Şimdi Ara

Zıplama Tekniği (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.443
Cevap
9
Favori
310.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: jsmith360

eywallah abi ben de bugün başladım air alert e ağır biraz ama kaldırabilirim heralde.Bi de bi sorum olucak.Air alert görünüşe göre haziranda filan bitecek.Ağustosta tekrar başlasam yarar sağlarmı?haziranda bittiği zaman 2.50 ye filan basabilirmiyim yani demek istediğim zıplamam da ciddi bi artış olur mu? teşekkrler.

tekrar programa baslayacagina air alert advenced kullan oda air alert 3 bittikten sonra en az 1 ay bekleme sonrasında yapabilirsin o program 6 hafta sürüyo sıçramana da 6, 7 cm daha etkiliyo yaklaşık bi 37 cm eder bu toplamda
  • eywallah abi o nasıl peki air alert 3 gbi mi?bide ben çok merak ediyorum acaba basabilecekmiyim die?
  • quote:

eywallah abi o nasıl peki air alert 3 gbi mi?bide ben çok merak ediyorum acaba basabilecekmiyim die?

bu air alert 3 ten biraz daha ağır bir program daha zorlayıcı yani basabilmene gelince o sabır ve senin vucudunun göstereceği tepkiye bağlı kimi insan hiçç çalışmadan boyu 1.70 smaç basıyo kimi aylarca çalışıp hiç bir şeye dokunamıyor senin vucuduna bağlı yani
  • saol abi ben o zaman yawaştan kaçıyım air alerte gdiorum
  • quote:

saol abi ben o zaman yawaştan kaçıyım air alerte gdiorum

kolay gelsin
  • abi bütün hareketleri yaptım.ek olarak da bacak kaslarını geliştiren bi alette çalıştım, koştum,mekik çektim, fazladan ip atladım.Yarar sağlarmı yoksa fazla mı gelir?zorlamış olurmuyum?
  • quote:

abi bütün hareketleri yaptım.ek olarak da bacak kaslarını geliştiren bi alette çalıştım, koştum,mekik çektim, fazladan ip atladım.Yarar sağlarmı yoksa fazla mı gelir?zorlamış olurmuyum?

kesinlikle programın dışına çıkma ne az ne fazla kaslarını boşuna yorarsın istediğine ulaşamazsın
  • 14 yaş air alert için çok erken...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nomnsecreteam

14 yaş air alert için çok erken...

buna çok katıılmıcam bu kişiden kişye değiişir eğer eklemleriniz sağlamsa her yaşta yapabilirsiniz 20 yaşında olup air alert yapamayıp 13, 14 yaşında yapanlar var bu tamamen eklemler ve diz ile alakalı bir şey ama ağırlık çalışmaları 20 yaş altında yapılmamalı bunda eklemlere değil direk kemiklere bası olur bu esas zararı veren olaydır
  • quote:

eywallah abi ben de bugün başladım air alert e ağır biraz ama kaldırabilirim heralde.Bi de bi sorum olucak.Air alert görünüşe göre haziranda filan bitecek.Ağustosta tekrar başlasam yarar sağlarmı?haziranda bittiği zaman 2.50 ye filan basabilirmiyim yani demek istediğim zıplamam da ciddi bi artış olur mu? teşekkrler.

arkadaşm programıuygula fakat birdaha başlama.programda yazıyor ne kadar süre sonra birdaha başlanması gerektiği sanırım ama hatırlamıyorm.sen programı bitirmeye bak.ondan sonra kaslarının dinlenmesi gerekir.aynen uygula programı ve mutlaka cıkıp basket oyna.zıplama stiline uyum sağlasn kasların.zaten bu program neredeyse senn yapabileceğinnin en iyisini yakalamanı sağlıyor.yani bir sınırı var.birdaha yapsan da eskisi kadar verim alamazsın.
  • quote:

abi bütün hareketleri yaptım.ek olarak da bacak kaslarını geliştiren bi alette çalıştım, koştum,mekik çektim, fazladan ip atladım.Yarar sağlarmı yoksa fazla mı gelir?zorlamış olurmuyum?

