Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tizmoret , ReqinLeif Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
2.477
Cevap
218
Favori
558.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pull and bear mobil uygulamadan notification geldi 22.00 de indirim başlıyor, hazır olun
  • mağazalarda internet sitelerindekinden farklı ürünler de oluyor mu? internette baktım pek az çeşit var ve genelde xl bedenler kalmış
  • bundan sonra bu indirimlerden dolayı,para biriktirip kışın alışveriş yapıcam
  • Zara com tr girdim saat 00.00da gel indirim icin hazirlik yapıyorum diyor
  • Pull & Bear indiriminden alınabilecek çok da güzel bir şey bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valdeor

Pull & Bear indiriminden alınabilecek çok da güzel bir şey bulamadım.

Hocam pek fazla ürün yok gibi internet mağazasın da
  • keremak35 K kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum hocam, umarım Zara indiriminden güzel bir şeyler alabiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Zara slim fit urunler baskin oldugu icin

Denemeden netten alip risk almayin bence.

2 farkli.model ayni beden slim fitte bile fark varken....

Iadesi para beklemesi

Belki magaza degisimleri vardir.. magazaya gidilecek yani
  • p&b de 10-20 lira indirmişler fiyatları şaka gibi. 199 liralık mont 179 lira olmuş. bershkada daha iyi indirimler mevcut.
  • Merhabalar gençler, bu indirim mağazalarda geçerli mi acaba? Varsa eğer yarın bi uğrayayım
  • +1
    M si cuk oturanda var. L si cuk oturanda. Hatta bazı ürünleri var L si ile M si arasında fark bile yok denebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

p&b de 10-20 lira indirmişler fiyatları şaka gibi. 199 liralık mont 179 lira olmuş. bershkada daha iyi indirimler mevcut.

Hocam bershka da utanmasa indirime kiyafet koymacak koymuş 15-20 tane ürün milletle dalga geçiyorlar resmen
  • keremak35 K kullanıcısına yanıt
    aslında çoğu ürün %25-30 indirim görmüş hocam. hangi kategoriye bakıyorsunuz ? montlara baktım ben hepsi indirimdeydi diğerlerini bilmiyorum
  • pull and bear yağmalandı ya yarım saatte bedenler tükendi. çok uygun fiyatlara güzel parçalar kapmayı başardım tek üzüntüm içi yünlü kareli gömlek kaçtı fiyat efsaneydi
  • arkadaşlar atlamamak mı lazım bekleyelim mi ?
  • Geçen Zara da 375 tl mont beğenmiştim eğer beden kalırsa tahmini kaç tl ye iner ?
  • Pb nin bedenleri nasıl arkadaşlar kazakların özellikle.
  • 30 marta kadar devam edecek yazıyo bershkada, acele etmeye gerekvar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

pull and bear yağmalandı ya yarım saatte bedenler tükendi. çok uygun fiyatlara güzel parçalar kapmayı başardım tek üzüntüm içi yünlü kareli gömlek kaçtı fiyat efsaneydi

Hocam ne aldınız acaba? Ben pek beğenemedim ama merak ettim cidden ben mi göremedim acaba diye
  • beden bulamıyabilirsiniz daha sonra, biraz şansa kalır. Ürünün yanında mağza stok kontrolü var orada bile bağzı ürünler sadece 1 veya 2 mağzada xl'ları kalmış mesela. Aşırı beğendiğiniz ve fiyat olarakta kaçmayacak parçaları bedeni tükenmeden almakta fayda var bana göre tabi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.