Şimdi Ara

Zamanında sevdiğiniz kişi unutuluyor mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
3
Favori
3.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yıllık uzun ilişkim dün bitti. dipteyim sanki. evde bütün gün köle gibi kpss çalışıyorum. unutuluyor mu be beyler bir sey söyleyin ne yapayım ne edeyim. nefes almakta güçlük çekiyor kitap okuyamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Unutursuuuun icin yanaaaaa yanaa

• İlkler unutulmuyor.Tabi ilk derken çocukluktan bahsetmiyorum.Olgulansamaya baslanilan vakitlerde olanlar.16-17 falan.Aradan yillar gecti hala unutamadim ama digerlerini bi sekilde unutuyorsun.Bir de evlenmeden önceki son sevgili de zor unutuluyor

• Unutuluyor. Ne kadar sürede unuturum diyorsan bu sana ve nasıl ayrıldığınıza göre değişebilir. Bende ilk zamanlar evde bile duramıyordum, 3-4 saat dışarda yürürdüm evde duramadığım için. Geceleri uyuyamazsın, sabahları karın ağrısıyla uyanırdım ama şuan eskisi kadar aklıma bile gelmiyor. 4 ay falan oldu
  • Nasil seviyorsunuz? ben sevecek kiz bulamiyorum. soyle Vicky Psakaris ya da Holland Roden gibi olsa sevicem de.

Soruna gelirsek de,baska kizlar ile takil %100 unutursun.

• Ben ilaç kullanarak unutmuştum.Tamamen unutulmuyor ama etkisi geçer. Onu diyim
  • Unutuluyor, merak etme. Benim 3 yıllık ilişkim bitti, çok acayip bağlı idim. Ayrıldığımda yaşayamayacağımı falan düşünüyordum, ayrıldım evet baktım yaşayamıyorum ama ben bir yol seçtim Allah'a yönelmeyi.. Allah'a yöneldikten sonra baktım ki o deli gibi sevdiğim uğruna canımı adadığım insan zihnimde yok, rabbim karşıma öyle birisini çıkarmış ki o ayrılırsam yaşayamam dediğim insandan ayrıldığım için Allah'a sürekli hamdlarımı sunuyorum. Çok şükür. O yüzden dert etme.
  • Yerine birini koyman gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Luka Modric kullanıcısına yanıt
    Unutulmuyor malesef ve bunun ilacı yok.

Sadece acısı yatışır ama beyninin küçük bi hücresinde herzaman yer edinir.

Sakin olmak lazım Telaşa Kapılmamak Lazım Koyuvermek Lazım.

Amaliyat ile o hücre aldırılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gin And Juice

İlkler unutulmuyor.Tabi ilk derken çocukluktan bahsetmiyorum.Olgulansamaya baslanilan vakitlerde olanlar.16-17 falan.Aradan yillar gecti hala unutamadim ama digerlerini bi sekilde unutuyorsun.Bir de evlenmeden önceki son sevgili de zor unutuluyor

şu acıyı devamlı yasayacakmisim gibi geliyor evlenip coluga cocuga karissam bile. daha önce ilişkilerim oldu ama tek sevdiğim kızdı hocam belki de ilk konusunda haklisiniz

• 4 ay boyunca ondan haber aldınız mı ya da konustunuz mu hocam. sıkıntı şu benim daima evde durmak zorunda olmam. sınavıma 20 gün kalmış durumda

@Çükütüs

hocam ne ilacıydi bu. ilac kullanmak bilmiyorum böyle bir olay için gereklimidir ki emin değilim

@StevenDiaz007

o süreç nasıl geçti hocam biraz anlatır mısınız ne kadar zaman sürdüğünü başka neler yaptığınızı vs. ilk defa terkedilmek afallattirdi beni

@Tiglat Pileser

• Napacağını biliyorsun

• Al eline rakını, yak sigaranı.
    Önce kime içtiğini bil, sonra kiminle. Afiyet olsun.
    Ben böyle yapıyorum 2 haftadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

quote:

Orijinalden alıntı: Gin And Juice

İlkler unutulmuyor.Tabi ilk derken çocukluktan bahsetmiyorum.Olgulansamaya baslanilan vakitlerde olanlar.16-17 falan.Aradan yillar gecti hala unutamadim ama digerlerini bi sekilde unutuyorsun.Bir de evlenmeden önceki son sevgili de zor unutuluyor

şu acıyı devamlı yasayacakmisim gibi geliyor evlenip coluga cocuga karissam bile. daha önce ilişkilerim oldu ama tek sevdiğim kızdı hocam belki de ilk konusunda haklisiniz

Hayat bu,hiçbir şey belli olmuyor.Belki de seni çok seven birini bulursun,önceki kızdan iyiki ayrılmışım yoksa ayrılmasaydım bunu kaçırırdım dersin.Mesela benim unutamama sebebim kızın çok düzgün biri olmasıydı,onun gibisini bir daha bulamadım.Ama senin durumunu bilmiyorum zamanla şükür de edebilirsin ayrıldığın için.Hayat gerçekten kısa,kız için üzülmeye değmez inan bana.Hayatında daha binlerce kişiyle karşılaşacaksın,bunlardan birisi çocuklarınin anası senin eşin olacak.Tecrübe olsun bu senin için,seni daha da olgunlaştırır.Her ne kadar üzülme desem de üzüleceksin dostum acı bir gerçek.

• bizde terkedilme yok. en sıkıntılısıda o saten. terkedilsem bi şekılde kızgınlıka yatışıyor. ama kızın ailesi yüzünden ikimizde çaresiz şekilde bitirmek zorunda kaldık. rakı iyidir. rakı için.
  • hocam yeni biri de kızların bulduğu gibi hemen bulunmuyor ki malesef. siz bu şekilde mi atlattınız bu dönemi

@CapoNx

yani bu acıyla yasamaya kendini hazırla diyorsunuz kısacası. dışarıda ilişkisi biten herkeste mi böyle etkileri kaldı acaba

@x_1

hocam 5 yıllık ilişkinin nasıl olurda 1 haftada acısı diner. özel ders verin ücretli öğrenciniz olayım. sevdiğinize emin misiniz

@Leodex

• Luka Modric kullanıcısına yanıt
    Hocam başka birini bulmak işe yarar ama ben uygulamadim. 4 yıl geçti hala yerine koyacak birini bulamadım.

• Unutmak değil ama hatırlamamak mümkün.

• sorun bende sizin gibi kızı çok düzgün biri olarak görmem de. hani böyle biriyle mümkünü yok tanışamam. kötü özelliği hiç mi gözükmez. 1 sene için de 0 kavga ne biliyim hayat çok garip gelecekteki halimsiniz sanırım

@Gin And Juice

mezhep ayrılığı falan mi hocam bitme nedeni. o daha çok üzer adamı. alkol desen unutturmaz be hocam uzun süreli

@RedFalc0n

• quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

sorun bende sizin gibi kızı çok düzgün biri olarak görmem de. hani böyle biriyle mümkünü yok tanışamam. kötü özelliği hiç mi gözükmez. 1 sene için de 0 kavga ne biliyim hayat çok garip gelecekteki halimsiniz sanırım

@Gin And Juice

mezhep ayrılığı falan mi hocam bitme nedeni. o daha çok üzer adamı. alkol desen unutturmaz be hocam uzun süreli

@RedFalc0n

Babası istemiyormuş böyle şeyler sevgili tersmiş.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.