Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zidoo X9S için yayınlanan v1.2.10 yazılımında yaşanan altyazı sıkıntısı sonrası acilen bir yazılım güncellemesi bekleniyordu firmadan ve az önce v1.2.11 no'lu yazılımı yayınladı firma.

Akşama önce ben bir yükleyeyim , kullanımı olumsuz etkileyecek kayda değer bir sıkıntısı yoksa linklerini buradan paylaşacağım...
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Sadece altyazi icin mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılanlara göre altyazı için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • v1.2.11 Updatelist:

1,Fixed the issue of accidental audio dropouts on Atmos and DTS-HD.
    2,Improved the display effect of external subtitle.
    3,Supported AVS+ videos.
    4,Fixed the issue of IPTV addon of ZDMC.
    5,Fixed the File manager overload issue when a path contained too many video files.
    6,Fixed the searching issue of the external subtitle from SMB share.
  • Bu yazdıkların v1. 2.10 ile gelen güncellemeler.

v1.2.11 ile sadece altyazı hatası giderildi diye yazıyor.

Ben v1. 2.11'i yükledim, deniyorum.Altyazı sıkıntısı giderilmiş ve sorunsuz gözüküyor.

• Hadi bakalım buyur burdan yak 1.2.11 güncellemesini indirdim ve yaptım. Yaparken sata portunda takılı 2TB lık diski ve usb de takılı 1 TB lık diski çıkarmadım şimdi usb de sıkıntı yok fakat sata daki diski görmüyor çıkarıp bilgisayara bağladığımda biçimlendir diyor ve RAW olarak görünüyor biçimlendirsem 2TB data uçacak...Güncelleme yaparken bu hataya düşmeyin ve diskleri her ihtimale karşı çıkarın...Var mı çözümü olan...Şimdiden teşekkürler...
  • Hmm evet konunun başlığını değiştirmişler sadece. İçerisinde de üst kısımda yazıyormuş gözümden kaçmış.
  • river68 R kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun. demek update yaparken portları boş tutmakta fayda var. büyük bir ihtimal datanız geri gelmeyecek formatlanması gerek galıba.
    SATA Portunda takılı bir HDD'im olmadığı için bu tarz bir durumu önceden bilemem.Ama HDD'in içindeki verilere birşey olacağını da sanmmıyorum açıkçası.
  • Firmanın Zidoo X9S için dün yayınladığı v1.2.11 yazılımı , bir önceki v1.2.10 yazılımındaki altyazı sorununu gidermeye yönelik bir güncelleme olarak gözüküyor.

Akşam yükledim ve yazılımı farklı farklı video dosyalarında denedim.Denemelerim esnasında da herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Ama bir arkadaşımız yukarıdaki mesajında ; yazılım güncellemesi sonrasında SATA portundaki HDD'in içeriğini göremediğini yazmış.Bu konuda bir fikrim yok ama dikkatli olmakta fayda var.Bilginiz olsun.

İçerikler açısında v1.2.10 ve v1.2.11'deki detayları tekrar hatırlatayım.

Version 1.2.11 of Zidoo X9S :

This version is a repairs update, based on 1.2.10
    Fixed the external subtitles cuts issue

Updatelist :

1 - Fixed the issue of accidental audio dropouts on Atmos and DTS-HD.

2 - Improved the display effect of external subtitle.

3 - Supported AVS + videos.

4 - Fixed the issue of IPTV addon of ZDMC.

5 - Fixed the File manager overload issue when a path contained too many video files.

6 - Fixed the searching issue of the external subtitle from SMB share.

Full_OTA_Package:

Mediafire mirror:http://www.mediafire.com/file/48ts5fz6ay1n12p/ZIDOO_X9S-v1.2.11.zip

Amazon mirror:http://ota-cloudfront.zidoo.tv/X9S/OTA/ZIDOO_X9S-v1.2.11.zip

If you want to use zdmc to manage the files, such as delete/copy file in zdmc, you must uninstall the OLD ZDMC then re-install this version. we add a system signature for this version.Also fixed the issue of IPTV addon of ZDMC.

http://ota-cloudfront.zidoo.tv/X9S/ZDMC/zdmc-16.4.13_siga.apk

NOT : Yazılım güncellemeleri sonrasında oluşabilecek tüm riskler tamamamıyle kullanıcılara aittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 20 Ocak 2017; 9:33:34 >

• Bu arada hoşuma giden ufak bir detaydan bahsedeyim :

ZDMC'de bir video oynatıpta çıktığımızda bir Onay ekranı geliyordu karşımıza ve bizden " Tamam " tuşuna basmamızı istiyordu.Bunun saçma olduğunu önceki mesajlarımda da yazmıştım.

