Şimdi Ara

Zıplama Tekniği (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.443
Cevap
9
Favori
310.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: j.c ferhat

ya yalan air alert ,günde 1000 tane ip atliorm 1 yılda zıplamam 10 cm fark etti boyum 182 kilom 73 yaşım 15 ama 16 sayılır 3.05 tek el basabiliorm tek çözüm ip atlamak arkadaşlar
    ip atlamadn öncede ısınmak lazım ama !

23 cm kol uzunluğu ile mi potaya tek el basıyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferhatalkaya1990

ARKADAŞLAR AİR ALERT III Ü DENEYİN GERCEKTEN COK ETKİLİ ZARIRI BÜNYESİ ZAYIF OLAN İNSANLARA BENİM BOY 1.77 KİLO 58 3 HAFTADIR AİR ALERTİ UYGULUYORUM VE DAHA ÖNCE BU BOYLA PANYANIN YAKININA GELEMEDİİM HALDE ŞİMDİ ÇEMBERE DOKUNABİLİYORUM AMA ASILAMIYORUM AMA YİNEDE BÜYÜK GELİŞME YANİ AZMİN SONU SELAMETTİR MEKİK ŞINAV TERS MEKİK AİR ALERT VE BİRASDA HIRS VE AZİM BU İŞ TMMDIR DOSTUM

arkadaşım 3haftada bu kadar büyük bir gelişme olcağını zannetmiyorum benim 3.hfta bitti ama farkedilcek bişey yok kaslar fln görünür derecede şekillendi o kadar.bilemiyorum belki de ben farketmiyorum
  • arkadaşım jsmith inanmayabilirsin ama doğru bişe bisim berkay die bi arki var t. telekom yıldız takımında boyu 1.95 bizim sınıfta bu arkadas ve benim cemberine degdigim potaya anca smac vuruo.İş sadece zıplamakta kendini yukarı cekmekte buda sadece air alerti yapmakla olmuo azim ve kararlılık istio 1 kere deneyip basamadıktan sonra pes etmiicen devamlı ayakların tutmayana kadar dvm edicen ben ole yaptım faydasını gordum
  • arkadaşlar benim boyum 1.75 cm kilom 55 kg 3-05 lik potanın filesinin yarısına deyiyorum air alert kullanmaya başladım sizce air alert dan sonra basabilirmiyim ???
  • Bunu bilemeyiz smaç basmak herksin yapabileceği bir şey değildir. Ayrıca çok zayıfsın biraz kilo almanı öneririm ama bilinçli bir şekilde bunu yapmalısın eğer ne yapacağını bilmiyorsan beslenme uzmanına danış Bu arada kaç yaşındasın? Bu programı uygulamadan önce neler yapılacağını biliyorsundur umarım çünkü bu tarz zorlayıcı programlar öyle aklına esince yapılabilecek şeyler değildir sakatlanabilirsiniz.
  • ben de programa başlamaya karar verdim de bi kaç sorum olcaktı programı günün hangi saatlerinde yapmam daha uygun olur. bi de programa başlamadan önce herhangi bi ısınma hareketi yapmama gerek var mı? ya da bu hareketleri zaten ısınma hareketi olarak değerlendirebilirmiyiz? ve son olarak da programa başladıktan sonra beslenmemde herhangi bi değişiklik ya da ekstra takviye yapmam gerekirmi neler yememin faydası olur?
  • arkadasim oncelikle bu sorularini air alert in topic inde yazsan daha ii olurdu
    bu programa baslamadan once kesinlikle iyi bi sekilde isinma yapmalisin kolay gozuksede son derece zor bi program cunku beslenme konusunda da bol protein almalisin yani et yemelisin kas yapimina yardimci olur eer ii beslenmezsen vucudunda yaglardan sora kaslarinda yakilmaya baslar bole bisi isticeini sanmiorm o yuzden et ye
  • Arkadas benım yasım 16 boyum 1.80 ve 3.05 lık potayı çekıyorum.(ama parmaklarımın ucuyla tabı cektıkten sonra acıyo:D) . Ama benım daha rahat cekmem hatta basmam lazım ne yapmam lazım.????

yardım plssss
  • 2 sene bekle o zaman rahat basarsın.bende senin durumundaydım ordan biliyom,ama potayı çekerken benim elim acımıyordu
  • ya aslında boyum 1.77 iymiş yaşımda 16 sizce basabilirmiyim ??? acil cevap
  • air alert gerçektende ağır bir program ama bu bizi sakat hale getirecek anlamına gelmez ... beyler ben kafama takdım bu programı uygulayacm .. yan etkisi warsada 3 veya 4 hafta yapın bırakın bence işe yarayacaktır...rep+
  • quote:

