Şimdi Ara

Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
83
Favori
40.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam loadingten sonra siyah ekranda kalıyor çözümü var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 27 Mayıs 2023; 14:29:51 >
  • öldüğümde saveden devam etmeye kalktığımda devam etmiyor emülatörü kapatıp açmam gerekiyor ve herhangi bir ekipman seçerken arka plan siyah oluyor bunların çözümü var mı

• Haydaaa. Çok mu sorunlu hocam ya. Hayal kırıklığı yaşadım hafif. Bir iki haftaya kasayı montajlayip deneyeceğim. Hype ile buradan sordum sizlere de. Sürekli Crash verirse can sıkıcı olur.

• aschil kullanıcısına yanıt

Beni hiç oyundan atmadı, sadece bazı yerlerde ışıklarda yanıp sönme oldu o kadar fakat benim sistemim eski 1660ti+i5 9400f ile 2k 30 fps de oynuyorum. 60 fps modunun henüz stabil olmadığını okudum o yüzden denemedim, belki 60da oynayanları atıyordur bilemiyorum. Zamanla tamamen oturturlar, hem yuzu hem de modlar düzenli olarak güncelleniyor.

• karma999 kullanıcısına yanıt
    Öyleyse iyiymiş hocam. Teşekkür ederim geri dönüş için. 30FPS yapımcıların standarti zaten bundan dolayı olabilir. 2K da oynuyorsaniz, 4K çözünürlükde de oynatır o halde.

• Ekran kararma sorunu yaşayan arkadaşlar intei işlemciyse dch driver kurun böylece sorun ortadan kalkıyor.Loading olurken kapanıyorsa General-Debug-Advanced kısmında perform startup Volkan Chech var onu kapatın.2070 laptop ile açık alanda 40-55 arası alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 27 Mayıs 2023; 19:34:59 >
  • yükledim açıldı keyboardmouse seçmeme rağmen yukarı aşağı çalışıyor enter ve diğer tuşlar çalışmıyor. yuzu emulator

• PC tarafında 4090, Konsol tarafında da Series X ve Nintendo Switch'im ile kafam rahat.

• Kırılmış Switch'de oluyor sanırım yama. Çıkınca denersiniz.

• CoreGame kullanıcısına yanıt

Hangi emülatör hocam?

edit. çözmüşsünüz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 27 Mayıs 2023; 20:33:54 >
  • brucewayneisbatman kullanıcısına yanıt

Hangi emülatörde oynarken yaşıyorsunuz? Ben bu oyunu çok uzun denemedim o yüzden bilmiyorum sabit bir hata mı ama save'lerinizi yedekleyip bi tekrar kurmanızı tavsiye ederim.

• ehmedbilgic E kullanıcısına yanıt

Klavye fare yapılandırmasını ben bilmiyorum, denemedim. Emulation > Configure > soldan Controls ekranından tek tek tuş atayın, atanan tuşları kontrol edin bakalım. Google'dan da "yuzu keyboard and mouse" diye aratın bir takım açıklamalar çıkıyor.

Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yama

• aschil kullanıcısına yanıt

Oyunu bozacak durum okumadım ben, millet PC'de çatır çatır oynamış hatta bitirmiş. 100 saat BotW oynayıp bitirdikten sonra buna başladım 50. saatteyim diyen vardı mesela.

Yine de halen oyun çok yeni ve emülatörler tam performans olarak adapte olmayabilir. İyileştirmeler geldikçe ve performans geliştikçe konuyu yeni bilgiler ile güncellemeye devam edeceğim. Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yama 

• Ethan-Winters kullanıcısına yanıt

Oyun 4090'lı PC'de mi yoksa Switch'de mi daha iyi çalışıyor buna en iyi sen cevap verebilirsin o halde. Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yama 

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Ekran kartının fanlari dönmez büyük olasılıkla

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Kesinlikle PC hocam sırf 60 fps için Yuzu ile oynuyorum görüntü akışında muazzam fark var. Grafik detayları da çok daha iyi gözüküyor.

• Ethan-Winters kullanıcısına yanıt

Peki rica etsem Ryujinx'i de dener misiniz? Bu kadar üst düzey bir kartta bile sıkıntı yaşatıyor mu çok merak ettim.

• 11700k rtx 3090 32gb ram ile bu ayarlarda 45-60 fps arası oynuyorum. tabi ara sıra anlık donmalar mevcut. oyun versiyonu 1.1.1

• rambetiko R kullanıcısına yanıt

Geri dönüş için teşekkür ederiz. İyi oyunlar. Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yama 

Nvidia ekran kartında bir de OpenGL API'sini test eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 27 Mayıs 2023; 22:58:5 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.