Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altın renk tutmadı heralde Fosforlu sarı renk bekliyoz deseydin.Bu adamlar hangi dünyada yaşiyorsa böyle bir mallık olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler telefon mükemmel ama bu fiyata bence zor. Bekleyip düşünce alayım diyicem ama ne zaman düşer belirsiz. Siz ne diyorsunuz bu işe?

• quote:

Orijinalden alıntı: Caproductions

Gençler telefon mükemmel ama bu fiyata bence zor. Bekleyip düşünce alayım diyicem ama ne zaman düşer belirsiz. Siz ne diyorsunuz bu işe?

Telefonu komple piyasadan çekecek değiller. En iyisi beklemek. Acil telefon ihtiyacım olsaydı beklemezdim. Türkiyede snapdragon 820 kullanıp bu ekrana ve sese sahip başka avantajlı fiyat sahibi cihaz bulmak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Axon 7'nin ön ve arka kamerası LG G4'den iyi mi ?

Güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Axon 7'nin ön ve arka kamerası LG G4'den iyi mi ?

Güncel

Sanmam
  • Aşağıdaki linkteki video incelemede dakika 15 civarlarında video cekimini gösteriyor videoda odaklanma sorunu var gibi.
    https://youtu.be/Pwrq5LhKA6U

• Peki LG G4'den ön ve arka kamera olarak iyi olan , distribütör garantili en fazla 2200TL'ye kadar telefon önerebilir misiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Huawei P9'a bakabilirsin hocam
    http://www.hepsiburada.com/huawei-p9-huawei-turkiye-garantili-pm-telcephuap9d

HB'da 2218₺

burdan kamera performansını karşılaştırabilirsin;
    http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=7972&idPhone2=6901&idPhone3=8067

Bence g4'ten daha iyi özellikle düşük ışıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bur_ak47 -- 6 Kasım 2016; 23:40:18 >

• quote:

Peki LG G4'den ön ve arka kamera olarak iyi olan , distribütör garantili en fazla 2200TL'ye kadar telefon önerebilir misiniz ?

Çogunlukla ses için tercih ettiğimiz bir cihaz Axon 7. Ama kamera dersen bence de P9 daha mantıklı gibi. Ama onu da araştır derim.
  • Arkadaşlar axon 7 bende aldım 2 gündür inceliyorum, elimde şuan iPhone 7 de var memnun kalmazsam diye satmadım şuan, kullanmadığım model yok desem yeridir.sony z5, htc 10, note 7, iPhone 7 plus, iPhone 7 ,p9 plus.. Şuan da axon 7 kullanıyorum varsa sorularınız yardımcı olayım..bi iki gün daha kullanır deneyimleri de paylaşırım..

• szr1907 S kullanıcısına yanıt
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★
    görebiliyoruz genelde şarj olurken gösteriyor tam çözemedim ekran görüntülerini attım

• szr1907 S kullanıcısına yanıt
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★
  • Nakres736 N kullanıcısına yanıt
    Hocam kulaklık performansını kullandığınız diğer telefonlara göre karşılaştırırsanız çok iyi olur. Ben açıkçası mediamarktda denedim ama pek tatmin olmadım.
  • 20 mp iki çekim, 12 mp bi çekim.. Gece çekimi
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

• Bur_ak47 B kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bi kulağım var desem yalan olur 😊 ama sennhesier momentum kulaklığını aldım daha iyi ses için..müzikleri Apple müzikten dinliyorum ,dolby de ses daha net güzel ama daha kısık geliyor, dolby devre dışı iken daha yüksek bi ses çıkışı var..daha kaliteli müzik dinlemek gerek belkide çünkü bikaç video vardı içinde o videolarda ses harika geliyordu.. Onun dışında en HTC 10 çok beğenmiştim ses olarak hala da o kaliteyi almadım sanki ama birbir kıyas yapmadam bişey söylesek yanlış olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakres736

20 mp iki çekim, 12 mp bi çekim.. Gece çekimi
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

Bu da iPhone 7 ile çekildi
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

• Nakres736 N kullanıcısına yanıt
    Ben denediğimde de farketmiştim dolby olayını ayrıca dediğiniz gibi mp3 ve flac atmıştım denemek için flacta bariz kalite farkı kendini belli ediyordu ama bangır bangır bir ses de vermiyor doğrusu
    bu arada sennheiser momentumla denedim ben de ama teşhir ürününde sıkıntı olabilir
  • Bur_ak47 B kullanıcısına yanıt
    evet kalite olarak iyi ve yüksek, dinlediğiniz müzikler yüksek kaliteli ve ayarlar güzel yapılır ve doğru orantıda kaliteli kulaklıkla dinlerseniz keyfine varıyorsunuz, ben Audio-Technica ATH-CKS1100 kulaklıkla dinliyorum ancak xDuoo X3 mp3 player ile dinlediği zaman daha bir başka anlayacağın uygun kulaklıkla ve doğru ayarlarla ve kaliteli müzik sonuca ulaştırıyor ancak player örneği vermemde kasıt kesinlikle bir müzik çalar değil ama tat alıyorsun merak etme
  • Kulaklık çıkışının HTC 10 kadar iyi olmadığı kesin gibi iki cihazı da kullananlar hep öyle diyor.
    Hoparlör sesi kesinlikle HTC 10 dan daha iyi ama

• ulasersonmez kullanıcısına yanıt
    Doğrudur HTC 10 hoparlör çıkışı kesinlikle axon 7 kadar yüksek değildi,en azından ben kullandığım süre öyleydi, güncelleme ile değişti ise bilemeyeceğim ..

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.