Şimdi Ara

zara indirim günü 02.01.2013 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
15
Favori
54.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jestia

quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

arkadaşlar fiyatları yaziyim de forum ahalisi biraz rahatlasın. ;

tshirtler: 29tl
    gömlekler : 49-59tl
    kazaklar : 59-69tl
    hırkalar : 69-89tl
    ceketler : 129tl

gibi.. ama genelde çoğu üründe L beden (gömlekde 42) beden kalmamış. ikinci %50 indirimde tasarım ucubesi çul çaput kalacak o yüzden beğendiyseniz alın.!

Fiyat olayına gelirsek;
    tekstil ülkesiyiz diye övünüyoruz ama hala fiyatlar ucuz değil. Usa da bir A&Fitch gömlek sezonda 80tl civarındayken sezon sonu 20tl fiyatına kadar düşüyor ingiltere de CK bir deri ceket 150 pound (350tl) den 100tl ye düşüyor yine TommyH. gömleği 8-12$ civarında sezon sonundan alabiliyorsunuz.(aldım da) sonra o aldıklarınıza türkiyede keyifle bakarken içinde bir etiket buruk bir gurur veriyor "Made in Turkey" peki bu markaların burada mağazası varken neden sezon sonu hala fahiş fiyatlara satılıyor.! işte isyanım buna. Bu arada Tekstildeyim ve size en kaliteli bir Lacoste tshirt ün maddi değerinin 6tl yi geçmediğini söyleyebilirim.
    .

Tommynin fabrikası duzcede gömlekler 20-35 lira arasına satılıyor. Tshirtler de o civar

30 tlye tommy mi? cakma olmasın hocam?

Tommy fabrikası çakma satıyorsa vay halimize

hocam magazada 150 den asagı fiyat gormedigim için sasırdım açıkcası

Tabelası bile yok. Bilen gidiyor sadece

Duzceye arkadasimin yanina gittigimde goturmustu beni 20 25 liraya tişört ler vardi ama ben pek begenmedim.almadim asil guzel indirim locostun ikitellide biyerde indirimli satiyor sezon sinu ben onu bekluyorum birtek armaninin butarz indirimi varmi bilmiyorum o yuzden armaniye sadece fiyatlara bakmak icin girebiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper tam aradığım konu.ayın 11inde maaş alıyorum gidip keyifle harcayım.en sevdiğim mağazalar hemde
  • zara kotları nasıl kaltie olarak ihitiyacım var
  • imkanı olanlar takım alsınlar su an yün olanlardan 169+99=268 tl ye geliyor pişman olmazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceWave

süper tam aradığım konu.ayın 11inde maaş alıyorum gidip keyifle harcayım.en sevdiğim mağazalar hemde

ayın 11inde sen bir şey bul ben ben bir şey bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

zara kotları nasıl kaltie olarak ihitiyacım var

imalatı türkiyede arkadaşlarım arada bana da hediye yolluyolar kalite olarak LTB, Colins diyebilirim mavi yada levis demem.. kesimleri genelde dar hoşuma gitmiyor kalıpları.
    Mağazada satılanlar made in turkey mi bilmiyorum çünkü hazır giyimde TR de üretilen 1.nci dünya ülkelerine gider 3.ncü ve 4.ncü dünya ülkelerinde (çin, bangladeş, vietnam, taiwan) üretilenler de Türkiye de satılır. yani elin Amerikalısının aldığı aynı Marka aynı Modelin kalitesiyle sizin aldığınız bir değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhatTheF5

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar fiyatları yaziyim de forum ahalisi biraz rahatlasın. ;

tshirtler: 29tl
    gömlekler : 49-59tl
    kazaklar : 59-69tl
    hırkalar : 69-89tl
    ceketler : 129tl

gibi.. ama genelde çoğu üründe L beden (gömlekde 42) beden kalmamış. ikinci %50 indirimde tasarım ucubesi çul çaput kalacak o yüzden beğendiyseniz alın.!

Fiyat olayına gelirsek;
    tekstil ülkesiyiz diye övünüyoruz ama hala fiyatlar ucuz değil. Usa da bir A&Fitch gömlek sezonda 80tl civarındayken sezon sonu 20tl fiyatına kadar düşüyor ingiltere de CK bir deri ceket 150 pound (350tl) den 100tl ye düşüyor yine TommyH. gömleği 8-12$ civarında sezon sonundan alabiliyorsunuz.(aldım da) sonra o aldıklarınıza türkiyede keyifle bakarken içinde bir etiket buruk bir gurur veriyor "Made in Turkey" peki bu markaların burada mağazası varken neden sezon sonu hala fahiş fiyatlara satılıyor.! işte isyanım buna. Bu arada Tekstildeyim ve size en kaliteli bir Lacoste tshirt ün maddi değerinin 6tl yi geçmediğini söyleyebilirim.
    .

Tommynin fabrikası duzcede gömlekler 20-35 lira arasına satılıyor. Tshirtler de o civar

30 tlye tommy mi? cakma olmasın hocam?

