Şimdi Ara

Zed Draktar+Yıldırım+Ulti Hasarı ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gecen yazdı galiba, zed'de bug vardı, w aktifken iki kat ad veriyordu. Rakip zed'in 652 saldırı gücü olmuştu yanımdaki blitz beni korur nasıl olsa derken ultiyi blitz'e atıp beni daha taşa salladığı q+e ile öldürüp ultiyle de tank blitzi kesmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her ne kadar lissandrayla koridoru kazansamda bi WEQ sunu dodgelayamadığım zaman yarı canım gidiyor elektrik verle. Bu yuzden banlamaya ozen gosteriyorum

Elektrik ver: 50 - 220 (based on level) (+ 50% bonus AD) (+ 30% AP) // CD: 50 - 25 (based on level) seconds

Yıldırımlar efendisinin hükmü: 10 - 180 (based on level) + (30% bonus AD) + (10% AP) magic damage // CD: 25 - 15 (based on level) seconds.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomi01 -- 11 Mayıs 2018; 10:34:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zedi benimde en kolay durdurabildiğim hero lissandra ama nefes aldırmamak lazım lane de. Birde bot biraz dikkatsizse ve ordan bi double alırsa o kadar verdiğin emek boşa gidiyor. Direk snowballa başlıyor.
  • U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    Cidden inanılmaz ya geçen gün Lucian oynuyorum dakika 35 civarı baronluyum kanasusamış kalkanı da var üzerimde. Midi iteyim dedim herif youmuu basıp üstüme koşmaya başladı ben daha vuramadan direk ultiledi. Sadece r e yaptığına adım gibi eminim zaten direk flash e yapıp kaçtım. Patldığında %30 canım kaldı.

Zed kombo yapsın yok etsin tamam sorunum yok ama resmen sıfır uğraş ile yok ediyor.
  • Kotarou Katsura kullanıcısına yanıt
    Ve Late de ulti CD si 21 Saniye olması lazım yanılmıyorsam. Yani Zed ultisinden sıçra e ile kaçıyorsunuz bi toplaranıp tekrar TF ye gireceksiniz tak oda ne Zed gene ulti atıyor. Bir lux ultileri bide zed tilt ediyor adamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotarou Katsura

Cidden inanılmaz ya geçen gün Lucian oynuyorum dakika 35 civarı baronluyum kanasusamış kalkanı da var üzerimde. Midi iteyim dedim herif youmuu basıp üstüme koşmaya başladı ben daha vuramadan direk ultiledi. Sadece r e yaptığına adım gibi eminim zaten direk flash e yapıp kaçtım. Patldığında %30 canım kaldı.

Zed kombo yapsın yok etsin tamam sorunum yok ama resmen sıfır uğraş ile yok ediyor.
    Bugün karşılıklı iki zed 3 levelde w+q+e ignite+aa ile birbirini kesti. İkisi de geri flash attı bi de kaçmak için böyle bir saçmalık görmedim uzun zamandır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.