Şimdi Ara

ZeoNNN ne kadar kazaniyor sizce (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
5.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Size ne arkadaş adamın kazandıgı paradan kimseyi ilglendirmez kimin ne kadar kazandıgı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

quote:

Orijinalden alıntı: Baby Blue

quote:

Orijinalden alıntı: Fourcade

Cok temiz aliyordur 3 4

+219339493 ayrıca cs-go oynuyor serverı var galiba, sponsor felan ayaklarıda var, helal olsun, Türk milletine bir şeyleri sevdirmek zordur, bu adamı 9-10 k civarı kişi izliyorsa bir şeyler başarmıştır, mesela burakoyunda felan'da aynı şekilde, nedir bu çekememezlik hiç anlamıyorum, illa birileride bu işi yapacak demek ki adamlar başarmış yapmış

LinusTheAfro varken diğer lowların kazanması saçma.

O adamda pro değilki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dertli Genç

quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

quote:

quote:

Cok temiz aliyordur 3 4

+219339493 ayrıca cs-go oynuyor serverı var galiba, sponsor felan ayaklarıda var, helal olsun, Türk milletine bir şeyleri sevdirmek zordur, bu adamı 9-10 k civarı kişi izliyorsa bir şeyler başarmıştır, mesela burakoyunda felan'da aynı şekilde, nedir bu çekememezlik hiç anlamıyorum, illa birileride bu işi yapacak demek ki adamlar başarmış yapmış

LinusTheAfro varken diğer lowların kazanması saçma.

O adamda pro değilki

Sonradan mesajı editlemeye üşendim. O adamın fanboyuyum.

• yine mi sen ya

• quote:

quote:

Cok temiz aliyordur 3 4

söylesene +18 kim izliyor o yayını? arkadaşlarından duyup gelen liseliler ilkokullular başlıyorlar izlemeye zeon arMy Xd ^^ bu mu yani başarı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 5 Ocak 2016; 14:26:39 >

• Benim 2klı kuzen falan izliyor zeoNNN'u. +17 yaş ortalama zekası olan çocuklar izlemez zaten o tipi.
  • 4-5 kere oyunuma geldi. Ne bir işe yarar, ne chatten bir şey söylersen cevap verir. Böyle veletler izleyince kendilerini bir şeyler sanıyorlar tabi.
  • Asgari ucretten fazladır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Cok temiz aliyordur 3 4

türk milletine birşeyleri sevdirmek zor mu?
    evet gerçekten zor.zeonu sadece 1 kere izledim.ozanalar 30 kişi izliyordu.wristcuttern sayesinde bir anda 2 bin oldu.onunla ilgili yorum yapmayaagım.olayın zorluguna gelirsek mesela hz yasuo ya da oxi gibi salak salak orayı burayı yumruklamak, birilerine sövmek gerçekten zor.
    kamera kırmak ergence 31 yazıp laf sokmaya çalışmak.
    mesela ben yapamam.evet çok zor

• MRQARIZMA

• 1-2k

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyal hayatta beş para etmez insanlar twitch ve çocuk kitle sayesinde fenomen olduklarını zannediyorlar. Hepsi kibirli hepsi kendini beğenmiş. Bir tek pro oyuncuların yayını izlenilebilir durumda. Bkz thaldrin, froggen. Thaldrinde de ego var yok değil ama adam hak ediyor. Çabalayıp bir yerlere gelmiş başarı kazanmış. Diğerleri napmış? Kamera başında şaklabanlık yapıp çocuk kitlenin dikkatini çekmekle artislenirler o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalpence1

quote:

quote:

Cok temiz aliyordur 3 4

türk milletine birşeyleri sevdirmek zor mu?
    evet gerçekten zor.zeonu sadece 1 kere izledim.ozanalar 30 kişi izliyordu.wristcuttern sayesinde bir anda 2 bin oldu.onunla ilgili yorum yapmayaagım.olayın zorluguna gelirsek mesela hz yasuo ya da oxi gibi salak salak orayı burayı yumruklamak, birilerine sövmek gerçekten zor.
    kamera kırmak ergence 31 yazıp laf sokmaya çalışmak.
    mesela ben yapamam.evet çok zor

Onlar o hareketi yapıyorlar evet ama izleyici kitlesi ve izleyicilerinin yaş aralığı belli hocam, işte Oxi neydi ne oldu şimdi 2-3 k kişi izliyor, orta halli izlenen sınıfına girdiler yani
    Adam akıllı yapan adamları gene 10 k kişi izliyor yani.

• Şu bağış yapanların içerisinden 10 tanesi bi yardım kuruluşuna bağış yapmamıştır :) İlla bağışlayacaksan önce orası arkadaşım sonra eğlence.Anlamadığım ordan çakıyor biri seri seri 2$ 2$ 2$ mesajlaşıyor bağışla birisi bi atmaya 50$ atıyor şaka gibi paralar babaları anneleri ne kazanıyorsa artık bu çocukların..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

quote:

quote:

Cok temiz aliyordur 3 4

söylesene +18 kim izliyor o yayını? arkadaşlarından duyup gelen liseliler ilkokullular başlıyorlar izlemeye zeon arMy Xd ^^ bu mu yani başarı? trde şu adamı severim yayın yapan NathannAlgren bir kaç tane daha var gerisi tırt.

phen izliyorum oxi abi de izliyom melih flies(28) de izliyom sleper abi de izliyom x^d

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

harcadığı zamana oranlayınca çöp

O zamanı sende bende kaybediyoruz oyun oynayarak.
  • şu çocuga abi çektiğine gore sen ne ayaksın nasıl bir bebesın la
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Muhasebeci

quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

harcadığı zamana oranlayınca çöp

O zamanı sende bende kaybediyoruz oyun oynayarak.

Ben bosa oynamiyorum her oynadigimi paraya cevirdim

• Evlat yaşınız kaçta abi diyosunuz? Bitmedi şu oxi abiciler zeon abiciler. Birde 27 tafyası var ülkeyi zehirlediler.

• min 3-4bin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.