Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Sırf bunun için bende temizlik seti gibi bir şey aldım ama resmen daha kötü yapıyor. Setteki spreyi beze püskürtüp ekranı sildiğimde tertemiz oluyor fakat sanırım spreyden dolayı biraz kullanınca önceden beter oluyor. Ne yapsam bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veterans V kullanıcısına yanıt
    Evet o ayrıntıyı belirtmeyi unuttum arkadaşımda bilgisayarı için almıştı bir sprey kötü çıkmıştı ,ben bilgisayar için almıştım teknosadan mavi bir kutu telefon ve bilgisayar için kullanıyorum memnunum. Markası galiba vpw 4131'di ,spreyi mavi bir kutuydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: arrow34

Yani format derken fabrika ayarlarına dönmem yeterli olur mu?

Evet
  • Kulaklığın sağ tarafı sola göre neredeyse yarı yarıya (belki daha fazla) az ses veriyor. Daha önce farketmemiştim bunu. Acaba bozuldu mu. Ya da baştan beri böyleydi de ben mi fark etmedim diyecem ama fark ederdim. Siz de durum nasıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: fb li

Evet pcde antivirüsle tarama yapılır oyunlarda ki crackleride virüs olarak görür ,,onun gibi birşey olabilir ama hep varsayım oluyor ,tehditlerin açıklamasındada pek bir bilgi bulamadım bir açıklama bulabilseydik iyi olabilirdi :D

Lenovo K5 de kapsamlı taramada Tema da tehtit bulundu.

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

• Virüssüz galiba telefon yok :/

• Peki bunu eset kaldırabiliyor mu?

• Ben axon 7 ye ve lg g2 ye kapsamlı tarama modunda istenmeyen türden ve tehlikeli olabilecek seçeneklerini açıp taramayı yaptım. Ne g2 de ne de axon 7 de root yok. G2 de bi sorun yok, zte de aynı tehditler bende de çıktı.

• Hepsiburada da satılan cihaz altınmı grimi bilen varmı?

• Altın diye yazmış zaten sitede.

• Arkadaşlar telefonlarınız 30 dakikada ne kadar şarj dolumuna ulaşıyor ve tam doluma ulaşma süreleri ne kadar ?Umarım erkenden cevaplarınızı alabilirim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb li -- 6 Şubat 2017; 17:19:21 >
  • fb li kullanıcısına yanıt
    Evet bizim forumda erken cevap almak hatta cevap almak bile lüks oldu. Neyse. İki keresinde baktım 70-80 dakikada full şarj olmuştu.Başka da bakmadım.Yarım saat konusunu hatırlamıyorum ama baya bir şarj oluyordu.Herhalde %70 falandır.

• hslk kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam çok sağolun :D 4.kez şarj için servise götürdüm ürünü.Dedim 30 dakikada %25 şarj oluyor.Bana normaldede bu kadar olur dediler hızlı şarjı falan söyledm inşallah anlamışlardır.Böyle diyince bende size sorayım dedim nasıl normal oluyor o süre ve oran :/ umarım kimsenin işi servise düşmez

30 dakikada %25 normal değil. Şarjım bittiğinde deneyip size tam rakamları vericem. Şu an %90 da olduğum için 1 günden önce deneyemem sanırım.

• hslk kullanıcısına yanıt
    Ben telefonda 5.30-6.30 saat ekran süresi alıyorum.Geceleri şarjıda bazen %5 bazen %15 gidiyor .Bir sıkıntı var ama anlamadım.Kullansamda kullanmasamda şarj aynı sürede bitiyor.Ekranı açayım akşama kadar oynayayım şarj gidiyor.Ama oynamasam kapalı kalsa yine aynı sürede bitiyor. Servis baya büyük onu söyliyeyim ama verdikleri destek şuan için çok kötü.Bir kez ürün değişti ve birkez usb kablosu değişti.1 kez bana sorun yok diye geri gönderdiler.1 kezde sorun varmış düzelttik dediler.4.defa kendim gittim zaten 30 dakika %30 şarj olur dedi teknisyen.Teknik servisi merak edende olursa deneyimimi burdan okuyabilirler.Umarım kimsenin başına gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: fb li

Ben telefonda 5.30-6.30 saat ekran süresi alıyorum.Geceleri şarjıda bazen %5 bazen %15 gidiyor .Bir sıkıntı var ama anlamadım.Kullansamda kullanmasamda şarj aynı sürede bitiyor.Ekranı açayım akşama kadar oynayayım şarj gidiyor.Ama oynamasam kapalı kalsa yine aynı sürede bitiyor. Servis baya büyük onu söyliyeyim ama verdikleri destek şuan için çok kötü.Bir kez ürün değişti ve birkez usb kablosu değişti.1 kez bana sorun yok diye geri gönderdiler.1 kezde sorun varmış düzelttik dediler.4.defa kendim gittim zaten 30 dakika %30 şarj olur dedi teknisyen.Teknik servisi merak edende olursa deneyimimi burdan okuyabilirler.Umarım kimsenin başına gelmez.

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

Bu durumdayken ekran resmi aldım. Yaklaşık 08.28 civarlarında sarjdan aldığımda %44 dolmuştu. Benim ki de genel olarak böyle. Yanlış hatırlamıyorsam tamamını 1saat 40-50 dakika civarı şarj ediyor. Servis sonucuna göre dönüş yapabilirseniz ben de bu konuda bir fikir edinebilirim.

Bugün şarja taktığımda bende gözlemleyip yazıcam hocam durumu
  • veterans V kullanıcısına yanıt
    Hızlı Şarj yazısı çıkıyor mu şarja taktığınızda?

• Bocaboston B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Hocam :D

Evet. Hızlı şarj ile bu kadar.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.