Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uzays1z

Sigorta bedelleri bugün hesaba yatmış. Yönlendiren arkadaşlara teşekkürler.
    hangi bedelleri alabildiniz hocam?
  • Hocam özel değilse;

Geliriniz ne kadar?
    Ödediğiniz kredilerin taksitleri ne kadar?
    Yapılandırılan borç ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farcryy F kullanıcısına yanıt
    Hocam Garanti'de yapılandırmayı nasıl yapmıştın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dopplereffect

Hocam bana da azg yazan bir kağıt imzalattılar, kart daha kapanmadığı için işlem yarım kaldı daha bir sürü imza atacakmışım sonraki gidişimde. İptal ettirebildiniz mi onu?
    Hayat, deprem ve yangın sigortası yapacakmış anladığım kadarıyla. Her şube kafasına göre sigorta yaptırıyor herhalde

Herkes azg imzaladı mı arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    hayır iptal ettirmedim. o miktar kredi botunca yanı 60 ay. benim için makul bir fiyat.
  • anladım, miktar aya göre hesaplanıyor o zaman, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanberkOrg

Hocam Garanti'de yapılandırmayı nasıl yapmıştın?
    2 dönem gecikmeye düşmüştüm aramışlardı yapılandırma yapabiliriz dediler ben de tamam demiştim.
  • Ben 5 ayri bankada mevcut kk.larim icin basvuru yapicam. Bu bankalar arasi eft ucreti icin napabiliriz. 55 lira gibi bi ucret konusulmustu sanirim...

• Bendede aynı durum söz konusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bugün kullandım.
    19900 kredi kullandım 24 aya böldürdüm.
    1. 2 otomatik ödeme
    2. Combo kredi kartı
    3. Hayat sigortası
    4. Azg diye bi sigorta yaptılar
    Toplam 330 tl ekstra ücret çıktı. Bu şekilde işlemleri tamamladım. Bu azg ve hayat sigortasını iptal ettiren varmı? Hayat sigortasını özelden yaparak ziraate verip hayat sigortasını iptal ettirebilen varmı?

• ysakay kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal çıkar kredi hocam.
    çünkü benimde sizinle benzer limitlerim var,maaşım asgari ücretin az bir üstü.
    ödemelerim hep gecikmede ama takibe düşmemiştim.
    yani durumun sizinden kötü idi ama çıktı kefille kredi.
    şubeye gidin başvurun.
  • Bu hafta içinde yeni bir Kampanya gelebilir. Hazırlıklı olun

• Okandem1986 O kullanıcısına yanıt
    Ne gibi hocam??

• 22 ocakta başvurdum 28 ocakta onaylandı hemen kart iptal başvurularını yaptım. 11 şubat itibariyle 4 karttan biri hala acık görünüyor. Tam 20 gündür bekliyorum.

• medjaii kullanıcısına yanıt
    Böyle birşey imkansız nasıl açık kalır? Hangi banka açık ??

• burada millete sigorta iptalini öğreten ben fakat ne hikmetse kendi sigortamı iptal edemiyorum :)
    geçen perşembe başvurdum cuma günü saçmasapan ne demek istediklerini anlayamadığım bir cevap döndüler ve paramı iade etmediler.
    dün yine başvurdum , 3-4 keredir ziraat şubesindeki personel arıyor ne istiyor anlamadım. Sonunda telefonu açıp söveceğim olan o olacak.
    kredi başvurusunda 50 kere aramak zorunda kalan bendim şimdi abla deli gibi arıyor. Gerçekten bu ziraat enteresan banka
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennett.antony

burada millete sigorta iptalini öğreten ben fakat ne hikmetse kendi sigortamı iptal edemiyorum :)
    geçen perşembe başvurdum cuma günü saçmasapan ne demek istediklerini anlayamadığım bir cevap döndüler ve paramı iade etmediler.
    dün yine başvurdum , 3-4 keredir ziraat şubesindeki personel arıyor ne istiyor anlamadım. Sonunda telefonu açıp söveceğim olan o olacak.
    kredi başvurusunda 50 kere aramak zorunda kalan bendim şimdi abla deli gibi arıyor. Gerçekten bu ziraat enteresan banka
    Aynı şekilde benimde e devlet üzerinden yaptığım başvuru reddedildi

• zts Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Cuma akşamı başvurmuştum bu sabah hesabıma ücret iadesi yapıldı.
  • köftepiyaz kullanıcısına yanıt
    Hangi Sigorta icin başvuru yaptınız kabul edilmedi

• Hayat sigortasinin iptali de bugün gerçekleşti... Dün şubeye başka yerden yaptırdığım Hayat Sigortasini teslim ettim... bugünde hesabıma hayat sigortasinin ücretini yatırmışlar.. Ziraatin yaptırdığı Hayat Sigortasinin bedeli 435 TL... ben dışarıdan 230 TL ye yaptırdım.. onuda ziraat kredi kartıyla ödedim internet şubesinden de faizsiz 6 ya bölündü :)) Ziraatin yaptığı bütün sigortalari geri almış oldum.. ( Son olarak dışarıdan yaptırdığım hayat sigortasini 60 gün içerisinde iptal edip paramı alabiliyorum... ama ben artık onu iptal etmeyeceğim :))

• 5 Şubat da Enpara,HSBC ve Axess için basvurmustum.Onay cıktı ve Akbank dısındakiler kartları 2-3 günde kapadılar.Ancak yıllardır kullandığım Axess bela olarak 1 haftayı doldurmayı bekliyor.Asgarisini bosuna yatırmayayım derken son odeme tarihi 1 gün geciyor ama umarım yarın krediyi kullanırken sorun yaratmaz.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.