Şimdi Ara

Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yama (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
274
Cevap
83
Favori
40.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nintendo şu oyunu 2 sene sonra optimizasyon yapıp diğer konsollara ve pc ye çıkarsa en az rockstar oyunları kadar para kazanacak, herhalde kendi konsolunun kitlesini üzmemek için yapıyor.

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt

Adamlar konsoldan değil oyundan para kazanıyor ve oyunlarına hiç indirim yapmıyor. Pc ye cıkarsa konsolları satmamaya başlayacak çünkü daha iyi donanımda oynayacaklar kendi konsolları gücsüz duracak ve sonuda xbox markası gibi olacak. Bünyesindeki firmalar ayrılacak kendi oyunlarını yapmaya çalışacak nintendonun istediği koyduğu kriterleri olmayınca o firmalarda tek düze ac serisi gibi boş basit oyunlara kaçacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encuni -- 26 Mayıs 2023; 2:29:40 >
  • encuni kullanıcısına yanıt

Evet pc ve diğer konsollara çıkarmamalarının sebebi bu. Yalnız 2 sene sonra oyunun tüm hype geçince çıkarsalar hem kendi konsol kitlesini korumuş olurlar hemde diğer platformlardan deli gibi para gelir. Çünkü bu oyunun rakibi olabilecek bir oyun yok çıkması da pek olası değil. Tabi böyle devasa bir oyunun hem pc hem de konsollar için optimizasyonu nasıl olur becerebilir mi soru işareti.

bazı oyunlar pcye çıkmasa sadece xbox'a çıksa xbox geleceği daha parlak mı olurdu hocam

• Nintendo'yu nintendo yapan oyunlar var deiklerinize katılırım oyunlar diğer platformlara çıksa oynama imkanı olsa kimse nintendo almaz

ama el konsolunda nintendo insanı çocukluğuna götürüyor zelda mario game boy da oynadım nintendo ds nintendo dsi 3ds hepsinde yine keyifle oynatıyor nintendonun büyüsü başka

• Demir1357 kullanıcısına yanıt

Nintendo oyunları özel oldukları için bu kadar kaliteli. Ve ömür başka platformlara çıkma ihtimali yok. 1986 yılında NES’e çıkan ilk Zelda oyunu bile dönemin en iyi oyunudur, efsanedir.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Hocam 15 -16 yaşındaydım tahtakale de sıraya girerdik game boy kartuşu için siyah beyaz hemde oyun

ne güzel bi oyun ortamı vardı şimdi bi gittim tezgahlarda bambaşka şeyler satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 26 Mayıs 2023; 10:48:49 >
  • VPN kullanmadan o torrentı indirmenizi tavsiye etmiyorum, önceki başlıkta da belirttim. Nintendo torrent ile totk indiren insanların peşinde mail göndermeye başlamışlar tespit edip. Siz rusya'da yaşamıyorsunuz, 2 dakikada yerinizi verirler. VPN ile indirin indireceksiniz kesinlikle.

Ben söylemiş olayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

VPN kullanmadan o torrentı indirmenizi tavsiye etmiyorum, önceki başlıkta da belirttim. Nintendo torrent ile totk indiren insanların peşinde mail göndermeye başlamışlar tespit edip. Siz rusya'da yaşamıyorsunuz, 2 dakikada yerinizi verirler. VPN ile indirin indireceksiniz kesinlikle.

Ben söylemiş olayım.

Özel bir hitman ekibi de kurmuşlar hatta hocam.

• ZELDA filmi de gelmeli Mario başarısından sonra gelir kanaati oluştu bende

• Demir1357 kullanıcısına yanıt

halo ve gears of war geleceği daha parlak olur du. Onlarda modaya kurban gittiler.

Maalesef aynen hocam

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

vay be ben müebbet yerim o zaman. Ne ilk ne de son.  

• RX6800 ile 4K 60FPS alır mıyım sizce? En azından 60FPS. 3800x işlemci.
  • narkotik_1989 N kullanıcısına yanıt

Bu modlar nedir, hangi ne işe yarar kısaca bahsederseniz daha iyi olurdu.

TOTK ve emülatörler hakkında verebileceğiniz başka bilgiler de varsa faydalı olur.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Verdiğim linkte açıklamaları yazıyor transleteden Türkçe ye çevirebilirsiniz tek tek bahsetmeye kalksam çok uzar

• @sinnerclown seni de haberdar etmiş olayım, TotK konusunu açtım. Yama çıkınca burayı da haberdar edersen şahane olur.  

• aschil kullanıcısına yanıt

Bunun cevabını vermek çok zor. Steamdeck de adam yağ gibi hatasız oynuyor.

Sizin karta sahip sistemde, bende olduğu gibi cutscene den sonra hard crash veriyor.

Deneyip bakmanız lazım önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 27 Mayıs 2023; 6:52:39 >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

Türkiye'de korsan oyun, film, dizi, yazılım vs. indirip telif hakkı davası açılan son kullanıcı duymadım hiç.

• Youtubeda 4K / 60 fps RTX 4090 videolarını izledm.

Yemin ederim 10 yıl öncesi oyunların Grafikleri gibi. 1050 ti'in bile çok rahat 60 fps verebilmesi gereken grafikler..

Böyle nasıl desem Darksiders- Fable falan oynayanlar bilecektir o tarz pastel ve çizgisel grafikler.

Dünyası evet büyük geniş ama bomboş. Sağda solda tepesinde yazı çıkan bomboş npcler. Açık dünyada gezerken yaratık görünce milli piyangoyu kazanmış gibi seviniyorum, dövüş yapıcam diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 27 Mayıs 2023; 12:25:9 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.