Şimdi Ara

Zamanında sevdiğiniz kişi unutuluyor mu? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
205
Cevap
3
Favori
3.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UçamayanHollandalı

Hep yazarım. Bende unutamadım,unutamam.

Unutmayacaksın çocuk ama geçecek.
    Hergün biraz daha azalacak.
    Sonra birgün bir bakmışsın,unutmamışsın ama geçmiş.
    Biteli dün tam 1 yıl oldu, unutamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Biteli dün tam 1 yıl oldu, unutamadım.

Alıntıları Göster
    İki yıllık ilişkim bittiğinde iki yıl boyunca ağlamıştım. Hatta ilk zamanlar gözlerim kan çanağına dönüyordu. Sonra unuttum. Şu an yeni ilişkim var ve mutluyum.
  • Bal gibi de unutuluyor, rahat ol. Tavsiyem başka biri ya da birilerini bul, bu süre daha da kısalır emin ol. Hiç kafana takma, sevgi değil bağımlılık sadece. O da eninde sonunda bitiyor zaten.
  • Çabuk allaha yönelciler gelmeden kaç burdan diyecektim ki çoktan basmışlae bile burayı da
    Soruna gelecek olursak ilkler unutulmuyo sadece onun dışında geçenlerde eski sevgililerimden biri profil fotosu olmadan Twitterdan takip etmek istemiş. Soyadını bile hatırlamadım o yüzden kabul etmedim. Tabi sonradan küfür etmeye başlayınca hatırladım onun dışında ilklerde unutulmuyo evet ama bi süre sonra o bile acı vermemeye başlıyo
  • Bir söz vardır çok severim..

Herkesi yarına taşıyamazsınız,bazıları dünde kalmalı.
  • hiçbir zaman unutmazsın. sadece alışırsın yokluğuna. zamanla aklına geldikçe daha az acıtacak, daha az etkileyecek seni. ben de 6 ay önce bitirdim 2.5 yıllık ilişkimi. 6aya öncesine göre daha iyiyim, bir 6 ay sonra çok daha iyi olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

hiçbir zaman unutmazsın. sadece alışırsın yokluğuna. zamanla aklına geldikçe daha az acıtacak, daha az etkileyecek seni. ben de 6 ay önce bitirdim 2.5 yıllık ilişkimi. 6aya öncesine göre daha iyiyim, bir 6 ay sonra çok daha iyi olacağım.
    Evet.

Hatta yeterince zaman geçtikten sonra, ucuz kurtulmuşum diyorsun.
  • konunun başlığı sana cevabı veriyor "zamanında" sevdiğimiz kişi şuan değil ve unutulup gidiliyor hiç bir his kalmıyor içinde
  • Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Nası olsa yok ya istediğin gibi aşk yaşıyabiliyorsun karşılıksız ne zararı (!) var ne yararı tam ruh ve sinir hastalıklarında yatan hastalar gibi.
  • Leodex kullanıcısına yanıt
    Onu beğenmiş çıkmışsın, üstüne konuşmak çok yanlış, bu yemeği yedikten sonra beğenmedim demek gibi bir şey. Nankörlük ... O onun ayıbı, yapacak bi şey yok, ağlayacaksın sevdiysen, diğer yapacağın hareketler tencere kapak olduğunuzun göstergesi... Ondan farkın kalmıyor yani . TABİİ bu benim görüşüm sen nasıl hareket edersin orası senin bileceğin iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 3 Mayıs 2016; 16:29:22 >
  • Yangin buyur yanar orman alevler yakar yakani sel olur boğar celladını
  • ders kafana giriyor mu hocam. ben okuduğumu iki üç kez okuduktan sonra anlıyorum. keşke su ders çalışma döneminde yakalamasa diye düşündüm

