Şimdi Ara

Zımba teli efsanesi ve tetanos

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Zımba teli efsanesi ve tetanos
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    576 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,

o efsanevi olayı, parmağı zımbalamayı bugün başarmış bulunuyorum. Çalıştığım yer kurumsal bir şirket olduğu için hastahaneye yolladı.Orada bir röntgen çekildi. Parmağımda herhangi bir cisim kalmış mı diye ve kalmadığı anlaşıldı. Hastahanede ki doktor her zamanki gibi pek önemsemedi ve parmağında bir şey yok dedi. Bende 1 sene önce askere gittim, orada tetanos aşısı yapıyorlar sanırım dedim. O da tamamdır gidebilirsin dedi. Şimdi içimi bir kurt düştü. Askerde olan yapılan hiç bir şeye güvenmiyorum fakat acaba her askere gidene tetanos aşısı yapılıyor mu merak edip araştırdım ama net bir bilgi bulamadım. Bunun onayını alabileceğim bir yer var mı? izmir askerlik şubemi aradım ama sonuç yok. Yarın da iş görüşmesine gideceğim başka bir şirkete. Boşu boşuna aşı yaptırırsam kolumu ağrırsa, rahat kullanamazsam garip olur ama sağlık önceliğimiz tabi :) bu arada 358kd etimesgut :)

|
    |
    |
    |
    Bu hesabı tek kişi kullanmaktadır. Ancak her zaman aynı ruh halinde ve düşüncede olmadığından, zaman zaman kendisiyle çelişebilir, dalga geçebilir, değerlerinize saygısızlık edebilir. Hayatta bundan daha doğal ne vardır ki?
  • Yarbay
    3287 Mesaj
    Madem askerlik de izmir den, bir lokma döktürürsün artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1173 Mesaj
    9/4
    Tetanos olduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Donanimhaber ölücüleri sizi: askere giden herkese yapıyorlar herhalde bu tetanosu.
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
son dakika
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.