Şimdi Ara

ZTE Axon 7 4GB / 64GB 1999TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.374
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GG'de Mediamarkt mağazasında ZTE Axon 7 modeli 1999TL. ayrıca world kart cüzdan'a özel 100TL world puan, BKM'den 25 tl indirim, kazananlar kulübüne özel visa kartını kaydedenlere 25 tl daha indirim.. hepsinden yararlanabilene 1850 liraya geliyor, bence iyi fiyat. ayrıca bir ara mediamarkt mağazasına özel %4 indirimler vardı, o devam ediyor mu bilmiyorum.. ben telefona 1000 tl üstünde para bağlanmasından taraf değilim ama almayı düşünenlere özelliklere bakınca iyi bir fiyat gibi görünüyor.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/zte-axon-7-gri-cift-sim-akilli-telefon-287881090#product-catalog

şu an diğer sitelerde gri rengi en ucuz 2300 civarında. f-p oranı xiaomi kadar iyi olmasa da, Xiaomi Mi 5s'ten işlemci hariç daha üstün özelliklere sahip. örneğin ram'i 4gb ve ekranı 2560*1440 çözünürlükte + micro sd kart desteği ve dolby atmos ses çıkışı. tabi o paraya yurt dışı mi6 alırım diyen de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 12 Haziran 2017; 4:10:0 >

• Bu paraya mi 6 sattı hb. Şuan geçici stok dışı diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızıma Axon 7 mini getirmiştim yurtdışından.Alet canavar,ses mükmmel.
    Axon 7 ise miniye göre çok daha donanımlı ve daha iyi olduğu aşikar.
  • Telefon özellikle ses ve kamera açısından son derece iyi. Ancak bu fiyata Mi6, Huawei Mate 9 ve P10 gibi çok sağlam alternatifler varken almak için 2 kere düşünebilirsiniz.

• ZTE yazılım desteği ve servis konusunda nasıldır ki? Türkiye de servisi düzgün markalar huawei ,apple ve son zamanlarda samsung diye duymuştum. Bunun haricinde hangi markaların servisleri iyi ki? Şu mate 9 bi 1500 e düşse ne xiaomi tanır ne başka bir şey :D
  • Zaman zaman media markt 1900 tl ye satıyor zaten. Almak isteyen aciliyeti yoksa onu bekleyebilir

• Xiaomi mi6 şuan hepsiburada'da ön siparişte ve aynı fiyat 1999 TL.. Ben onu almayı düşünüyorum. 64 gb 6 gb ram Sdragon 835 çift kamera.. Bence mi 6 daha ağır basıyor.
  • bkm ve visa kampanyaları birleşiyormu?
  • Bu fiyata çöp.

• quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

ZTE yazılım desteği ve servis konusunda nasıldır ki? Türkiye de servisi düzgün markalar huawei ,apple ve son zamanlarda samsung diye duymuştum. Bunun haricinde hangi markaların servisleri iyi ki? Şu mate 9 bi 1500 e düşse ne xiaomi tanır ne başka bir şey :D

ZTE şu an TRdeki en iyi servis diyebiliriz (taahhütleri).
    1 saatte tamir garantisi, tamir olmazsa ana kart değişimi ile size 1 saatte teslim ediyor.
    Siz çayınızı içerken adamlar sağlam teli veriyorlar size.
    Ayrıca ilk 6 ay kendiniz kırsanız bile bedelsiz ekra değiştirme garantisi altında.
  • Mm 2 ay önce, kendi sitesinde kısa sürede olsa, 1799 TL ye satmıştı. Ama telefon Türkiye garantili olması sebebi ile bu fiyata çok iyi. Kıyaslanan P10, Mate 9 gibi telefonlar resmi distribütör garantili değil. Mi 6 ise ne garantili olduğu belli değil, kısaca garantisiz alındığı düşünülmeli. O risk alınacaksa sorun yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.