Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ekran süresi yok. Uygulamanın kullandığı süre var. Ekran süresi lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakres736

quote:

20 mp iki çekim, 12 mp bi çekim.. Gece çekimi
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

Bu da iPhone 7 ile çekildi
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

İki fotoğraf arasında siyahla beyaz kadar fark var dedikleri bu olsa gerek Karşılaştırılan cihaz IP7 tamam ama, Axon7 düşük ışıkta maalesef iyi değil ve pek yazılımla çözülebilecek gibi görünmüyor. HTC10 kamerası iyi sesi zayıf, Axon7 sesi güçlü ve kaliteli ama düşük ışık çekimi kötü. 2 cihaz arasında gidip gelmekten başım döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasarum -- 7 Kasım 2016; 9:42:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dasarum

quote:

quote:

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

İki fotoğraf arasında siyahla beyaz kadar fark var dedikleri bu olsa gerek Karşılaştırılan cihaz IP7 tamam ama, Axon7 düşük ışıkta maalesef iyi değil ve pek yazılımla çözülebilecek gibi görünmüyor. HTC10 kamerası iyi sesi zayıf, Axon7 sesi güçlü ve kaliteli ama düşük ışık çekimi kötü. 2 cihaz arasında gidip gelmekten başım döndü.

Benim gibi Büyük Ekranlı telefon takıntın yoksa. HTC 10'u tavsiye ederim.

• Arkadaslar telefonu kullanan biri olarak inanin telefonun ses cikisi berbat arkadastaki galaxy s3 ile ayni sesi veriyor hatta dolby acinca ulastik onun sesine. Bu telefonun hifilik hic bi tarafi yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makiner45

Arkadaslar telefonu kullanan biri olarak inanin telefonun ses cikisi berbat arkadastaki galaxy s3 ile ayni sesi veriyor hatta dolby acinca ulastik onun sesine. Bu telefonun hifilik hic bi tarafi yok..

Bahsettiğin; Hoparlör mü ? Kulaklık mı ? Eğer kulaklıktan bahsediyorsan. Sorun telefonda değil. Kulaklığın kendisindeyimiş diyorlar ( bu konu hakkında kullanıcı yorumları var birkaç sayfa önce). Birde farklı bir kulaklıkla dene istesen.
  • quote:

Arkadaslar telefonu kullanan biri olarak inanin telefonun ses cikisi berbat arkadastaki galaxy s3 ile ayni sesi veriyor hatta dolby acinca ulastik onun sesine. Bu telefonun hifilik hic bi tarafi yok..

820'yi koymuşlar. Dış hoparlör sesi iyi, oyun canavarı, ekranı iyi, şarjı eh işte. Tasarım göreceli. Gerisi hikaye (!) anladığım kadarıyla.
  • MeTaL_KnighT kullanıcısına yanıt
    Kulaklik performansi senheiserr cx 300 ile denedim s3 ile fsrki yok. İslemcisi falan hizli ama bazen donma yapiyo programlarda hata veriyor. Hoparloru ii ama benim icin onemli bi kriter degil. 25 liralik ses bombasi alirim oyle bisey icin. Kendi kulakligida cok iyi bisey degil. Suan elimde viper4android yuklu lg g2 var inanin ses konusunda axon7 ye gore cok ustun durumda

• quote:

Arkadaşlar axon 7 bende aldım 2 gündür inceliyorum, elimde şuan iPhone 7 de var memnun kalmazsam diye satmadım şuan, kullanmadığım model yok desem yeridir.sony z5, htc 10, note 7, iPhone 7 plus, iPhone 7 ,p9 plus.. Şuan da axon 7 kullanıyorum varsa sorularınız yardımcı olayım..bi iki gün daha kullanır deneyimleri de paylaşırım..

Hocam o zaman senin gözlemlerine göre, kulaklık ses çıkışı ve kametası daha iyi olduğu yorumları yapılan HTC 10 mu axon 7 mi dış ses konusunda axon7 mutlaka iyidir ama sırf dış ses farkı için değermi htc den vazgeçip axon7 almaya... Ha birde tabi gold renk sevmiyorum oda var..
  • mtunc52 kullanıcısına yanıt
    Aklına hangisi yatıyorsa onu al,ben HTC 10 küçük geldi, takılmaz denen telefon donup duruyordu, kamera açılırken takılıyordu Vs, az ışıklı ortamda odaklanma sorunu vardı,batayra süresi yetersizdi..ön kamera çekimleri hoşuma gitmiyordu, İlk çıktığında almıştım dediğim problemler düzelmiş mi bilemem ama başlığından takip etmen lazım.. Axon 7 ön kamerası ve gece çekimi dışında bi sıkıntı yaşamadım,kulaklık ses çıkışı ve hoparlör sesi de oldukça iyi, Sadece ses üzerine telefondan daha iyisi beklendiği için millette biraz hayal kırıklığı var;) Biraz daha kullanayım detaylı bi paylaşım yaparım telefon ile ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

quote:

quote:

Benim gibi Büyük Ekranlı telefon takıntın yoksa. HTC 10'u tavsiye ederim.

