenarda kaş çatarak izliyor bunları.

artık bi zahmet tolgay'ı, veli'yi falan oynatması gerektiğini, her maç oğuzhan'a güvenemeyeceğini, ortasahanın error verdiğini anlasa, yoksa bu hemşericilik ayağına harcayacak sezonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

Sezona 3 kupa diye başlayıp yine bunlardan birine kalmak en sonunda yine şerefli ikincilik ile yetinmek nedir senin bu çektiğin be beşiktaş...

Türkiye'nin en iyi futbol oynayan takımıyız yemişim kupayı şampiyonluğu

Mmmm Kafası şimdi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: John Teller

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

/>

/>

ZTK Çeyrek Final Rövanş Karşılaşması Torku Konyaspor - Beşiktaş 03.03.2016 20.45

• Bjk de atiba inanılmaz düşüşte bence böyle devam eder umarım

• Sabri reis in esi yenilemis makinayi
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

10 tane bileklik alayım bir daha yazı yazma.

O rezilliği bende desteklemiyorum yönetim gitsinde yine lige ambargo koyarız

• Bizim için önemli olan lig kupadan elenmek takımı kendine getirecektir, Konyanında hakkını vermek lazım çok iyi kapandılar nerdeyse pozisyon vermediler. Serdar ve tosic sene sonu gönderilir büyük ihtimalle ayakta duracak halleri yoktu, boyko için konuşmak henüz erken adam daha alışamadı artı olarak kerim varken olcay oynamamalı artık

• Aykut hoca ders verdi Şenol hocaya maçın özeti.

Bjk'li oyuncular kötü değildi kaleci haricinde.
  • -aynı barcelona gibi oynuyolar
    +avrupa?
    -ya elendi ama öyle değil
    +kupa?
    -ordan da elendi ama oyunu görsen tam barcelona
    +lig?
    -ya abi barc

• mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    Yönetim gitse ne olacak? En iyi senaryo yeni başkan cebinden para verecek kulübü kendine borçlandıracak. Aysal'ın pislikleri ile uğraşıyor Dursun.
  • Şimdi dikkat ettim de Aykut Hoca bizim başımızdayken de Şenol'un kabusu olmuştu şimdi Konya'da da olmaya devam ediyor. Birilerinin kupa hayalini yıkmaya tam gaz devam

• Konya'ya helal olsun güzel mücadele ettiler maçın hakkı beraberlikti diye düşünüyorum..Tur atlasaydık bile haksızlık olurdu.Konyalı futbolcular her düşen,dönen,çarpan topun olduğu noktadaydılar..Her top onlarda kaldı resmen..Ayrıca stat da güzel bir atmosfer vardı.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Hocanın acilen el atması lazım takıma. Rakipler çözmüş bizi, Atiba'yı kitliyolar iş bitiyor. Atibanin da performansi dustu, cunku eskisi kadar rahat top alamiyor.

Bir de Boyko hic guven vermedi kalede, bu sezon kaleyi alamaz gibi gozukuyor.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.