Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aligcr

Zte Almanya sitesinde B10 sürümü yayınlanmış. Ayrıca 7.0 nougat sürümünün gecikeceği yazıyor.

benim zte de yolda bakalim ,rus sitelerindede mart sonunda direkt android 7.1.1 olarak gelecegi bilgisi var.
  • Sağ ekrandaki ok işaretini nasıl kaldırabilirim arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkancan1993 V kullanıcısına yanıt
    Bildirim alanında mipop a basıp pasif hale getirin.

• teşekkürler hocam
  • Hocam sitenin linki var mı? İndirip kuralım
  • quote:

Zte Almanya sitesinde B10 sürümü yayınlanmış. Ayrıca 7.0 nougat sürümünün gecikeceği yazıyor.

Link alabilir miyiz?
  • Arkadaşlar bir ricam olacak. Telefonu eset le taradım ve telefonun kendi internet tarayıcında Autoins. K (türev), yazılım güncelleme dosyasında ise Autoins. C (türev) diye birşey buldu. Sanırım trojan. Kaldır dediğimde ise sistem uygulaması olduğu için ikisini de kaldıramadı. Bir ara internetten beleş flac müzik v.s indirirmek isterken turbobit v.s kanalıyla virüs mü bulaştı ya da bunlar gerçekten uygulamalara gömülü olarak gelen reklamla ilgili uzantılar mı anlayamadım ve huylandım. Hemen telefonu fabrika ayarlarına da döndürmek istemiyorum. Eğer içinizden birileri google playden eseti yükler de telefonu taratır da aynı şeylere rastlarsa endişe edilecek birşey yokmuş diyeceğim. Aksi takdirde fabrika ayarına dönmek zorunda kalıcam. Bu arada play marketten bilindik diğer bütün antivirlere tarattım telefonu onlarda sistem temiz çıktı. Bir yardım lütfen.

• hslk kullanıcısına yanıt
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

Hocam tarattırdığımda sonuç bu şekilde çıktı

• Bur_ak47 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bize fabrika yolları gözüktü desenize. . Lakin aklıma takıldı şimdi tekrar tarattım. Akıllı veya hızlı taramada bu virusler (ya da reklamla ilgili uzantılar mı neyse artık) çıkmadı. Kapsamlı taratmada çıkıyor. Siz hangi modda tarattınız. Bir de yapmadıysanız eğer kapsamlı tarama yapar mısınız lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hslk -- 29 Ocak 2017; 20:42:8 >
    Hocam önceki akıllı taramaymış şimdi kapsamlı yaptım yine bir tehdit bulunmadı.

• Bur_ak47 B kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı. Sağolasın.

• quote:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1630297133666120&substory_index=0&id=444653955563783

Auf Grund von Wartungsarbeiten derzeit offline
    Wir sind bald wieder da.

Site bakıma alınmış. Linke ulaşılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bur_ak47

Hocam önceki akıllı taramaymış şimdi kapsamlı yaptım yine bir tehdit bulunmadı.

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama canımı sıktı bu durum. Fabrika ayarlarına dönmeme rağmen sorun devam ediyor malesef. Sizden ricam eset in antivirüs ikonuna tıkladığınızda en altta görünen gelişmiş ayarlarda istenmeyen türden ve tehlikeli olabilecek türden uygulamaları algıla seçeneğini aktif hale getirip tekrar kapsamlı tarama yaptırabilirmisiniz. Bahsettiğim ayar pasifken bende de görünmedi o virüsler ama aktif edip taratınca görünüyor. Ekran görüntüsü aşağıdaki şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hslk -- 30 Ocak 2017; 16:38:29 >

• Arkadaşlar selamlar. Cihazı aldığımdan beri jelatinsiz kullanıyorum, ne hikmetse ekranda bir çok kılcal çizik var. Bugün kutunun içinden çıkan yedek jelatini taktım fakat dokunmatik çok kötü.

Cihaz için temperli cam alan var mı internet üzerinden? Temperli cam hiç kullanmadım, dokunma hissi nasıldır? Önceden mat ekran koruyucularında görüntüden az da olsa feragat ederek dokunma hissi memnuniyet veriyordu, bunlarda da böyle çeşit var mı?
  • RealSchule R kullanıcısına yanıt
    Hocam daha evvel meizu Mx4 ile kırılmaz cam kullandım dokunmatik çok iyi çalışıyordu. Temas hissi harikaydı. Zte de kırılmaz cam 2.5d eğimden ötürü biraz sıkıntı. Çinden bir ürün sipariş verdim gelmesini bekliyorum. Gelsin uygulamasını yapayım. Deneyimlerimi aktarırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr1907 -- 31 Ocak 2017; 2:50:30 >
  • benim cihazda hala b4.0 sürümü yüklü sd kart takmadığım için mi online güncelleme alamıyorum ?
  • szr1907 S kullanıcısına yanıt
    deneyimlerini bekliyoruz paylaşmamazlık etme lütfen :)
  • ammarts A kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke benim de b04 te kalsaydı. Zaten online olarak gelmiyor. Zte sitesinden indirip kuruyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Dediğiniz gibi tarattırdığımda çıkan sonuç

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.