Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şubat ayındaki harcamalar da dahil mi acaba, yapılandırmaya ?
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Kartınızdaki mevcut borca göre kredi veriliyor.. herhangi tarih sınırlaması yok.. Başvurduğunuz anda ne kadar borcunuz varsa ona göre işlem yapılacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi bana da çıktı pazartesi randevu verdi. 2 fatura ve 150 tl(sigorta) ücreti istediler benden gelmeden önce.
    Gelişmeleri aktaracağım.
  • yaniyorsunfuatabi kullanıcısına yanıt
    benden para istemediler.kredinin içinden kestiler masrafları.

otomatik ödeme içinde en son 2 tane istediler 1 tane verdim.
    1 tanede sonra getirirsiniz dediler
  • Gelir ve gider oranından dolayı red yiyenler için tavsiyeniz var mı?

Vakıfbank aralık ekstresine baktı, o ekstreye yaptığım ödeme miktarını düşürüp başvuru şeklinde çalıştı.
    Ziraat ise son gözüken borca göre çalıştı, bilginize.
  • zts Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eşim için kredi çekmiştik, zaten ferdi kaza yapmadılar, edevletten eşya kredisi iptali için başvurduk, bankadan aramışlar bugün. 4 kalem girmemiz lazım kredinin altına demişler.
    1- Hayat sigortası
    2-Otomatik ödeme
    3-Kredi kartı
    4- ????
    Yani kısaca eşya kredisi iptal edilirse bizim de ferdi kaza yapmamız gerekir demişler.

Ne diyorsunuz?
  • Arkadaşlar merhaba. Bu borç kapatma imkanından yararlanmak istiyorum ancak bankaların uygulamış olduğu sigorta eft vs. faaliyetlerinden hiç anlamam. Anlamadığım için de sizlere danışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi borç takriben 12 bin küsur lira ama 3 ayrı bankanın borcu bulunmakta. ÜStelik bu borçların yarısı kredi kartı yarısı ise gene o bankalardan borç kapatmak için çekilen taksitli nakit avans hesabı. Yani her ay yüzde 2.25 faiz işlemekte. Bu borcu kapatmak istiyoruz. Emekli maaşı ile geçinen dayım adına almak istiyoruz ama yanaşmıyor, bankalar ona çok çektirmiş zamanında. Kendisi emekli sandığından ve emekli maaşı da 6 bin küsur kadar. Ödemede daha rahat etmesi için ikna edeceğiz, ama önce bilgi sahibi olalım dedik. Bu konuda neler bilmeliyiz, hangi bankanın borç kapatma imkanından yararlanmalıyız? Bir de bu borç sadece kredi kartı borcu kapatmak için mi geçerli yoksa kredi kartı borcunu kapatmak için çektiğimiz taksitli nakit avans hesabı ya da banka hesabından çekilen paralar için de geçerli mi? Ayrıca yüzeysel baktığımızda çok avantajlı görünse de gene aynı kapıya çıkmıyor değil mi, yani işte borç kapatmaya gideceğiz ama sigortalalar ile gene bir o kadar fazladan para ödemeyelim ya da eft imiş şuymuş buymuş işlem ücretiymiş. İnsanlarımıza güvenemiyoruz artık, Allah sonumuzu hayreylesin. Selamlar, saygılar...

• Beyler dün başvuru yapmıştım e devlet üzerinden ailem ziraat güvencesi sigortasının iptali için bu sabah mesaj geldi. ....numarali ferdi kaza sigortası policeniz iptal edilmiştir. Subeniz ile irtibata geciniz.
    Pazartesi şubeyi arayacağım onlarda bana ödeme yapacaklar sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Hayır şube ile işin yok hocam. İnternet şubesinden hesabına bak para oraya yatmıştır.

• Bana da sabah sigortaların iptali için SMS geldi. Şu an hesaba yatan bir şey yok. Pazartesiyi bekleyelim.

• Tanıdık şube müdürlerine kadar görüştüm şu otomatik fatura ödemesini iptal ettiremedim. Şu işi çözebilen olursa bi söylesin :)

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Henüz yatan bir mevla yok sanırım pazartesi yatar.

• Bu konuda bilgim yok..ben sadece otomatik ödeme verdim.. bir de kredi kartı verdiler. 3 tane Sigorta yapılmıştı. 2 sini iptal ettirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zts -- 9 Şubat 2019; 9:53:24 >
  • Arkadaşlar kredi sırasında 3 tane Sigorta yapmışlardı... 3 Sigorta içinde e-devlet üzerinden şikayet kaydı yaptırmıştım.. Ferdi kaza ve Eşya sigortaları iptal olmuş paraları hesabıma yatmıştı. Hayat sigortası içinde bankada sigortayı başka yerden yaptırmak istediğimi belirtmeme rağmen şubede olmaz demişlerdi. Bunun içinde e-devletten yaptığım şikayet üzerine dün akşam Ziraat sigortadan aradılar. Sigortanızı aynı şartlarsa başka yerden yaptırabilirsiniz diye... Hayat sigortanızı istediğiniz yerden yaptırın . Yaptırdığınız sigortayı şubeye bırakın dediler. Ziraatin yaptığı hayat sigortasını iptal edip parasını geri ödeyecekler. Ziraatın yaptığı hayat sigortası 430 TL. Dışarıdan yaptırdığım Sigorta aynı şartlarda 230 TL. .. Bunu da geri alırsam kredi sırasında benden aldıkları 3 Sigorta parası olan 700 TL yi geri almış olacağım. Hayat sigortası için de 230 TL Ödemiş olacağım.

İyi yapmışsın. Bende hayat sigortası 237tl ve 149 tl ziraat sgortası var sadece, hesaptan başka bir mevla çıkmamış. ziraat sigortası yanı ferdi kaza sigortası aslında bunu e devletten iptal ettim.

• arkadaşlar merhaba

borcumuzun olduğu ve kapattığımız kredi kartlarını yeniden yapılandırma tamamlandıktan sonra aynı limitle tekrar kullanıma açtırabiliyor muyuz?
  • E devletten ben kayıt oluşturamıyorum, hata veriyor. Siz nasıl yaptınız?
  • CanberkOrg kullanıcısına yanıt
    kefil götürün.
    benim maaşım 2000 tl,kefilin 1700 tl idi aralık maaşlarımız.

150 tl başka bankada kredim var.
    10000 tl içi dolu ama gecikmede olmayan kullandığım kartlarım var.

kredi için 28000 tl lik kartlarıma başvurduk 24400 kredi çıktı aylık ödemesi 610 tl 60 ay 1,20 faizle.

kısaca ben bitik durumdaydım bana çıktı ama baştan kefil istediler.
    kefilin hatrına çıktı.

kefilinizde mümkünse bekar olsun yoksa kefilin eşinide imzaya bankaya çağırıyorlar.
    sizin hayat sigortasında çok fark çıkmış hocam.
    ben aegondan fiyat aldım 154 tl.
    ziraat 218 tl çıkardı onun için dışarıdan yaptırmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alienlord

arkadaşlar merhaba

borcumuzun olduğu ve kapattığımız kredi kartlarını yeniden yapılandırma tamamlandıktan sonra aynı limitle tekrar kullanıma açtırabiliyor muyuz?
    ben açtırdım. aynı limitle. zaten kapatırken tekrar açtırabilirsiniz diye söylemişlerdi
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.