Şimdi Ara

zara indirim günü 02.01.2013 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
15
Favori
54.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

ya boşverin mağaza indirimini her ay Trendyol da sık sık kampnayası yapılıyor zaten

hocam şu anda ona bakıyordum hiç bir şey kalmamış 6 gün süresi var bitmesine ona rağmen bir şey kalmamış. Bu butiklerin ne zaman açıldığını nasıl öğreniyoruz daha doğrusu öğrenme şansımız var mı ? Bir daha kine yakalıycam açılışını

bir gün önceden akşam trendyol un facebook sayfasında yazar ertesi gün hangi butiklerin açılacağı,
    evet bugün sabahtan tükendi ürünler ama 1 ay sonra yine getirirler

• quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

ya boşverin mağaza indirimini her ay Trendyol da sık sık kampnayası yapılıyor zaten

O net mağazasına baktım. hiç bi halt yok... zaten ellerinde kalanları yada sezon sonlarını oraya koyuyolar ve güncel elbiseler olmuyo... mağazalardaki o güzel çekici şeylerin yüzde 90 ı yok.. zaten güzel olanların da boyu kalmamış.. XL lar falan var.. kaçınız XL giyiyosunuz ? :)
  • Zara dan son fiyatlar ayni degisen bisi yok LAKIN Bershka ya mutlaka bakin arkadasar, 55 tl ye cok sIk bi mont, 10 ve 12.5 tl den tshirtler ve 25 tl ye cok modern kazaklar aldim. P&B da da baya hesapli seyler var, tshirtler 7.5 a dusmus orda, 5 e kadar atari var ama simdiden bi bakin isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

Zara dan son fiyatlar ayni degisen bisi yok LAKIN Bershka ya mutlaka bakin arkadasar, 55 tl ye cok sIk bi mont, 10 ve 12.5 tl den tshirtler ve 25 tl ye cok modern kazaklar aldim. P&B da da baya hesapli seyler var, tshirtler 7.5 a dusmus orda, 5 e kadar atari var ama simdiden bi bakin isterseniz.

zara P&B bershka aynı firmaya bağlı intex grup bünyesinde zara kılasikcilere göre diğlerleride spor giyinenlere göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: route666

beyler istanbulda bu ceketten gören var mı S yada M beden

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/tr/en/zara-S2013/358050/1048432/FAUX%20LEATHER%20BIKER%20JACKET

Güzel ceket.. hem tarz hem de karizmatik ....
  • quote:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/tr/en/zara-S2013/358050/1048432/FAUX%20LEATHER%20BIKER%20JACKET

cevahir zarada gördüm ben bugun
  • quote:

Orijinalden alıntı: snbjk

quote:

vitrinde miydi yoksa içerde bedenleri var mıydı hocam

• quote:

quote:

quote:

vitrinde miydi yoksa içerde bedenleri var mıydı hocam

içeride gördüm ama beden olup olmaması hakkında bir bilgim yok bence gitmeden önce arayip ürünü tarif edersen sana yardimci olurlar

• geçen hafta arkadaşa cevahir zara'dan 149 tl'ye yeşil renk deri mont aldık.montu çok beğenerek aldı ve fiyatı da uygun olduğu için baya sevinmişti.ama akşam eve varırken sevinci kursağında kaldı çünkü ürün açıklamasında %100 domuz derisi yazıyordu.ertesi gün hemen iade etti.bugün capacity zarada aynı monttan 4-5 adet daha gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

geçen hafta arkadaşa cevahir zara'dan 149 tl'ye yeşil renk deri mont aldık.montu çok beğenerek aldı ve fiyatı da uygun olduğu için baya sevinmişti.ama akşam eve varırken sevinci kursağında kaldı çünkü ürün açıklamasında %100 domuz derisi yazıyordu.ertesi gün hemen iade etti.bugün capacity zarada aynı monttan 4-5 adet daha gördüm.

Niye hafız caiz değil miymiş domuz derisi giymek
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_41

quote:

geçen hafta arkadaşa cevahir zara'dan 149 tl'ye yeşil renk deri mont aldık.montu çok beğenerek aldı ve fiyatı da uygun olduğu için baya sevinmişti.ama akşam eve varırken sevinci kursağında kaldı çünkü ürün açıklamasında %100 domuz derisi yazıyordu.ertesi gün hemen iade etti.bugün capacity zarada aynı monttan 4-5 adet daha gördüm.

Niye hafız caiz değil miymiş domuz derisi giymek

Güldüm baya

*Domuz derisi olunca iade ediyo başka bi hayvanın derisi olunca giyiyo bu nasıl bir mantıktır... Domuz eti yemiyosunki orada ?