kardeş okadar zorlama.cok fazla yüklenmiş olrsun ve sorunlar olabilir.sen programı uygula.o zaten yeterince ağır.
  • bugün bi deneme yaptım panya ya 10cm filan kaldı heralde. inş basacaz
  • ben 180 boyum 60 kg yım
    290 potaya rahat deiğyorum ama smaç bsamıyorum geçen ölçtüm 61 cm sıçrıyorum bu air alerti denicem işlaaah deişir b ide bizim burda pota var 240 ona değirmen pompa baş arkası vurabiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpermcgrady91 -- 17 Şubat 2007; 0:47:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarpermcgrady91

ben 180 boyum 60 kg yım
    290 potaya rahat deiğyorum ama smaç bsamıyorum geçen ölçtüm 61 cm sıçrıyorum bu air alerti denicem işlaaah deişir b ide bizim burda pota var 240 ona değirmen pompa baş arkası vurabiliyorum

240 potaya elimi uzatsam yetişirm

• abi ben air alertte 3.hftadayım yanlız sol dizimin altndaki kaslar feci ağrıyo her antreman ve air alert sonrası dayanılmaz oluyor.dier bacaım böyle ağrımıyo.bi sorun mu var??cvp plss
  • quote:

abi ben air alertte 3.hftadayım yanlız sol dizimin altndaki kaslar feci ağrıyo her antreman ve air alert sonrası dayanılmaz oluyor.dier bacaım böyle ağrımıyo.bi sorun mu var??cvp plss

Isınmadan başlama antramana sakın Bu çok önemli çoğu kişi pek sallamaz bu söylediklerimi ama sonuç büyük sakatlıklara kadar gider benden söylemesi. Ben zamanında çok yaşadım bu tür durumları ama çabuk öğrendim ve laf olsun diye atış yapmak için sokakta oynasam bile en az 20 dakika ısınma yaparım ki olası bir sakatlığa karşı önlem olsun Büyük ihtimalle senin sol diz aşırı yüklenme veya ters bir hareket sonrası ufak bir sakatlık geçirmiş. Ama görmeden ufak mı büyük mü onu bilemem tabi. Bence bir kontrol ettir dizini bakalım sorun neymiş. Buradan fazla bir yardımımız dokunmaz çünkü böyle bir durumda. Sadece tahminde bulunuruz ve ne yapman gerektiğini veya ne yapmaman gerektiğini söyleyebiliriz. Sen şimdi o ağrıyan yeri daha da fazla zorlama ve hemen bir doktora görün

• ARKADAŞLAR AİR ALERT III Ü DENEYİN GERCEKTEN COK ETKİLİ ZARIRI BÜNYESİ ZAYIF OLAN İNSANLARA BENİM BOY 1.77 KİLO 58 3 HAFTADIR AİR ALERTİ UYGULUYORUM VE DAHA ÖNCE BU BOYLA PANYANIN YAKININA GELEMEDİİM HALDE ŞİMDİ ÇEMBERE DOKUNABİLİYORUM AMA ASILAMIYORUM AMA YİNEDE BÜYÜK GELİŞME YANİ AZMİN SONU SELAMETTİR MEKİK ŞINAV TERS MEKİK AİR ALERT VE BİRASDA HIRS VE AZİM BU İŞ TMMDIR DOSTUM
  • arkadaşlar benim boyum 1.68 bizim okuldaki pota 2.50 fln oraya asılıyorum sizce iyimi bu boyla kendimi çokta kasmıyorum

bu arada yaşım 13
  • quote:

Orjinalden alıntı: highkobe

arkadaşlar benim boyum 1.68 bizim okuldaki pota 2.50 fln oraya asılıyorum sizce iyimi bu boyla kendimi çokta kasmıyorum

bu arada yaşım 13

ama bizim ailede biraz kalıtsal birazda kilom var 60 kilo flnım ama ailede herkesin boyu uzun babam 1.86 fln

bu arada cvp verecek yokmu
  • ya yalan air alert ,günde 1000 tane ip atliorm 1 yılda zıplamam 10 cm fark etti boyum 182 kilom 73 yaşım 15 ama 16 sayılır 3.05 tek el basabiliorm tek çözüm ip atlamak arkadaşlar
    ip atlamadn öncede ısınmak lazım ama !
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.