DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Lustral Doz Aşımı
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
61
Cevap
1
Favori
34.336
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Lustral Doz Aşımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      556 Mesaj
      22 Ekim 2009 22:18:55 Konu Sahibi
      arkadaşlar uzun süredir hayatim cok sallatinda 2 gündür olanlarda artik burama kadar geldi bende dayanamadim elimde olan lustrallerden 4 5 tanesini attim yuttum .dedim bir hikmet belki bir seyler yapar ancak hiç bir şey olmadi sadece midem bulaniyor o kadar ..

not: aksam 5 de içtim

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Programcı
      3253 Mesaj
      22 Ekim 2009 22:28:43
      Bir şey olmaz. Hafiften bağırsakları bozar sadece.

|
      |

uşşşş
    • Yarbay
      3256 Mesaj
      22 Ekim 2009 22:35:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Bir şey olmaz. Hafiften bağırsakları bozar sadece.

aa citizen

|
      |

• Onbaşı
      29 Mesaj
      22 Ekim 2009 22:37:52
      günlük limit 200mg yani 4 x 50mg lık haptır.

250mg ın da çok bişey yapacağını sanmıyorum, ancak tehlikeli bir hareket. tansiyonunu kontrol ettir, vurursa ilk vuracağı yer orası olur.

Ama şunu kesinlikle söyleyebilirim: 2 gün boyunca mal olacaksın. Evet o dalga geçtiğin mallardan. Kafan basmayacak hiçbişeye, uzun düşünmeler falan.

bana 3 hap fena çarpmıştı ordan biliyorum

edit: ayrıca ne umduğunu anlamadım, lustral adamı uyuşturmaz ki (bunun için farklı haplar var, lazım olursa pm atarsın ) (bu mesaj ciddiye alınmamalıdır )

edit2: gözünde şimşekler çakması, beyninde de şimşek çakar gibi garip anlık acı hisleri, dengesizlik, çenenin kilitlenir derecede uyuşması (ki şimdiden başlamıştır), mide bulantısı, erekte olmakta zorluk vs gibi yan etkileri olur, garip karşılama.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      22 Ekim 2009 22:44:52
      Offf bana da antidepresan lazım bende hafif depresifim. Şimdi tabii ki psikoloğa görünmen gerekir diyeceksiniz am psikoloğa gidecek param yok. Hafif antidepresan ilaç istiyorum. Doğal antidepresanda olur, farketmez. Passiflora falan mı alsam diye düşündüm ama o da uyku falan getiriyormuş galiba -ki bende yaklaşık 9-9,5 saat uyuyan birisiyim- ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

|
      |

• Onbaşı
      29 Mesaj
      22 Ekim 2009 22:47:34
      quote:

Orijinalden alıntı: drax1389

Offf bana da antidepresan lazım bende hafif depresifim. Şimdi tabii ki psikoloğa görünmen gerekir diyeceksiniz am psikoloğa gidecek param yok. Hafif antidepresan ilaç istiyorum. Doğal antidepresanda olur, farketmez. Passiflora falan mı alsam diye düşündüm ama o da uyku falan getiriyormuş galiba -ki bende yaklaşık 9-9,5 saat uyuyan birisiyim- ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

passiflora ağır dur yavaş. bana şikayetlerini söyle önce ben sana bişeyler düşüneyim.

|
      |

• Yüzbaşı
      556 Mesaj
      22 Ekim 2009 22:50:43 Konu Sahibi
      çenemde kitlenme gibi bir his bir de midem ağzımda sanki oyle bir halim var baska bir etkisi yok
      daha etkili ilaçlar varsa önerilerinizi bekliyorum

|
      |

• Yüzbaşı
      902 Mesaj
      22 Ekim 2009 22:52:24
      lustrali devamli iciyorsan ve 4-5 tane ictiysen bisey hissetmessin. korkma bunyene falan zarari olmaz.

|
      |

Geçmiş günü beyhude yere yad etme, Bir gelmemiş an için feryat etme, Geçmiş gelecek masal bunlar hep Eğlenmene bak ömrünü berbat etme. Niceleri geldi, neler istediler, Sonunda dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. Dünyada ne var kendine dert eyleyecek, Bir gün gelecek ki can bedenden gidecek. Zümrüt çayır üstünde, sefa sür iki gün ... Zira seninde üstün de otlar bitecek ...

efexor xr - prozac - valdoxan - xanax - abilify - norodol
    • Yüzbaşı
      556 Mesaj
      22 Ekim 2009 22:53:48 Konu Sahibi
      daha yeni baslamistim etkisi olacak ilaç ariyorum . duyurulur...

|
      |

• Yarbay
      2637 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:08:11
      Lustral hafif bir antidepresan etkisini düzenli kullanımda 1.5-2 ay arasında gösterir.Tabiki ben ilaç kullanıyorumda istediğimi yapsamda sağlığıma kavuşurum gibi düşünmemeli her türlü zorluğa olumlu şekilde atlatmaya çalışılmalı ancak lustral ozaman fayda eder.Bu dediklerim sadece lustral için değil tüm antidepresanlar için geçerlidir siz stresten uzak durmalısınız.Ancak rahatlamak istiyorsan Atarax 50 veya 100 mg kullanabilirsin oda sadece uyutur

|
      |

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:13:27
      quote:

Orijinalden alıntı: drax1389

İlaç sınıfına bile koymam ben onu,reçetesiz bile satılıyor.

|
      |

• Onbaşı
      29 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:18:47
      quote:

Orijinalden alıntı: cardiacus

Alıntıları Göster

İlaç sınıfına bile koymam ben onu,reçetesiz bile satılıyor.

lustral, paxil, xanax gibi ilaçları da reçetesiz alabilirsin, ancak passifloranın sinir sistemine direk etkisi vardır, antidepresanlara benzemez. ilaçla ilgili bir konuda yanlış yönlendirme yapmayalım.

|
      |

• Onbaşı
      29 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:21:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Lythari

daha yeni baslamistim etkisi olacak ilaç ariyorum . duyurulur...

yeni başladığında etkisi olacak hiç bi ilaç yoktur kuzum. 1-2 ay kullanmadan fayda etmez hiçbir antidepresan. yan etkilerden başka etki de göremezsin

|
      |

• Yarbay
      2968 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:25:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Alpine

Alıntıları Göster

lustral, paxil, xanax gibi ilaçları da reçetesiz alabilirsin, ancak passifloranın sinir sistemine direk etkisi vardır, antidepresanlara benzemez. ilaçla ilgili bir konuda yanlış yönlendirme yapmayalım.

Reçetesiz xanax ? Benim bildigim xanax'ı normal reçeteyle bile vermiyorlar ...

|
      |

Now Play'n: Witcher 3, MGS: PP, Mad Max
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:26:31
      quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

Alıntıları Göster

Reçetesiz xanax ? Benim bildigim xanax'ı normal reçeteyle bile vermiyorlar ...

lustrali ve paxili alan gördüm reçetesiz. ama xanax ın adı çıkmış 9a inmez 8e tabi, onu vermeyebilirler haklısın.

|
      |

• Binbaşı
      1823 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:27:33
      dostum bugün sende öle bi kafa olucak ki o kadar söyliyeyim ben sana,keşke haydari ile birlikte ataydın hapları

|
      |

Intel i7 6700 Skylake 3.4 Ghz//MSI B150M Bazooka D4 2133 Mhz//MSI RX 480 GAMING X 8G//Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) 2400 Mhz DDR4 // Western Digital Blue 3.5 1TB 64MB 7200Rpm//DARK N10 USB 3.0//Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze//AOC 21.5" G2260VWQ6 1 ms 75Hz FreeSync Gaming Monitör //Samsung 750 EVO 250GB//Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard//Logitech G502 Spectrum RGB Gaming Mouse

Origin ID : mrhusnu
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:33:40
      quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

dostum bugün sende öle bi kafa olucak ki o kadar söyliyeyim ben sana,keşke haydari ile birlikte ataydın hapları

benim gibi tecrübeli bi arkadaş, hocam sen kaç atmıştın ben 3 de gittim

yalnız bilmeyenler için tekrar uyarıyorum, sanıldığı gibi uyuşturucu ya da kafa yapıcı bir etkisi yoktur, tamamen sizi mal yapar, bildiğin mal olursunuz.

|
      |

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:37:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Alpine

Alıntıları Göster

Passiflorayı biliyorum,yan etkisi yok,bağımlılık yapmıyor,bana göre ciddi bir ilaç değil,tabi her şeyde olduğu gibi bunun da fazlası zarar.Bana biraz passifloranın farmakolojik özelliklerinden,etki mekanizmasından bahseder misin?Bilgilenmek isteriz doğru yönlenmek adına.

|
      |

• Onbaşı
      29 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:39:45
      quote:

Orijinalden alıntı: cardiacus

Alıntıları Göster

Passiflorayı biliyorum,yan etkisi yok,bağımlılık yapmıyor,bana göre ciddi bir ilaç değil,tabi her şeyde olduğu gibi bunun da fazlası zarar.Bana biraz passifloranın farmakolojik özelliklerinden,etki mekanizmasından bahseder misin?Bilgilenmek isteriz doğru yönlenmek adına.

tıp okumuyorum matematik mühendisiyim, antidepresanlarla uzun bir geçmişim var, sadece sinir sistemine direk etkisi olduğunu biliyorum başka bilgim yok hocam.

bak şimdi aklıma geldi, normal antidepresanlara nazaran tansiyonu yükseltmez düşürür. alkolle falan da yasak diyolar ama bişey olanı görmedim.

psikologlara sorduğumda gereksiz ve sinir sistemine direk etki ettiğinden bahsediyolar, yani biliyorum bunu su gibi içen de var, ama tehlikeli. ilerde bi gün parkinson falan olursun belli mi olur Allah korusun..

|
      |

• Yarbay
      3742 Mesaj
      22 Ekim 2009 23:40:05
      Satt 5 de içtiysen bi 7 saatin daha var iyi değerlendir

|
      |

Yennefer of Vengerberg
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.