Yok hatta şu an kullandığım 4,7 den sonra 5,5 gözüme, cebime, avucuma epey büyük geliyor. 5,2 benim için ideal ölçü. Diğer yandan HTC 10'un ses düşüklüğü ve kamerası sanki bir sonraki seride daha düzelir mi diye tereddütteyim.

İşim zor ama en azından 2 cihaz arasındayım, başka alternatiflerle kafamı daha fazla bulandırmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_26

evet kalite olarak iyi ve yüksek, dinlediğiniz müzikler yüksek kaliteli ve ayarlar güzel yapılır ve doğru orantıda kaliteli kulaklıkla dinlerseniz keyfine varıyorsunuz, ben Audio-Technica ATH-CKS1100 kulaklıkla dinliyorum ancak xDuoo X3 mp3 player ile dinlediği zaman daha bir başka anlayacağın uygun kulaklıkla ve doğru ayarlarla ve kaliteli müzik sonuca ulaştırıyor ancak player örneği vermemde kasıt kesinlikle bir müzik çalar değil ama tat alıyorsun merak etme

Merhaba CKS1100 aldım gelmesini bekliyorum. Diğer kulaklıklarla farkı ve akson 7 de nasıl sonuç aldığını yazarsan sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

Asıl önemli olan gözü ile gördüğünü çekmesi. Arkadaş yangisi gerçeğe daha yakın onu yazarsa daha iyi olur aslında.

• quote:

Kulaklik performansi senheiserr cx 300 ile denedim s3 ile fsrki yok. İslemcisi falan hizli ama bazen donma yapiyo programlarda hata veriyor. Hoparloru ii ama benim icin onemli bi kriter degil. 25 liralik ses bombasi alirim oyle bisey icin. Kendi kulakligida cok iyi bisey degil. Suan elimde viper4android yuklu lg g2 var inanin ses konusunda axon7 ye gore cok ustun durumda

Merhaba. Axon 7 yi kemdi player ı ile mi denedin yoksa google play music mi. Çünkü sadeve kendi oynatıcısı ses chipini kullanabiliyormuş. Bildiğim kadarıyla yeni gelen yazılımlarla sorunlar çözülecek.
  • quote:

quote:

quote:

Axon 7 ile çektikleriniz otomatik modda mı çekildi yoksa gece modu falan mı.Youtube daki videolarda da karanlık ortam resim çekimlerinde aynı sizin çektiklerinizdeki gibi resmin genelinde yeşile çalan bir tonlama var. Kalite zaten yüksek değil. Güncelleme gelip de iyileştirme yapsalar çok iyi olacak. Ama ZTE hala bu konudaki soruma bana dönüş yapmadı. İphone 7 ile çektikleriniz ise axon a kıyasla süper.Keşke bunları siteye koymasaydınız moralimiz bozuldu biraz:). Ne olurdu kamerası daha iyi olsaydı. Tereddütsüz alırdım.Hangi telefona niyetlensek illa bir sıkıntı oluyor. Herşeyiyle sorunsuz bir cihaz yok herhalde.O yüzden yine de bunu alıcaz gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: timurtorun

quote:

Merhaba. Axon 7 yi kemdi player ı ile mi denedin yoksa google play music mi. Çünkü sadeve kendi oynatıcısı ses chipini kullanabiliyormuş. Bildiğim kadarıyla yeni gelen yazılımlarla sorunlar çözülecek.

Ayrıca axon 7 değil mi ? bazı arkadaşlar axon 7 mini alıp aynı kaliteyi alabileceğini zannedebilir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugrayeyer

hala sadece gold rengimi var. çok tuhaf arkadaşlar diğer renklerin olmaması

Daha önce de yazmıştım. Kuzenim Mediamarkt ta ZTE görevlisinden Vodafone ile gri rengi getirmeye çalışıyorlar diye öğrenmiş.

