Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence eski bir film ile deneyin yani varsa elinizde daha önce izlediğiniz ve sorun yaşamadığınız. Yoksa da mümkün olduğunca eski bir releasei indirerek.
    Dolby digital için emin ideğilim ama görüntü için gerçektende Yeni codecler var.

Eski filim size fikir verecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR ZİDOO X9S ALACAM BUNA 3.5 İNÇLİK YANİ BİLGİSAYAR HARD DİSKİ TAKA BİLİYOR MUYUZ TORRENT İÇİN KULLANACAM ACİL YARDIM LÜTFEN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetemir

ARKADAŞLAR ZİDOO X9S ALACAM BUNA 3.5 İNÇLİK YANİ BİLGİSAYAR HARD DİSKİ TAKA BİLİYOR MUYUZ TORRENT İÇİN KULLANACAM ACİL YARDIM LÜTFEN

Torent icin cok doğru bi cihaz değil

• Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.

Cihaz bugun geldi. Alacak arkadaşlara referans olması adına süreçlerden bahsedeyim;
    Gearbestten 119 dolara postnl yi seçerek sipariş verdim.
    20 sin de ödeme yaptım 23 ü gibi takip kodu verdiler. 25 inde postnl de pre adsived olarak gözüktü. Ama bir hafta 9 gün kadar o şekilde bekledi. Bu sırada ptt de takip edilemiyor. Sanırım o süre zarfında çinden hollandaya naklediyorlar. 2 si gibi hollandaya vardı ve ptt de gözüktü. Ertesi gün türkiyeye ulaştı gümrüükten geçti ve en önemlisi üzerine tutar olarak 15 euro yazmışlar. Vergi falan çıkmadı. 4 ün de Anadolu yakasına transfer oldu bugunde geldi. Yani sipariş verdikten 15 gün sonra elime ulaştı.

Sigorta seçmemiştim 3 dolar dı sanırım ama siz seçin pişman oldum birazda korktum ilk alışverişim diye :)

Tutar için mesaj atmadım. kendileri gümrüğe takılmasın diye 15 euro yazmışlar.

Twitter üzeriden postnl ye takip no yazınca 24 saat sonra cevap yazıyorlar.

Cihazı kurdum kumandası kendi media bölümünden film açmak için yeterli ama kodi için değil.

seagate 4tb 2.5 hdd usb 3.0 dan taktım bir sorun yok çalışıyor.

Herkese iyi forumlar.

• mertb M kullanıcısına yanıt
    Eski filmlerin neredeyse tamamını açıyor hatta yeni indirdiğim filmlerin de bazılarını açıyor ama günden güne yani yeni filmler indirdikçe açmadığı film sayısı daha da fazlalaşıyor. Burada açmıyordan kastım görüntü değil, hiçbir filmde görüntü sorunu yaşamadım. Sadece ses sorunu yaşıyorum. Amfi devreye girmiyor. Brrip'ler veya içindeki ses codecleri de zamanla değişiyor diye düşünüyorum. O nedenle yeni nesil bir media player'e ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için uzun süren bir zamandan sonra bu cihazı almaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalettin53

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.

Cihaz bugun geldi. Alacak arkadaşlara referans olması adına süreçlerden bahsedeyim;
    Gearbestten 119 dolara postnl yi seçerek sipariş verdim.
    20 sin de ödeme yaptım 23 ü gibi takip kodu verdiler. 25 inde postnl de pre adsived olarak gözüktü. Ama bir hafta 9 gün kadar o şekilde bekledi. Bu sırada ptt de takip edilemiyor. Sanırım o süre zarfında çinden hollandaya naklediyorlar. 2 si gibi hollandaya vardı ve ptt de gözüktü. Ertesi gün türkiyeye ulaştı gümrüükten geçti ve en önemlisi üzerine tutar olarak 15 euro yazmışlar. Vergi falan çıkmadı. 4 ün de Anadolu yakasına transfer oldu bugunde geldi. Yani sipariş verdikten 15 gün sonra elime ulaştı.

Sigorta seçmemiştim 3 dolar dı sanırım ama siz seçin pişman oldum birazda korktum ilk alışverişim diye :)

Tutar için mesaj atmadım. kendileri gümrüğe takılmasın diye 15 euro yazmışlar.

Twitter üzeriden postnl ye takip no yazınca 24 saat sonra cevap yazıyorlar.

Cihazı kurdum kumandası kendi media bölümünden film açmak için yeterli ama kodi için değil.

seagate 4tb 2.5 hdd usb 3.0 dan taktım bir sorun yok çalışıyor.

Herkese iyi forumlar.

Kodi ye yetmeyen ney üstat

• Eray hocam merhaba

suanda bir iki saatlik kullanimda, ozellikle kodide air mouse veya mouse daha iyi kendi kumandasinda zorlandim bana gore pratik degil. Ama genelleyemem kullandikca alisirim sanirim yada arkadaslar gibi v6 siparis ederim.

