Yüzbaşı
05 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Merhabalar, bir arduino projesi olarak yağmur sensörlü kask vizörü silici yapıyorum. Açı ayarlı servo motora takılabilecek bi kask sileceği aparatı arıyorum ne kullanabiliriz akıl verebilir misiniz ?
Üstadlar merhaba, üniversite projesi olarak Ardunio ile LCD Keypad Shield a girdiğim kelimeyi hedeflenen dile çevirme projesi yapacağım. Sormak istediğim şey şu bu display e harici klavye ile veri girişi nasıl yapılır ? Mesela ben 1. satıra "Selam" girdiğim zaman 2. satırda "Hi" çıkmasını istiyorum. Teşekkürler şimdiden.
beyler içeri böyle bi yaratik girdi kocaman bişey uçuyodu yarasa sandım havadayken şişeyle vurdum yere düşünce öldürdüm. bu ne lan bunun türü ne bilen var mı

Merhabalar öncelikle, sorum şöyle; dönem sonunda bütünleme sınavına girip final notunu yükselten kişilerin puanı dönem çanına yansırmı ? Anlamayanlar için açayım A dersinin not ortalaması 20 ben de 60 ile ba geçmişim diyelim. Bütünlemeye girenler eğer yüksek alır final notlarini yükseltirse o 20 olan ortalama 30 40 olup artar, benim ba olan notum bb falan olur mu ? Yoksa ben dönemi hangi harfle bitirdiysem o kalır mı ? Umarım anlatabilmişimdir, teşekkürler şimdiden...
beyler ne diyonuz akdeniz üni 100. yedek çıktı, 11 15 18 tarihlerinde yedekler açıklanacak diyor, sizce ne kadar sıra beklerim ?
Beyler server açtıkta bu sv de karş ı takımın u dan (teamsay) den yazdıklarını karşı takımındaki oyuncu görebiliyor. Bunu kapatmanın komutu veya yöntemi nedir bilen varsa söyleyebilirmi?
Beyler kucuklukten beri var, kalici bir iz sanirim. Bunu lazer vb. yapmadan kremle merhemle gecirmenin yolu var mi ? Daha once benzer bir şey yaşayan varsa tecrübelerini aktarirsa sevinirim.

Selamlar arkadaşlar, bir arkadaş ile Youtube'a içerik üretmeye başladik. Kanalın adını söylemeyeceğim reklam olmasın diye. Sizlerden isteğim bana saçma, asparagas röportaj söylemeniz. Saçma sapan olduğu için klasik DH repliklerini soruyla bağdaşlaştırıpta sorabilirim, tavsiyenizi bekliyorum. Video çekilip yayınlandığı zaman linkini atarım konuya, teşekkürler şimdiden.

Bana instagram dan yazdı, %99 fake suratı çok tanıdık geldi. Bilen varmıdır bunu, merak ettim gece gece
Beyler oğlum aşırı hastalandi tam 8 senedir bizimle hiç bu kadar kotu gormemistim onu. Elime aliyorum avcumun içine yatiyor kaliyor oyle beyler bildiginiz. Arabayi abime verdim malesef ki veterinere goturemiyorum. Dunden beridir surekli uyukluyor. Vitamin haslanmis patates verdim ama nafile. Yalniz soyle bir sey var arada bir canlaniyor gayet normal gozukuyor ama oldugu yere birakinca direk uyumaya devam ediyor kabarik bir şekilde. Yardim edin beyler napiyim yemin ederim kahroldum sabahtan beri elimden bir sey gelmiyor.

Edit : Oğlum iyileşti beyler iyi dilekleriniz ve her türlü yardımlarınız için teşekkürler. An itibari ile kabarma yok bol bol ötüyor ve neşesi yerinde gibi :)

etiketlediğim kişiler kuşun durumunu sordukları veya yardımcı olmak istedikleri için merak etmişlerdir diyedir. rahatsız ettiysem kusura bakmasınlar
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 789
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 16.554 (Bu ay: 389)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 736 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.