Tommy fabrikası çakma satıyorsa vay halimize

hocam magazada 150 den asagı fiyat gormedigim için sasırdım açıkcası

Tabelası bile yok. Bilen gidiyor sadece

Duzceye arkadasimin yanina gittigimde goturmustu beni 20 25 liraya tişört ler vardi ama ben pek begenmedim.almadim asil guzel indirim locostun ikitellide biyerde indirimli satiyor sezon sinu ben onu bekluyorum birtek armaninin butarz indirimi varmi bilmiyorum o yuzden armaniye sadece fiyatlara bakmak icin girebiliyorum

Lacoste Güneşli Eren Holding (Tekstil) de yılda 2 kez Nisan ve Ekim 1.nci Haftası outlet satışları başlıyor. fiyatlardan bahsedecek olursam bir Lacoste gömlek 120tl den başlıyor.. gerisini siz düşünün..
    arkadaşımın %10 personel indirimi ile 110tl gibi bir fiyata iniyor.. yine de almadım almam..
    bizim pazarda Lacoste cu var ordan alıyorum defolu bir gömleği 15tl den aldım mesela.. benim gözümde ederi o kadar..
  • düzcede ki tomy mağazasının adresini verebilecek varmı gidelim bizde bakalım ?
  • mavide yeni sezon kaban ve montlarda %40 vardı, takip ettiğim bir kabanı aldım, bazı kotlarda ikli alımda tanesi 60 tl, gömleklerde ve bazı kazaklarda da indrimler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikdeniz

mavide yeni sezon kaban ve montlarda %40 vardı, takip ettiğim bir kabanı aldım, bazı kotlarda ikli alımda tanesi 60 tl, gömleklerde ve bazı kazaklarda da indrimler var.

kazak-gömlek fiyatları ne kadar ortalama
  • 50-60
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

quote:

Orijinalden alıntı: iceWave

süper tam aradığım konu.ayın 11inde maaş alıyorum gidip keyifle harcayım.en sevdiğim mağazalar hemde

ayın 11inde sen bir şey bul ben ben bir şey bilmiyorum

indirim olmasada gidip alcaktım zaten.O bakımdan sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

düzcede ki tomy mağazasının adresini verebilecek varmı gidelim bizde bakalım ?

evet ya adres verebilirmisiniz? rüya gibi eğer öyleyse.. en ucuz 80e tsihrt alıyorum tommyden o da outlet mağazalarda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

zara kotları nasıl kaltie olarak ihitiyacım var

imalatı türkiyede arkadaşlarım arada bana da hediye yolluyolar kalite olarak LTB, Colins diyebilirim mavi yada levis demem.. kesimleri genelde dar hoşuma gitmiyor kalıpları.
    Mağazada satılanlar made in turkey mi bilmiyorum çünkü hazır giyimde TR de üretilen 1.nci dünya ülkelerine gider 3.ncü ve 4.ncü dünya ülkelerinde (çin, bangladeş, vietnam, taiwan) üretilenler de Türkiye de satılır. yani elin Amerikalısının aldığı aynı Marka aynı Modelin kalitesiyle sizin aldığınız bir değil..

Ben maviyi beğenmiyorum 2 sene önce aldım Sadce 4 ay giydim Collins devamlı kullanırım tavsiyen icin teşekküller bir bakıcım zaraya

• bugün gittim. bir ceket, bir pantolon, iki gömleğe 390 lira bıraktım. network veya damat tween'den alsam rahat 800 lira tutardı. ki onlar da şu anda indirimdeler. aynı kalite, aynı kumaş, aynı dikiş. zara'nın bu kadar başarılı olmasına şaşırmamak lazım. rakamlar ortada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Ankara/ Kızılay kotondan 30 tl ye harika bi keten pantolon aldım... nasıl o fiyata düşmüş anlamadım... diğer bütün pantolon ve kotlar 60 dan aşağı değil....

Ve yine kızılay zara'dan 89 TL ye de klasik spor orta tarz bi pantolon aldım.. renkleri çok hoş ve hafif parlak bu yüzden çok şık duruyolardı aldım füme/gri gibi olanını... çok orjinal şeyler var cidden Zara , Polo garage ve Mangoda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 5 Ocak 2013; 22:22:21 >
  • Mesajım bulunsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

50 tl ye bir gömlek aldım. Ayın 14 ünde 2. indirime girecek arkadaşlar bilgi kesindir O zaman tekrar gidip montlara ceketlere bakarım ama şimdi hala çok para

Ayın 14ünde olacağından emin misin ? Genelde tam 7gün sonra ikinci, ondanda bir 7gün sonrada üçüncü indirim oluyorda.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

50 tl ye bir gömlek aldım. Ayın 14 ünde 2. indirime girecek arkadaşlar bilgi kesindir O zaman tekrar gidip montlara ceketlere bakarım ama şimdi hala çok para

Ayın 14ünde olacağından emin misin ? Genelde tam 7gün sonra ikinci, ondanda bir 7gün sonrada üçüncü indirim oluyorda.

hocam bershkada çalışan arkadasım öyle söyledi. Sonuçta bu tarihleri Türkiye değil İspanya belirliyor. Ama bana dediği tarih ayın 14'ü . Ben yarın zaraya gidicem 2. indirim gibi bir durum söz konusu olursa buraya yazarım. Bana arkadaşım kesin bilgi dediği için bende öyle yazdım aslında yanlış yapmışım belki bir sakatlık çıkar. Ama bana gelen bilgi bu yönde geçen sene temmuz ayında 2 hafta sonra 2. indirim olmuştu .
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.