@ROBBER IN THE MOSQUE

hocam sırf unutmak içinde arayış icine girmek ne biliyim mantıklı gelmiyor sanki

@Tom Waits
  • konuya o kadar güzel ve mantıklı cevaplar geliyorki ben her birini okurken biraz daha rahatlıyor ve tüm soylediklerinize inanıyorum. inşallah bende sizler gibi yarın obur gün böyle bir benzer konuya acısı geçiyor arkadaşım diyebilirim. bugün kütüphaneye ders çalışmaya gittim kafa dağıtmak için ciftleri görünce daha bir karamsar oldum bakalım nasıl geçecek su onca zaman
  • Luka Modric kullanıcısına yanıt
    Spordan sonra ders çalisir ve her gun bir programin olursa konsantre olabiliyorsun. Sporu tavsiye ederim.
  • Çocukluk aşkım, 2.5 yıllıkta beraberliğim olan kız beni elinin tersiyle itti,ortada bıraktı.Bulundugum ortama birinin koluna girmiş şekilde girdi.Çok zor günlerinde ailevi meselelerinde yanında oldugum kıza benden ayrılırken ayrılma bir şans daha ver ben sana böyle yapmamıştım dedim, dedi ki yapmasaydın.Aslında çok yanlışı oldu bana, karakteri sağlam değilmiş ama bunu onunlayken anlayamıyosun,aşk.Ben bu dönemde dost kazığı da yedim, sevdiğim kıza aşık olmuş bu kız canımı yakmak icin onunla bile benim oldugum ortama girdi.Beraberken verilip tutulmayan sözlere girmiyorum Bile.Güçlü olup yoluna bakmaktan başka bir şansın yok geçiyor mu geçmiyor onu istemiyosun artıkta açtığı yalar sızlar durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

berbat bir şey be hocam. keşke şu duygular olmasaydida hayatı sevebilseydik

@farate

hocam sınava 20 gün kalmış ve temmuz da alan sınavım varken mümkünü yok dışarı çıkamam. sabahtan beri 50 soru çözdüm yemin ederim. soruda bile onun ismi geçince triplere giriyorum. hayatınıza sonradan giren kişiyi sevemediniz mi. neden hala aklımıza gelir abi anlamıyorum ya bırakıp gitmiş işte

@Şekilsiniz ya

hocam yas 22. evliliğe kadar muslum babaya devam mı yani :)

@JoeyBane
    Hiç kimse unutulmuyor ama hatırlamanın da türlü türlü halleri var tabi. Yaşantılar, beklentiler ve en önemlisi gerçek anlamda hissettiklerin. Ayrıldığın kişiye verdiğin değer ne kadar azsa hatırladığında hissettiğin duygu o kadar az oluyor.
    Yani sen sen ol ciddi anlamda hayatımdaki insanı buldum dediğin kişiden ayrılmamaya çalış. Tabi gerçekten o duyguları yoğun yaşıyorsan. Yoksa hayatımdaki kişiyi buldum diyip 1 ay sonra yok bu o kişi değilmiş diyen de çok.
    Son olarak umarım çabuk atlatırsın.

• Sevgili her türlü unutuluyor da, anne babanın yerini hiçbir şey tutmuyor.
  • quote:

@farate

hocam sınava 20 gün kalmış ve temmuz da alan sınavım varken mümkünü yok dışarı çıkamam. sabahtan beri 50 soru çözdüm yemin ederim. soruda bile onun ismi geçince triplere giriyorum. hayatınıza sonradan giren kişiyi sevemediniz mi. neden hala aklımıza gelir abi anlamıyorum ya bırakıp gitmiş işte

@Şekilsiniz ya

@JoeyBane
    Sezen AKSU - Geçer

Geçer geçer daha öncekiler gibi

Buda geçer neler neler geçmediki

• Ulen bizim unutulacak sevgilimiz bile olmadı be kardeș.
    Biz gidip bi' köșede ölek mi n'apak?
    He bi' söylesene.
    Emin ol kızlara değer vermeye değmez, eninde sonunda yapacağı itliği yapar, yapmadan önce hiç seni düșünmez.
    Geri döner, af dilerse de yol ver gitsin.
  • quote:

@farate

@Şekilsiniz ya

@JoeyBane
    Unutuluyor, acı olanı ise bunu onunla birlikteyken yaşamak.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.