• ben uyarayım dedim.domuz derisi giyince etini yemiş olmuyorsunuz ama benim çevremde içinde domuz kılı var diye senelerdir traş fırçası kullanmayan birçok insan var.hatta abartmıyorum arkadaşım montu iade ederken, zaradaki görevliye bu mont domuz derisinden yapılmış deyince eleman montu elinden fırlatıp aman abi ne diyorsun demiş yine söylüyorum amacım polemik konusu açmak veya zarayı kötülemek değil.herkesin hassasiyeti kendine, herkesin inancına ve hassasiyetine saygım var.isteyen domuz eti de yer domuz derisi de giyer burası özgür bir ülke ama bu konuda hassasiyeti olanlar için küçük bir uyarı sadece.
  • quote:

ben uyarayım dedim.domuz derisi giyince etini yemiş olmuyorsunuz ama benim çevremde içinde domuz kılı var diye senelerdir traş fırçası kullanmayan birçok insan var.hatta abartmıyorum arkadaşım montu iade ederken, zaradaki görevliye bu mont domuz derisinden yapılmış deyince eleman montu elinden fırlatıp aman abi ne diyorsun demiş yine söylüyorum amacım polemik konusu açmak veya zarayı kötülemek değil.herkesin hassasiyeti kendine, herkesin inancına ve hassasiyetine saygım var.isteyen domuz eti de yer domuz derisi de giyer burası özgür bir ülke ama bu konuda hassasiyeti olanlar için küçük bir uyarı sadece.

Yok sağol pimpirikli olanlar için iyi bir uyarıydı :)

• quote:

ben uyarayım dedim.domuz derisi giyince etini yemiş olmuyorsunuz ama benim çevremde içinde domuz kılı var diye senelerdir traş fırçası kullanmayan birçok insan var.hatta abartmıyorum arkadaşım montu iade ederken, zaradaki görevliye bu mont domuz derisinden yapılmış deyince eleman montu elinden fırlatıp aman abi ne diyorsun demiş yine söylüyorum amacım polemik konusu açmak veya zarayı kötülemek değil.herkesin hassasiyeti kendine, herkesin inancına ve hassasiyetine saygım var.isteyen domuz eti de yer domuz derisi de giyer burası özgür bir ülke ama bu konuda hassasiyeti olanlar için küçük bir uyarı sadece.

İlk defa duyuyorum Zara'nın domuz derisinden ürün ürettiğini.Domuz ya da inek derisi farketmez ben şahsen gerçek deriye karşıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the right hand of evil -- 10 Şubat 2013; 20:57:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

İlk defa duyuyorum Zara'nın domuz derisinden ürün ürettiğini.Domuz ya da inek derisi farketmez ben şahsen gerçek deriye karşıyım.

ayakkabılarınıda sentetik ürünlerdenmi seçiyorsun acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

ayakkabılarınıda sentetik ürünlerdenmi seçiyorsun acaba?

Mümkün olduğunca pek tercih etmiyorum.Zaten genellikle converse giyiyorum.Mesela gidip bi Derimod'dan asla ceket almam.Bir hayvanın ölüsünü üstümde taşımak bana cinayet gibi geliyor.Size garip gelebilir ama bunlar da benim tercihlerim.

• Bizim magazada indirime girmeden bitti o yesil deri domuz derisi mont egerki 149 a dustugunu bilseydim cevahire direk gidip alirdim
    Kalite acisindan bakarsak cok saglam duruyordu hayvani onemli degil, etinden yararlanmiyoruz derisinde sorun yok.

Kalp kapakcigi ameliyatlarina bi bakmanizi isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Bizim magazada indirime girmeden bitti o yesil deri domuz derisi mont egerki 149 a dustugunu bilseydim cevahire direk gidip alirdim
    Kalite acisindan bakarsak cok saglam duruyordu hayvani onemli degil, etinden yararlanmiyoruz derisinde sorun yok.

hocam haklısın da. ben o ceketi aldım baktım ağır baya. yani hoş. sanırım çin malıydı. geçen seneki koleksiyonundaki tek gerçek deri ceket sanırım. Fakat çok şık bi ceket olduğu söylenemez. zaten nubuk. + domuz derisi. sonuçta en ucuz deri cinsi. ve üstümde domuz derisi ile dolaşmak pek istemem açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 11 Şubat 2013; 0:56:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Bizim magazada indirime girmeden bitti o yesil deri domuz derisi mont egerki 149 a dustugunu bilseydim cevahire direk gidip alirdim

hocam haklısın da. ben o ceketi aldım baktım ağır baya. yani hoş. sanırım çin malıydı. geçen seneki koleksiyonundaki tek gerçek deri ceket sanırım. Fakat çok şık bi ceket olduğu söylenemez. zaten nubuk. + domuz derisi. sonuçta en ucuz deri cinsi. ve üstümde domuz derisi ile dolaşmak pek istemem açıkçası

Dana kuzu derileri o fiyatlara kalmadan tukeniyor yada henuz ben goremedim
    O montta bizde cok hizli satti nisantasi musterisi bi acayip , damıs gibiyim demek icin almis bile olabilirler

Hocam tabi söyle atarz bir dana derisi ceket olsa hicte hayir demem yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 11 Şubat 2013; 1:31:49 >

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.