Bunu okudum ve Ben de telefonu görmeye gidince balçova mediamarkt ta ki ZTE satış elemanından kesinlikle böyle birşey olmadığını duydum, sanırım, herkes kafasına göre söylüyor.
  • timurtorun T kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kulaklık seçimi çoook doğru Audio-Technica ATH-CKR10 ve Audio-Technica ATH-CKS1000LTD aynı anda dinleyerek Audio-Technica ATH-CKS1100 karar verdim Poweramp full olan müzik programı ile yüksek çözünürlükte müzikleri dinledim ancak yine söylüyorum hifi müzik player ile alınan ses mükemmel malumunuz birisi sadece bu iş için üretilmiş ve tam olarak beslemekte ancak buna yakın ses aldığımı söylemek isterim sesin bozulma noktası çok az buda çok normal ancak yine söylüyorum ayarlar o kadar önemliki en ufak ayar sesi başka bir boyuta taşıyor tabiki dinleyerek kendiniz bunu daha iyi anlayacaksınız ben ne kadar anlatsam boş dinledikçe ayarları doğru yapınca Audio-Technica ATH-CKS1100 daha çok zevk alıyorsunuz tabiki kulaklığın alışma zamanı geçince sesler yerli yerine daha fazla oturacak buda belirli bir çalma süresinden sonra tamamlanacak ATH-CKR10 sesler çok çiğ ve tatsız bas yok denecek kadar az tabi her kesin dinlediği müziğe göre değişiyor ancak yine söylüyorum bütün müziklere uyan ve en güzel sesi veren ATH-CKS1100 ve ATH-CKS1100 diğer kulaklığa yakın sesi veren yani ATH-CKS1100e bu kulaklık ancak sesleri biraz daha dağıtıyor bas olarak daha fazla hatta daha önce buna karar kılmıştım ancak uzun dinleme ve ayarlar neticesinde en iyi ve uyumlu kulaklık olarak bunu seçtim ve çooook memnunum tabiki birde evde BeatsAudio kulaklıklarımda gerçekten Audio-Technica ATH-CKS1100 yanında çok fazla yavan ve zayıf kaldı axon 7 de en güzel ve stabil sesi onda aldım yine söylüyorum mp3 playerda ise sese doyu olmuyor tabiki bunların hepsi bana göre ancak kulağıma güvendiğimi söylemek isterim...

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_26

hayırlı olsun kulaklık seçimi çoook doğru Audio-Technica ATH-CKR10 ve Audio-Technica ATH-CKS1000LTD aynı anda dinleyerek Audio-Technica ATH-CKS1100 karar verdim Poweramp full olan müzik programı ile yüksek çözünürlükte müzikleri dinledim ancak yine söylüyorum hifi müzik player ile alınan ses mükemmel malumunuz birisi sadece bu iş için üretilmiş ve tam olarak beslemekte ancak buna yakın ses aldığımı söylemek isterim sesin bozulma noktası çok az buda çok normal ancak yine söylüyorum ayarlar o kadar önemliki en ufak ayar sesi başka bir boyuta taşıyor tabiki dinleyerek kendiniz bunu daha iyi anlayacaksınız ben ne kadar anlatsam boş dinledikçe ayarları doğru yapınca Audio-Technica ATH-CKS1100 daha çok zevk alıyorsunuz tabiki kulaklığın alışma zamanı geçince sesler yerli yerine daha fazla oturacak buda belirli bir çalma süresinden sonra tamamlanacak ATH-CKR10 sesler çok çiğ ve tatsız bas yok denecek kadar az tabi her kesin dinlediği müziğe göre değişiyor ancak yine söylüyorum bütün müziklere uyan ve en güzel sesi veren ATH-CKS1100 ve ATH-CKS1100 diğer kulaklığa yakın sesi veren yani ATH-CKS1100e bu kulaklık ancak sesleri biraz daha dağıtıyor bas olarak daha fazla hatta daha önce buna karar kılmıştım ancak uzun dinleme ve ayarlar neticesinde en iyi ve uyumlu kulaklık olarak bunu seçtim ve çooook memnunum tabiki birde evde BeatsAudio kulaklıklarımda gerçekten Audio-Technica ATH-CKS1100 yanında çok fazla yavan ve zayıf kaldı axon 7 de en güzel ve stabil sesi onda aldım yine söylüyorum mp3 playerda ise sese doyu olmuyor tabiki bunların hepsi bana göre ancak kulağıma güvendiğimi söylemek isterim...

Çok teşekkür ederim. Vivo XPLAY 5 düşündüm ama Türkiye de yok Axon 7 son kararım olabilir. LGv20 en iyi seçenek ama halen G4 serviste ve tüketici mahkemesinde. Bu durum lgv20 mükemmel olsa da beni soğuttu. Sen ce optimum fiyata sahip hi-fi müzik oynatıcı ne olmalı. Marka model olarak. Aslında Axon 7 de ki DAC çoğu müzik oynatıcısında bile yok ama birşeyler eksik galiba.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Asıl önemli olan gözü ile gördüğünü çekmesi. Arkadaş yangisi gerçeğe daha yakın onu yazarsa daha iyi olur aslında.

Evet o da önemli ama genelde Iphonelar gerçeğe en yakın çekim yapıyor, yani çok farklı olcağını sanmıyorum.

• hslk kullanıcısına yanıt
    Benim alıntıladığım mesaja sormuşsunuz. Sorunun muhatabı daha üstteki mesajda.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.