Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Zed Draktar+Yıldırım+Ulti Hasarı ??

25
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Zed Draktar+Yıldırım+Ulti Hasarı ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1987 Mesaj
      30 Nisan 2018 13:58:30 Konu Sahibi
      Selamlar,

Uzun süredir Lol ve bir zed oyuncusuyum. Full combo yaptığınızda zedin gücünüde kesinlikle biliyorum. Ancak hiçbir comboyu yapmadan zedin bu hasarına dün akşam anlam veremedim. Ben daha rakibi kovalamayı düşünrken bi anda yok oldu. Rakibim kasılmış olmasına rağmen böyle bi hsar beklemiyordum paylaşmak istedim.

Not. Öyle paylaşma fikrim yoktu aslında o yüzden telefondan çektiğim için kalite yüzündne ksuurma bakmayın.

Link

|
      |
      30 Nisan 2018 14:50:04
      Riotun asasin metasından anladığı bu çünkü. Adama dokunmadan tek atmak. Zed alıp ulti basıp hiç bir skill tutturamayarak adam tekleyen zedler geliyor oyunlarıma. Ultiyle atlayıp skill tutturamayarak %75 hasar vuruyorlar kalan %25 cana da ignite atarak öldürüyor.Ve kazanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Skywalker Dude -- 30 Nisan 2018; 14:51:10 >
      30 Nisan 2018 15:17:01 Konu Sahibi

Saçma gerçektende. Bende daha önceden lan full comboyu yapıyorumda ölüyor zannediyordum. Yapmaya falan gerek yokmuş anlaşılan. Keşke ağır nerfleselerde instaban dan cıkıp bilenler oynasa zedi. Ancak yeni rünler itemler hepsi dediğiniz gibi suikastçilere yarıyor.
      |
      |
      The Skywalker Dude kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      30 Nisan 2018 15:50:47
      Bu oyunda hiçbir zaman assasinler sağlıklı olmadı,olmayacak ta. Ama iddia ediyorum ki assasinler nerflense veya oyundan kaldırılsa, tr deki oyuncu kitlesi düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      30 Nisan 2018 16:30:08
      Yeni elektrik fazla vuruyor galiba. Sayısal olarak bilmediğim için eski yıldırıma kıyasla kesin bir şey demek istemiyorum. Üstüne tutuştur buff aldı. Zed buff aldı. Sadece drakthar'ın hasarı düştü. Ama üstüne zed bufflandı falan..

• Binbaşı
      1327 Mesaj
      30 Nisan 2018 18:48:48
      Zede ne kadar zor şampiyon bla bla deseler de videoda görüldüğü gibi sadece q tutturmuşsun birde kara hasat girdiğini düşün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1404 Mesaj
      30 Nisan 2018 22:34:34
      Zed,fizz,lb,ww çok bozuk

|
      |
      01 Mayıs 2018 03:49:47
      Sadece zede özel bir durum değil ki bu draktarı kime çıksan köpek gibi vuruyor. Kayn ilk item draktar çıkıp full can adama w q aa yapıyorum ölüyor.
      Lb'nin hasarı daha tuhaf 2 levelde q w yaptığım vayne geriye takla atarak kaçtı. Aa yapıp yıldırımı bile patlatamadım %30 canı falan kaldı adamın.
      01 Mayıs 2018 13:55:32
      Zedi gereksiz yere buffladılar.Normal oyunda zed görmemek imkansız.Lanede karşısında duramıyosun heronun.Nerflenmesi gerek bence.
      |
      |
      01 Mayıs 2018 16:24:15
      Kasıtlı yapıyorlar.
      Oyundaki belli rolleri özellikle bir süreliğine güçlü tutuyorlar, ve bunu deli gibi savunuyor riot.
      2 ay sonra assasinler + draktarr + elektrik ver aynı anda nerf yiyecek.

