Şimdi Ara

Zotac AMP 8800GT 512MB video inceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
33.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık, video inceleme konusunda Mesut beyin karşısında rakip tanımam, kısa, net ve doyurucu verileri tatlı ve akıcı üslubu donanım dünyasına uzak insanlara bile kendini izlettirir . İncelemeye gelirsek. Zotac 8800GT AMP 512MB kısa vadede adından en çok söz ve tavsiye edilen popüler bir kart olacağı kanaatindeyim.
  • cok saol video icin
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkSleep__

güç altında 211 WATT çekiyo.Peki benim Tagan 420 wattlık güç kaynağı bunu karşılar mı?

Bi yardım lütfen

kesin yetecektir kardeş.bendede 420 watt thermaltake var.arkadaşım 8800gts yi 380 watt real powerde kullanıyor vede yetiyor default halde
  • quote:

Orjinalden alıntı: OPTİMİST

Elinize sağlık, video inceleme konusunda Mesut beyin karşısında rakip tanımam, kısa, net ve doyurucu verileri tatlı ve akıcı üslubu donanım dünyasına uzak insanlara bile kendini izlettirir . İncelemeye gelirsek. Zotac 8800GT AMP 512MB kısa vadede adından en çok söz ve tavsiye edilen popüler bir kart olacağı kanaatindeyim.

evet kardeş vede kartın hakikaten kaliteli bir görünüşü var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OPTİMİST

Elinize sağlık, video inceleme konusunda Mesut beyin karşısında rakip tanımam, kısa, net ve doyurucu verileri tatlı ve akıcı üslubu donanım dünyasına uzak insanlara bile kendini izlettirir . İncelemeye gelirsek. Zotac 8800GT AMP 512MB kısa vadede adından en çok söz ve tavsiye edilen popüler bir kart olacağı kanaatindeyim.

Bende öyle düşünüyorum zotac yeni bir firma kendini kanıtlamak için kaliteden ödün vermeyecektir sparkle calibre almayı düşünüyordum fakat bu kart da cazip görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 1 Kasım 2007; 23:29:19 >

• game over hd2900xt,2900pro,8800gts,8800gtx,8800ultra 8800gts'yi yazaraken parmaklarım titredi, içim cız etti
  • Bence bu kart keşke dx10.1 destekli olsaymış. Tam süper olacakmış. Ama şu an gerçekten f/p açısından çok iyi bir kart.
  • satışa sunulan yer varmı? online olarak alabilecegim yer nere?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Will -- 1 Kasım 2007; 23:30:00 >
  • inceleme için teşekkürler..
    kart beklentilerimin de üzerinde çıktı..
    f/p oranı müthiş..
    dx10.1 desteği olsa idi hemen şu an sipariş verirdim.. şimdilik beklemeye devam..
  • fiyatı belli olmayan bir kartın f/p ı cok iyi nasıl denilebiliyor.ve bir takım arkadaslar siparis verebilecegini soluyor cıkmamıs bir kartı.bilgileri varsa bi cok kisi nerden nasıl temin edebilecegini sormuş bir ışık tutsunlar.
    bu arada inceleme icin tesekkürler elinize kolunuza saglık.saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fortress34

inceleme için teşekkürler..
    f/p oranı müthiş..
    dx10.1 desteği olsa idi hemen şu an sipariş verirdim.. şimdilik beklemeye devam..

eger dx10.1 i beklerseniz kendinizi kandirmakdan baska bisi yapmamis olursunuz

ilk dx10 karti 1 yil once cikti

ve halen dx10 oyunu yok piyasada

crysis dx10 cikacak saniyorduk o da fake cikti

7600gs ile dx10 efeklerini actim

yani gercek dx10.1 kullanan oyun cikana kadar su andaki kartlar cop olur benden demesi

• quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

quote:

Orjinalden alıntı: fortress34

inceleme için teşekkürler..
    f/p oranı müthiş..

eger dx10.1 i beklerseniz kendinizi kandirmakdan baska bisi yapmamis olursunuz

ilk dx10 karti 1 yil once cikti

ve halen dx10 oyunu yok piyasada

crysis dx10 cikacak saniyorduk o da fake cikti

7600gs ile dx10 efeklerini actim

yani gercek dx10.1 kullanan oyun cikana kadar su andaki kartlar cop olur benden demesi

aynen katiliyorum

• Çok güzel bir inceleme. Teşekkürler...