Neyseki v1.2.10 yazılımında ZDMC'den bu onaylama işlemini de kaldırmışlar çok şükür.Artık diziyi yada filmi kapattığımız anda işlem tamam ,OK tuşuna basarak onay vermemize gerek yok.

Son olarak arada sırada hep yazıyorum ama yine yazacağım.

v1.2.9'daki altyazı sıkıntısından dolayı seyrettiğim dizi bölümlerini birkaç gündür farklı bir platformdan seyrediyordum.Akşam yeni yazılımı yükleyince Zidoo X9S'in dahili medya oynatıcısında seyretmeye başladım diziyi.

Şu kadar söyleyeyim : Hakikaten görüntüsü farklı bu cihazın.Görüntüsü ile beni yine hayran bıraktı kendisine.

Ah bir de Android Tv Launcher arayüzü gelseydi bu cihaza da , Kaymaklı Ekmek Kadayıfı gibi olsaydı...

HDD'lere hiç bir şey yapmadan bu "EaseUS Data Recovery Wizard" programını temin edin ve pc de diskleri taratın. Önceki hali nasılsa o şekilde kurtarıyor. Sakın hdd lere veri yazmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Bu arada hoşuma giden ufak bir detaydan bahsedeyim :

ZDMC'de bir video oynatıpta çıktığımızda bir Onay ekranı geliyordu karşımıza ve bizden " Tamam " tuşuna basmamızı istiyordu.Bunun saçma olduğunu önceki mesajlarımda da yazmıştım.

Neyseki v1.2.10 yazılımında ZDMC'den bu onaylama işlemini de kaldırmışlar çok şükür.Artık diziyi yada filmi kapattığımız anda işlem tamam ,OK tuşuna basarak onay vermemize gerek yok.

Son olarak arada sırada hep yazıyorum ama yine yazacağım.

v1.2.9'daki altyazı sıkıntısından dolayı seyrettiğim dizi bölümlerini birkaç gündür farklı bir platformdan seyrediyordum.Akşam yeni yazılımı yükleyince Zidoo X9S'in dahili medya oynatıcısında seyretmeye başladım diziyi.

Şu kadar söyleyeyim : Hakikaten görüntüsü farklı bu cihazın.Görüntüsü ile beni yine hayran bıraktı kendisine.

Ah bir de Android Tv Launcher arayüzü gelseydi bu cihaza da , Kaymaklı Ekmek Kadayıfı gibi olsaydı...

Nvidiacı oldun olum sen artık yazma bu topiğe ihaneti kaldıramayız biz gururlu zidoocularız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 20 Ocak 2017; 18:46:45 >

• Şaka bir yana artık nvidia da aldığına göre bir görüntü kalitesi testi bekleriz
  • Vay be arkadaş ne nvidia imiş adamın dünya ile bağlantısını kesti

• Teşekkür ederim, uğraşıyorum ama sıkıntılı fotoların hepsini kurtardı görünüyor ama hiç birini açamıyorum bazı videoları ise kurtardı ama sesleri yok bir kaç ayrı programla deniyorum 2TB veriyi taratmak 5-6 saat sürüyor yeni ext. hd alıcam komple kurtarmayı denicem bakalım sonucu yazarım...Tekrar teşekkürler...
    hocam kutu olarak nasıl bişi kullaıyorsun ? piyasadakilerin hepsi usb kutusu çunku.sata çıkışlı kutu var mı ?

Tekrar geçmiş olsun ,

Belki de özellikle yazılım güncelleme esnasında takılı HDD'leri ( SATA yasa USB ) çıkartmakta gerekiyordur ama işin prosedürünü de bilemiyorum ki.İlk kez duyduğum bir sıkıntı.

İşin kötüsü firma 20 Ocak - 3 Şubat arası bir Çin tatiline girdiği için tabiri yerindeyse dükkanı kapattı...

Yazsakta yanıt alamayabiliriz...
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Ulen gene bolluk zamanı , ev cihazdan geçilmiyor...

Sol kulvarda Nvidia Shield TV 2017 , onun yanında Zidoo X9S , bitişikte XIAOMI Mi Box3 ( Global Versiyon ) ve sağ başta Amazon Free TV Stick...

Canım hangisini istiyorsa onu açıyorum...

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.