Şimdi Ara

ZeoNNN ne kadar kazaniyor sizce (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
5.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baby Blue

quote:

Orijinalden alıntı: sanalpence1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fourcade

Cok temiz aliyordur 3 4

+219339493 ayrıca cs-go oynuyor serverı var galiba, sponsor felan ayaklarıda var, helal olsun, Türk milletine bir şeyleri sevdirmek zordur, bu adamı 9-10 k civarı kişi izliyorsa bir şeyler başarmıştır, mesela burakoyunda felan'da aynı şekilde, nedir bu çekememezlik hiç anlamıyorum, illa birileride bu işi yapacak demek ki adamlar başarmış yapmış

türk milletine birşeyleri sevdirmek zor mu?
    evet gerçekten zor.zeonu sadece 1 kere izledim.ozanalar 30 kişi izliyordu.wristcuttern sayesinde bir anda 2 bin oldu.onunla ilgili yorum yapmayaagım.olayın zorluguna gelirsek mesela hz yasuo ya da oxi gibi salak salak orayı burayı yumruklamak, birilerine sövmek gerçekten zor.
    kamera kırmak ergence 31 yazıp laf sokmaya çalışmak.
    mesela ben yapamam.evet çok zor

Onlar o hareketi yapıyorlar evet ama izleyici kitlesi ve izleyicilerinin yaş aralığı belli hocam, işte Oxi neydi ne oldu şimdi 2-3 k kişi izliyor, orta halli izlenen sınıfına girdiler yani
    Adam akıllı yapan adamları gene 10 k kişi izliyor yani.

Dogru

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fourcade

Cok temiz aliyordur 3 4

+219339493 ayrıca cs-go oynuyor serverı var galiba, sponsor felan ayaklarıda var, helal olsun, Türk milletine bir şeyleri sevdirmek zordur, bu adamı 9-10 k civarı kişi izliyorsa bir şeyler başarmıştır, mesela burakoyunda felan'da aynı şekilde, nedir bu çekememezlik hiç anlamıyorum, illa birileride bu işi yapacak demek ki adamlar başarmış yapmış

söylesene +18 kim izliyor o yayını? arkadaşlarından duyup gelen liseliler ilkokullular başlıyorlar izlemeye zeon arMy Xd ^^ bu mu yani başarı? trde şu adamı severim yayın yapan NathannAlgren bir kaç tane daha var gerisi tırt.

phen izliyorum oxi abi de izliyom melih flies(28) de izliyom sleper abi de izliyom x^d

wayyy sempai ne yolara düşmüşsün x^D

• Aylik 2000 3000 diyenin kafasimi iyi ? Bu adamin yaklasik 300 tane sub ı var. Her ay 5 dolar rin 2 dolarini twitch kesse ne kadar kesiyor bilmiyorum 3 dolardan sadece 900 dolar sub lardan. Saatte yaklasik 15-20 dolar bagis geliyor 4 5 saat yayin yapsa 70-150 dolar arasi bir yayindan kazaniyor. Reklamlar cart curt bu adamin aylik hiç yoktan 7 8 bin lira kazanci vardir. Bence daha fazladir ama neyse abartmak istemiyorum. Bu en kötüsü. Ki arada babasinin kredi kartini çalan veletler 30 dolar 50 dolar falan atiyor onlari hiç söylemiyorum.

• Kimsede dememis ki sanane milletin kazancindan

• ne bilek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Geldi

O ekran kartı 2.500 milyar yeni aldığı sen düşün artık xd

280x kullanıyor 850 lira :(

• 980 ti aldı daha 2 gün once :((
  • Insanlarin kazancini tartışacak kadar düşmüş forumun bu bölümü
    ....
    Eskiden eskiden sürekli denilmesine çok kızardım aslinda ama cidden bölümün seviyeside baya düşmüş eskiden millet daha güzel trollerdi laf sokardı ederdi oynardik
    Valla arkadaşlar hayret size tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barkside -- 16 Temmuz 2015; 15:43:13 >
  • 4-4.5 arası youtube sponsor + twitch + serverları filanda olduğunu düşünürsek.
  • 3000 lira civarı kazanıyorsunuz. youtube kanalındada baya abone vardı onun

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Geldi

980 ti aldı daha 2 gün once :((

ReKt

• Oyun sektörünün gelişmesinden yanayım ama çoluk çocukla değil kardeşim.Bu ZeoNNN'da çocuk sayılır onu izleyen ve bağış yapan adamlarda.Oyungezer ekibi de oyun videoları yapıyolar ilk 10 dakika vs ayrıca oyunla ilgili tüm haberler var sitelerinde profesyonel bi ekip var Sinan Akkol her sene E3'e giderler Blaxis'ten bahsediyorum oyun sektöründe profesyonel adamlara destek verilmeli böyle evinden ünlü olan adamlara ayrı bir gıcığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıSamırsak

bi insana oyun oynuyo diye neden para verilir ki ?

Aynen. Biz oynayinca da o bize para versin o zaman

• 0 kazanır elektrik yol su yemek masraflarıyla zarara sokar
  • Oximi ne vardı işte,adam 2 bin 3 bin izlenirken,ayda 4 milyar gibi bir para kazandığını söylemişti.Düşün yani necatiyi en az 6 bin kişi izliyor her yayın açışında.En basitinden sadece gelen subları düşünün
  • "Çok efendi birisi" nden sonra okumadım. Belli ki ciddi değil.

• 15-20 bin arası degişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: boun1631

Sosyal hayatta beş para etmez insanlar twitch ve çocuk kitle sayesinde fenomen olduklarını zannediyorlar. Hepsi kibirli hepsi kendini beğenmiş. Bir tek pro oyuncuların yayını izlenilebilir durumda. Bkz thaldrin, froggen. Thaldrinde de ego var yok değil ama adam hak ediyor. Çabalayıp bir yerlere gelmiş başarı kazanmış. Diğerleri napmış? Kamera başında şaklabanlık yapıp çocuk kitlenin dikkatini çekmekle artislenirler o kadar

Thaldrin aynı zamanda okulunu da devam ettiriyor.Bu da önemli bir şey.

• LoL bilmem de şunu söylemeden geçemeyeceğim. Cs go serverındaki yöneticileri inanılmaz kötü, öyle böyle değil...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.