• hala isinma problemi var diyenler icin kapak gibi calisma bir kullanici tarafindan

Zotac AMP 8800GT 512MB video inceleme

8800gts tecrubelerime dayanarak sunu rahatlikla soyleyebilirim

fan hizi %60 da iken kokune kadar oc lenebilir bu kart

max sicaklk 90 i gecmicektir boylece ses sorunu olmadan rahatca kullanilacaktir ekran karti

• Video incelemeleriniz gayet güzel de...
    de'si:
    1. Sunumu yapan üstadımız, konuşma hızını azaltırsa veya rap şarkıcıları gibi sunum yapmaz ise daha güzel olacağı kanaatindeyim. Bu husus gerçekten önemli çünkü video'yu bir kaç kere izlemek zorunda kaldım.

2. Sunumu yapan üstadımız, durmadan ekran kartı ekran kartı ekran kartı demeyip cümlelerine normal açıklamalar devam etmesinde bir mahsur yok. Bizde ekran kartının incelemesinin yapıldığının farkında ve cümlenin odak noktasının neresi olduğunun farkındayız. Dikkat dağıtıyor ne olup bittiğini anlayamıyorum

3. Video kamera'yı sıradan insanların yani bizlerin günlük hayatta kullandığı gibi kullanmamakta fayda var.

Bu söylediklerim ukelalık değil de nacizane tavsiye niteliğinde olduğunu belirtmek isterim.

Herkeze kolay gelsin.

• Biraz alısıldık bir sorular olacak ama 8800gt icin;
    x2 3800 işlemci ile karttan ne kadar performans alırım sizce
    birde psu 'm tt 500 w 12V1 15A, 12V2 14A bu degerler 8800gt icin yeterlimidir acaba
    Not:işlemcide oc yoktur 2000ghz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssonerb

fiyatı belli olmayan bir kartın f/p ı cok iyi nasıl denilebiliyor.ve bir takım arkadaslar siparis verebilecegini soluyor cıkmamıs bir kartı.bilgileri varsa bi cok kisi nerden nasıl temin edebilecegini sormuş bir ışık tutsunlar.
    bu arada inceleme icin tesekkürler elinize kolunuza saglık.saygılar...

ben sipariş verebilirim derken herhangi bir 8800gt kartı kastetmiştim..
    hem belki bu modeli yurtdışından sipariş vereceğim nereden biliyorsunuz?
    kartın 660/1800mhz olan modeli piyasada var.. havale ile 360 lira eksa da..
    kısaca söylenmek istenen alınası bir kart olduğu idi..

@CeOfFuture
    artık sıkca kart almıyorum.. uzun süre aralıklarla kart değiştirip o anki en uygun seçeneği değerlendiriyorum..
    kartı almayı çok istesemde bu yüzden dx10 bir kart almak içimden gelmiyor..
    zaten bu ay içinde 3870 lerin testlerini göreceğiz.. ona göre karar vermek niyetindeyim..

• 3870 i bekleyin arkadaşlar, az para vermiyorsunuz. 10.1 i destekliyor sonuçta ve fiyat olarak çok iyi gelecek deniyor.

8800GT gerçekten iyi bir kart, ancak kimse 3870 in ondan daha iy olamayacağının garantisini veremez. 1 ay sabredin sonra kafanızı vurmazsınız bir yerlere.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordareon

3870 i bekleyin arkadaşlar, az para vermiyorsunuz. 10.1 i destekliyor sonuçta ve fiyat olarak çok iyi gelecek deniyor.

8800GT gerçekten iyi bir kart, ancak kimse 3870 in ondan daha iy olamayacağının garantisini veremez. 1 ay sabredin sonra kafanızı vurmazsınız bir yerlere.

su ana kadar uniteleri tam olarak aciklanmadi

ama aciklandikdan sonra garanti verilebilir gecer mi ezilir mi diye

birde directx 10.1 sadece goz boyama

dx10 destekleyen adam gibi oyun cikmadi

crysis bile fake cikti

dx10.1 destekleyen cikana kadar bu kartin 2 3 model ustu cikar
  • Ürünün 660MHz çekirdek, 1600MHz shader ve 1800MHz bellek hızlarınsa sahip olan standart modeli EXA bilgisayarda satışa başladı...

http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=334&pid=3473
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.