B

Yüzbaşı
15 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1998 1.6 Polo HB sahibiyim. Aracım LPG'li lpg de hafif silkeyerek çalıştığı için benzinde kullanmayı tercih ediyorum ancak araç benzindeyken 1. Vitesten 2. Ye atınca birden devir düşüyor, gaza basmama rağmen hiç bir tepki vermiyor bir 5 saniye geçtikten sonra birden hızlanmaya başlıyor. Bu sorunu sadece benzin çeyrek depo civarına düşünce ve 1. Viteste hızlı kalkarken 3000 devir civarında 2.ye atınca yapıyor. Benzin çeyrek deponun üstündeyken yüksek devirde 1 den 2 ye atsam da ve benzin düşükken 1. Vitesten yavaş bir şekilde 2'ye geçtiğimde herhangi bir sorun yok. Tek tük de olsa 2. Vitesteyken stop ettiği de oldu. Buna benzer bir sorun yaşayan ve sorunun çözümünü bilen var mı?

Upload hızı max 2mb/s değil miydi ya
Araç kuzenimin ben yardımcı olmak için forumda konu açıyım dedim. Araçla ilgili sorularınızı bana değil de kendisine sorarsanız iyi olur. sahibinden.com daki ilanının linki aşağıdadır;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-memurdan-satilik-fabia-203960689/detay
Merhabalar internet bağlatıcam ama taahhütsüz, kotasız ve yalın olması lazım, herhangi bir firmanın şu anda böyle bir paketi var mı ?
______
Shure SHR240 modelini almayı düşünüyorum ama Ipod Touch ın kulaklığı besleyip besleyemeyeceğinden emin değilim bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Bu da teknik özellikleri kulaklığın.

-
Evet yorumları bekliyorum, kaç misli girsem kararsız kaldım.

Arkadaşlar İpod almayı düşünüyorum fakat bir konuda kararsız kaldım. Apple ipod 4. Nesil 8 gb mı yoksa Apple ipod 3. Nesil 64 gb mı alsam karar veremedim. İkisinin fiyatları da yaklaşık olarak aynı.

3. nesilde yeni uygulama bulmak mümkün mü ? Bu nedenden dolayı çekincelerim var.
4. nesilde ise 8 gb alana ne kadar müzik,video ve uygulama yükleyebilirim ? Bu durum var 4. nesilde de.

Bir de satacak olsam hangisi daha çabuk gider sizce ?

Yardımlarınızı bekliyorum...
Cumartesi günü 1.7 orana sahip en güvendiğiniz maç hangisi ? Önerileri bekliyorum Şimdi Yatacam sabah bakarım hadi iyi geceler

(NOT:Oyun türü farketmez önemli olan 1.7 orana sahip olması. Ayrıca 245 kodlu Arles- Lorient 2 sonucunu ben oynadım başka bir maç söyleyin.)
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.660
İkinci El Bölümü Mesajları: 118
Konularının görüntülenme sayısı: 67.330 (Bu ay: 147)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 85 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.