Aynısını rylai + viktor/azir varken de yapmışlardı. Riotun kitleyi elinde tutma çalışması falan diyebilirim buna. Ciddi anlamda dengelemeye çalıştıklarına inanmıyorum, öyleyse de bu işi yapanlara acırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 1 Mayıs 2018; 16:24:38 >
      |
      |
      01 Mayıs 2018 22:47:17
      Bence şu MSI için yaptılar hepsini. Zed in güçlü ve alınabilir olması= daha çok insanın turnuvayı takip etmesi demek . Benim düşüncem bu.

Çünkü Kimse turnuvada Ryze Galio Cassi Taliyah gibilerin minyon kesişini izlemek istemez , gına geldi artık ama herkes pro bir oyuncunun Zed pleyzlerini , prolara tek atışını heyecanla takip eder.

Turnuvadan sonra ne olacak bakalım. Umarım Cruelanın dediği gibi nerflenir de rahat bir nefes alır midlane oyuncuları.

Ah ah Eskiden Malzahar alıp tokat manyağı ederdim ama Zed bufflanıp Malz nerflendi artık o da hiçbir şey yapamıyor karşısında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      01 Mayıs 2018 23:28:50
      Eskiden.

Zed.

Teklemiyordu.

Direkt siliyordu.

02 Mayıs 2018 00:05:23
      quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Eskiden.

Zed.

Teklemiyordu.

Direkt siliyordu.
      Bari

Qss

Ultisini

Siliyordu

Ordan

Dengeliyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      02 Mayıs 2018 11:12:16 Konu Sahibi
      Şahsen baştada dediğim gibi bir zed oyuncusu olarak bende istiyorum zedin nerflenmesini.

Bilenler oynasın ban oranı azalsın. Zed bu kadar banlanınca talon öğreneyim dedim. Ancak zed gibi sarmadı.

Umarım vur deyince öldürmezler Azir gibi. Bir sezon azir göremedik betternerfler yüzünden.
      |
      |
      02 Mayıs 2018 13:27:57
      bencede zedin saçma bir hasarı var biraz zedi öğrenince kwsinliklw lig atlatır

eğer nick yazarsan beraber oynayabiliriz
      |
      |
      02 Mayıs 2018 13:33:07
      NİCK İM SARPRO59995

BİRLİKTE OYNAYABİLİRİZ
      |
      |
      02 Mayıs 2018 13:33:25

KAĞAN VAR YA SENİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN SANA ZEDLE TEK ATARIM :dddd
      |
      |
      Bahsedilenler: KaGN159

• Yüzbaşı
      770 Mesaj
      10 Mayıs 2018 17:48:42

Forum efsane akıyor resmen.
      |
      |
      alis.ozen8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      10 Mayıs 2018 17:53:16

1. seviyede elektrik ver'in taban hasarı, eski thunderlord'a göre 5 kat fazla.
      Ap oranı 3 kat fazla.
      Sg oranından emin değilim ama o da 2.5 kat daha fazla.
      |
      |
      Angel of the Lord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      11 Mayıs 2018 09:34:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Kotarou Katsura

Sadece zede özel bir durum değil ki bu draktarı kime çıksan köpek gibi vuruyor. Kayn ilk item draktar çıkıp full can adama w q aa yapıyorum ölüyor.
      Lb'nin hasarı daha tuhaf 2 levelde q w yaptığım vayne geriye takla atarak kaçtı. Aa yapıp yıldırımı bile patlatamadım %30 canı falan kaldı adamın.
      Hocam şuan maalesef drakthar'la alakalı değil, tamamen kamyon yüküyle buff alan zed yüzünden bu halde. Hele uzun kılıç başlayan bir zedin 5 levelde w+ 2q +e +ignite ile karşısındaki talon'u öldürdüğünü gördüm. Garibim talona lane bully derdik, zedin ct'si derdik. W geri döneden öldü .

Bu oyunun ilerleyen zamanlarında da devam etti, 6 olunca karşılıklı ulti açtılar, bilirsiniz talon ultisi zede karşı biçilmiş kaftandır. Zed ulti+bir tane q+e+ ignite ile ulti içindeki talonu kesti. Şimşek anca ultisi ile patladı ki talon'un yarı canı vardı hani burdan da ölmez dersin. Şimşek ulti ile çalışınca yok oldu yine

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Satılık Köpek
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,351
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.