Şimdi Ara

Zotac AMP 8800GT 512MB video inceleme (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
33.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 361 ytl nakit fiyatı var, gerçekten uygun, diğer 8800gt leri mi beklesem bunumu alsam tereddüte düştüm
  • Amp versiyonunun satıldığı bir yer var mı şuanda arkadaşlar?
    Hemen almayı düşünüyorum valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: crimson75

Amp versiyonunun satıldığı bir yer var mı şuanda arkadaşlar?
    Hemen almayı düşünüyorum valla

al benden de o kadar yok mu bir bilen
  • Nereye,hangi firmaya geliyor peki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: crimson75

Nereye,hangi firmaya geliyor peki?

TR ye geliş tarihi olarak 15 kasım deniliyor

Zotac AMP 8800GT 512MB video inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslan22 -- 5 Kasım 2007; 13:39:51 >
  • Bu kart piyasayı sallayacak. Fiyatına göre performansı çok üstün
  • bencede sallayacak tam bir F/P kartı olmuş iyiki 2900pro yu almadım
  • AMP ile normal düz versiyonu arasında ne kadar performans farkı vardır acaba?
  • %10 belki(5 fps farkedermi?). ama bence almaya deger eger fiyatı 270 +kdv de kalırsa. eger fazla uçarlarsa normal versiyon alırım zaten oda oc li geliyor
  • Exa bilgisayardan şu an itibariyle kartı almış bulunmaktayım.Bi şey sormak istiyorum 380w coolmaster kasa var yeni psu alcam.Tavsiye edebileceğiniz psu var mı bu kart için ?
  • Mesut hocam senin performans demene bayılıyorum İnceleme için sagolun!
  • Exa da kartın linki sitesinden kaldırılmış. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • ellerindeki bütün kartlar satılmış..
    o sebepten linki kaldırmışlardır sanırım..
  • Hadi ya. Perşembe günü toplayacağım sistemi oradan almayı düşünüyordum. Umarım gittiğimde ellerinde olur...
  • Selam arkadaşlar

8800gt ler ile ilgili bilgi vereyim dedim tekrar.Daha önce de söylediğim gibi Zotac stoklarda tükendi ve PENTA nın söylediğine göre Kasım Sonu tekrar stoklara girecek AMP Edition için daha kesin bir tarih vermediler ama 1 aydan önce beklemeyin dediler. Bunun dışında Gigabyte ufak bir parti soktu Türkiye ye ama daha fiyatını alamadan ARENA stoklarında tükendi :) Palit için dist. firma olan Armada'dan yakın zamanda böyle bir sipariş geçilmediğini ve beklemedikleri haberini aldım bu da en azından Kasım ayı içinde Palit i unutalım demek heralde.Son olarak da XFX için dist. firma MULTİMEDYA ile görüştüm onlar da Kasım siparişleri içinde 8800gt çekmediklerini söylediler ama benim yoğun ısrarım üzerine tekrar kontrol edip sipariş verebileceklerini söylediler.Yani geriye birtek AXLE kaldı ondan da 7 adet kalmış stoklarda.Bilginize sunarım .

www.hiteknoloji.com

• quote:

Orjinalden alıntı: hiteknoloji

Selam arkadaşlar

8800gt ler ile ilgili bilgi vereyim dedim tekrar.Daha önce de söylediğim gibi Zotac stoklarda tükendi ve PENTA nın söylediğine göre Kasım Sonu tekrar stoklara girecek AMP Edition için daha kesin bir tarih vermediler ama 1 aydan önce beklemeyin dediler. Bunun dışında Gigabyte ufak bir parti soktu Türkiye ye ama daha fiyatını alamadan ARENA stoklarında tükendi :) Palit için dist. firma olan Armada'dan yakın zamanda böyle bir sipariş geçilmediğini ve beklemedikleri haberini aldım bu da en azından Kasım ayı içinde Palit i unutalım demek heralde.Son olarak da XFX için dist. firma MULTİMEDYA ile görüştüm onlar da Kasım siparişleri içinde 8800gt çekmediklerini söylediler ama benim yoğun ısrarım üzerine tekrar kontrol edip sipariş verebileceklerini söylediler.Yani geriye birtek AXLE kaldı ondan da 7 adet kalmış stoklarda.Bilginize sunarım .

www.hiteknoloji.com

inventusu unutuyorsun
    ben bugün sparkle 8800gt(600/1500/1800) aldım 269 dolara

• Şimdi Kasım sonuna kadar Zotac 8800GT bulamayacak mıyız?
  • tokat manyağına çevirmiş 2900xt yi...
  • bu kartın güçihtiyacı nekadar? bide güçkaynagı almak gerekmesin yanında. 420W LC var yetermiki
  • videoda var ne kadar güç tükettiği...

480 veya 550 yeterli olur...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.