Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Zara Home, Oysho iNDİRİMİ(2020 Eklendi)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mbkaynar Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
1.746
Cevap
145
Favori
350.995
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Zara, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Zara Home, Oysho iNDİRİMİ(2020 Eklendi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4605 Mesaj
    Zara'nın botlarından her ne olursa olsun uzak durmanızı tavsiye ederim. Botlar su çekiyor, bir aya kalmadan sağı solu açılıyor, dün gidip prosedüre göre iadesi olamayacak botu iade ettim, ürünlerinin ayıplı olduğunun farkındalar.

Orijinalden alıntı: RockStar.

Kademeli indirimden kasıt ne? Artıyor mu düşüyor mu

İndirim oranları her hafta artıyor

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Zara'nın botlarından her ne olursa olsun uzak durmanızı tavsiye ederim. Botlar su çekiyor, bir aya kalmadan sağı solu açılıyor, dün gidip prosedüre göre iadesi olamayacak botu iade ettim, ürünlerinin ayıplı olduğunun farkındalar.

Asıl işi tekstil olan markalardan ayakkabı saat benzeri şeyler alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İndirimler online alışverişte de geçerli olacak. Yalnız online alışverişin deposu mağazalardan bağımsız olduğundan online alışveriş stok durumları bu depoya göre belirleniyor. O yüzden online alışverişte elinizi çabuk tutun :)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

Seçili ürünlerde indirim olur ve kademeli olacak indirim. Geçtiğimiz yıl 3-4 tane tişört kapmıştım 7-8 liraya 👍🏻

Magzayami gitmemiz gerekio

Geçen yıl internet üzerinden alışveriş yoktu o yüzden mağazaya gidip almıştım. Bershka geçenlerde internet alışverişini Türkiyeye açmıştı sanırım, bu da demek oluyor ki internetten alışveriş yapabileceğiz.

|
    |

Kesinlikle yeminim var 2 yıl once 2 ayakkabı almıstım 1 ını ıade ettım 1 ayda oburunu ıade almamıslardı 20 liralık ayakkabı bıle etmezlerdi o derece
    |
    |
    Ayyuka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5 Ocak'ta bir daha gidip sorun.

|
    |
    bgs0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ooo baslıyor mu meshur indirimler? Sırf bunun sebebine 2 aydır alısveris yapmıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: brksnck

Online alışverişte beden kalmamış ki indirim olsa ne olur.

hakikaten yahu. mağazaya gitmekten kurtulduk dedi herkes ama online mağaza beden açısından rezalet. biten ürünün yerine yenisi gelmiyor kesinlikle. 2 aydır bir kaban için beden bekliyorum ama gelmiyor. iletişim mail'ine de cevap vermediler.
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Teğmen
    125 Mesaj
    Yav daha geçen P&B den 35€ ya mont aldım ne demek indirim ya
    |
    |

Orijinalden alıntı: red_blow

Personelede ek olarak %25 indirim oluyormus tanıdık birileri olanlar kacirmasin

Kesin mi bu bilgi ve mesela bershka da calisan pull and bear da indirim yapabilir mi

Arkadaşım pull and bearda calisiyor onun indirimi kullanarak zaradan biseyler alıcaktım ayın 5 inde baska indirimde basliyor o zaman alırsın dedi tam detayını bilmiyorum ama

|
    |
    aeffes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: UssuzAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Asıl işi tekstil olan markalardan ayakkabı saat benzeri şeyler alınmaz

Bir klasik
    1 keten ayakkabi almistim
    2side dag gibi valla.
    Hatta o klasikten bi tane daha bulayim yine alirim.

Ayakkabilari, ozelliklede klasikler çok pahali.
    Degmez o paraya. 3.indirimde filan eder seviyeye geliyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1391 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

quote:

Orijinalden alıntı: brksnck

Online alışverişte beden kalmamış ki indirim olsa ne olur.

hakikaten yahu. mağazaya gitmekten kurtulduk dedi herkes ama online mağaza beden açısından rezalet. biten ürünün yerine yenisi gelmiyor kesinlikle. 2 aydır bir kaban için beden bekliyorum ama gelmiyor. iletişim mail'ine de cevap vermediler.

Gozlemledigim kadariyla zaranin magazalarinda da stok sorunu var.
    1-2 ihtiyac giderebilsek ne mutlu

|
    |

stra da çalışıyorum 4 ocak etiket günü, çalışanların öyle bir hakkı var ama 6 aydan sonra bu hakkı kazanıyorsun. stra da böyle yani..
    |
    |
    aeffes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı'dır. Başkenti Ankara'dır.
    MADDE 4: Anayasa'nın 1'inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2'nci maddesindeki Cumhuriyet'in nitelikleri ve üçüncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Binbaşı
    1894 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: secoo120

stra da çalışıyorum 4 ocak etiket günü, çalışanların öyle bir hakkı var ama 6 aydan sonra bu hakkı kazanıyorsun. stra da böyle yani..

Hocam 4 ocak indirimi tam olarak nasıl olacak ?

|
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.