Orjinalden alıntı: jsmith360

quote:

Orjinalden alıntı: ferhatalkaya1990

ARKADAŞLAR AİR ALERT III Ü DENEYİN GERCEKTEN COK ETKİLİ ZARIRI BÜNYESİ ZAYIF OLAN İNSANLARA BENİM BOY 1.77 KİLO 58 3 HAFTADIR AİR ALERTİ UYGULUYORUM VE DAHA ÖNCE BU BOYLA PANYANIN YAKININA GELEMEDİİM HALDE ŞİMDİ ÇEMBERE DOKUNABİLİYORUM AMA ASILAMIYORUM AMA YİNEDE BÜYÜK GELİŞME YANİ AZMİN SONU SELAMETTİR MEKİK ŞINAV TERS MEKİK AİR ALERT VE BİRASDA HIRS VE AZİM BU İŞ TMMDIR DOSTUM

arkadaşım 3haftada bu kadar büyük bir gelişme olcağını zannetmiyorum benim 3.hfta bitti ama farkedilcek bişey yok kaslar fln görünür derecede şekillendi o kadar.bilemiyorum belki de ben farketmiyorum

kardeş program bitince zıplaman artacak 3. haftadan hemen öyle olmazki 3 ay sonra fark edecek aniden şimdi kendini kasıp sakatlanma bnce sabret biraz

• 4.hafta da bitti bea inşallah bitirecez kaldı 11hfta.bide abi benim sol bacağımda bi ağrı oluştu 2 hftadır var.antremandan air alertten sonra çok ağrıyo basamıyorum.şimdi o ağrılardan sağ bacağımda da olmaya başladı bıraksammı ki? bırakmayı da hiç istemiyorum sonuna kadar dewam etmek istiyorum.yoksa bu ağrılar normal mi?
  • quote:

4.hafta da bitti bea inşallah bitirecez kaldı 11hfta.bide abi benim sol bacağımda bi ağrı oluştu 2 hftadır var.antremandan air alertten sonra çok ağrıyo basamıyorum.şimdi o ağrılardan sağ bacağımda da olmaya başladı bıraksammı ki? bırakmayı da hiç istemiyorum sonuna kadar dewam etmek istiyorum.yoksa bu ağrılar normal mi?

ağrı tam olarak nerede kaslarmı yoksa diz kapağı eklemler civarımı
  • Boy 1.78 kilo 95, potanın filesine bile değemiyorum Siz smaç yapmaktan bahsediyorsunuz bide.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosanadam

Boy 1.78 kilo 95, potanın filesine bile değemiyorum Siz smaç yapmaktan bahsediyorsunuz bide.

zuhahahaha benımde boy 1.84 3.05 cemberı aşagı çekıyom başkada bısı yok kılomda 65 yaşımda 17 yahu kılomu almalıyım yoksa gelışımım tamamlanmadı daha tavım anlıcanız gelışınde olur heralde sımac
  • ben 13 yaşındayım sarıyerde oynuyorum
    boyum: 1.62
    kilom :51
    ne kadar zıplamam lazım ve daha iyi zıplaya bilmem için neler yapmalıyım
    ayrıca kilo almam yada vermem gerekirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-m-i-r -- 8 Mart 2007; 20:20:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhanbb

quote:

4.hafta da bitti bea inşallah bitirecez kaldı 11hfta.bide abi benim sol bacağımda bi ağrı oluştu 2 hftadır var.antremandan air alertten sonra çok ağrıyo basamıyorum.şimdi o ağrılardan sağ bacağımda da olmaya başladı bıraksammı ki? bırakmayı da hiç istemiyorum sonuna kadar dewam etmek istiyorum.yoksa bu ağrılar normal mi?

ağrı tam olarak nerede kaslarmı yoksa diz kapağı eklemler civarımı

kaslarda heralde derinde biyerde parmağımla arıyorum yerini içte bişey.bu aralar azaldı biraz.Çok pis hastalandm ben bu ara bideyeni iyileşiyorum 1 hafta astım air ı.Sizce bi zorluk çıkarır mı bu ara ilerde?5.haftaya geçmem gerekiyordu.5.haftadan mı dewam edeyim 6. haftaya mı başlıyım??

• ya ben kaç cm. zıpladığımı nasıl ölçebilirim acaba?
  • Benim boyum 1.71 cm 3.05 lik potaya değebiliyorum arkadaşlar yaklaşık 2 senedir sıçrama üzerine çalıştım bu sene potaya değebildim seneyede inşallah basarım.Yaşım 16 bu arada.1.80 lik arkadaşım smaç basabiliyo onla herzaman rekabet içinde olmamız bizi olumlu yönde etkiliyo :D
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.