• Arkadaşlar 3.5 İNÇLİK Hard disk i sata dan baglaya biliyor muyuz torrent ten bluray indirecem o Hard disk e ben daha önce t95z plus la torrent kullanıyordum adaptör lü 3.5inçlik Hard disk vardı harici buna çıplak sata dan baglaya biliyor muyuz t95z plus yetiyordu fazlası ile

• ismetemir İ kullanıcısına yanıt
    Dahili HDD takamazsın X10 almalısın onun için.
  • quote:

Eray hocam merhaba

suanda bir iki saatlik kullanimda, ozellikle kodide air mouse veya mouse daha iyi kendi kumandasinda zorlandim bana gore pratik degil. Ama genelleyemem kullandikca alisirim sanirim yada arkadaslar gibi v6 siparis ederim.

Üstat bende nvidia himedia zidoo ve htpc var hepsinde kodi var ve hepsini bu kumandalar la kullanıyorum ve cok rahat cok basit ve cok kullanışlı

Mouse ve air mouse bence kullanışlı değil

Kişiden kişiye değişiyor demek beğeni

• newfel kullanıcısına yanıt
    Hocam ama x9s de sata var

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz hocam alismakla alakali sanirim bir onceki cihazim mede8er 600 du direk mediaplayer oldugu icin simdi kodili bir cihaza gecince elim yadirgadi sanirim

• ismetemir İ kullanıcısına yanıt
    Dışarda olması sorun değilse böyle kullanırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: ismetemir

Arkadaşlar 3.5 İNÇLİK Hard disk i sata dan baglaya biliyor muyuz torrent ten bluray indirecem o Hard disk e ben daha önce t95z plus la torrent kullanıyordum adaptör lü 3.5inçlik Hard disk vardı harici buna çıplak sata dan baglaya biliyor muyuz t95z plus yetiyordu fazlası ile

ben 1 tb lık 3.5 denedim. gayet güzel çalıştırıyor.(Satadan Bağladım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Eray hocam merhaba

Üstat bende nvidia himedia zidoo ve htpc var hepsinde kodi var ve hepsini bu kumandalar la kullanıyorum ve cok rahat cok basit ve cok kullanışlı

Hocam sana bir soru zidoo x9s'in görüntü kalitesi madvr kullanırken hangi scaling'e tekabül ediyordur sence ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veracocha -- 6 Ekim 2017; 10:56:17 >

• Bence görüntü kalitesi hep ayni bu cihazlarda tabi tv önemli. Ama realtekten filan anlamadığım için siz haklida olabilirsiniz. Tabi rip esnasinda verilen ayarlarda bir o kadar önemli. Eğer full Blu-ray disk izlemiyorsanız:) merak ettiğim firma yeni cihazlar satılsın diye bu cihazlara yazılımla yavaşlama gibi birşey gönderebilirmi planlanmış eskitilme olayı, akıllı telefonlarda (iphone) var boyle şeyler. Bu update ile 10 numara cihaz çöpe dönebiliyor. Fiktlrinizi gerçekten merak ediyorumm. Ben haftada 1-2 film izlerim boyle kullanırsam cihaz çok uzun sure götürür beni. Zaten 4K izlemiyorum tv yok diye :)

• quote:

Orijinalden alıntı: veracocha

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Eray hocam merhaba

Hocam sana bir soru zidoo x9s'in görüntü kalitesi madvr kullanırken hangi scaling'e tekabül ediyordur sence ?

onu nerden bilsin hocam,tv,player,v.s.görüntü kalitesini etkiler,madvr kullanılan bilgisayardan bilgisayara farkeder,sen madvr'yi zidoo'ya göre ayarlayacaksın ama kazın ayağı öle olmuyor..

• Sıkıntı degil görüntü kirliliği

• Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var :)

google playden kodinin son sürümünü yükledim sıkıntısız ama harici oynatımı desteklemiyor.

zdmc nin jarvis 16.1 sürümünü ayarlamaya çalıştım fakat dil değiştiremiyorum sadece ingilizce var hadi tamam dedim kalsın oyle afişlemeyi yaptırmaya çalışıyorum ama internet yokmuş gibi davranıyor hiç bişey bulamıyor. İndirdiğim kodi de bu sorun yoktu afişleme yapıyordu.

apk indirdim ilk sayfadaki 17.1 sürümünü onuda kurdurmuyor cihaz.

yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var :)

google playden kodinin son sürümünü yükledim sıkıntısız ama harici oynatımı desteklemiyor.

zdmc nin jarvis 16.1 sürümünü ayarlamaya çalıştım fakat dil değiştiremiyorum sadece ingilizce var hadi tamam dedim kalsın oyle afişlemeyi yaptırmaya çalışıyorum ama internet yokmuş gibi davranıyor hiç bişey bulamıyor. İndirdiğim kodi de bu sorun yoktu afişleme yapıyordu.

apk indirdim ilk sayfadaki 17.1 sürümünü onuda kurdurmuyor cihaz.

yardım ederseniz sevinirim

Neden zdmc nin 17.3 ve 17.4 surumu kullanmıyor sun

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.