Şimdi Ara

Zamanında sevdiğiniz kişi unutuluyor mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
3.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Luka Modric

4 ay boyunca ondan haber aldınız mı ya da konustunuz mu hocam. sıkıntı şu benim daima evde durmak zorunda olmam. sınavıma 20 gün kalmış durumda

@Çükütüs

Ya bizim durum bayağı bi karışık aslında. O beni aldattı, sonra sevmiyorum dedi hakaret falan etti sebepsizce. Böyle ayrıldık. Bayağı canım yanmıştı yedirememiştim. Ayrıca benim mezun senem, evden dışarı doğru düzgün çıkamadığım için kafayı yiyordum, dersane falanda yok. Arada sırada yazıyordu, bende tersliyordum sonunda engelledim zaten. Ama haber alıyordum yani bir şekilde ama çok değil. Bu haldeyken bile unuttuysam sen emin ol unutursun. Sadece eşyalarını çöpe at, fotolarını sil. Face i falan varsa sakın bakma. Yoksa unutamazsın.

Tabii nasıl ayrıldığınıza görede değişebilir bu. Aldatma falan olduğu için benimki biraz daha farklı.

• çok mutlu oldum hocam atlattiginiza sizinki daha kötüymüş. ama bu acıyı 1 sene nasıl yaşadınız. hani ben yasamak istemiyorum böyle bir sey yapamam da zaten. bir iki aya acısı geçer diye düşünüyordum. bir de bu sınavı kazanamicam bu olay yüzünden o da patlak verecek. daha dibe batacağım sanırım

@Agressive34

hocam acıyı yaşıyoruz da sorun acınin yasana yasana bitmemesi. evden cikamamak büyük handikap. o mezun olduğum üniversitede arkadaslariyla vakit geçirirken ben üzüntüden kahroluyorum

@By Salus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nelere alisiyor insan bunlarami alisamicak.

• Luka Modric kullanıcısına yanıt
    Hocam elbet bitecek, neler var inan anlatsam burda haline şükür edersin dediğim gibi sen şuan nötr ol, biyerden sonra zaten toparlanıcaksın yani. Ozamandan sonra kendini geliştir ve dik dur ne olursa olsun dik dürki pişman et onu, sana baktığında ben kimi bırakmışım l.n ? desin.
  • Bir süre sonra yalama oluyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unutulmuyor dostum.

Değmez. Sevmeye. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi gtx770 beni daha çok seviyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Sağol kardeşim. Benim kolay kolay unutamayışımın sebebi peşinden koştum. Tekrar onu geri kazanmak için çırpındım durdum. Olmayacak şeyler için çok çaba gösterdim, acı çektim genede onun dönmesi için çabaladım. Sonuçta evlenme hayali kurup tüm hayatımın temellerini onun üzerine kurmuştum çabalamadan duramadım. Oyuzden unutmam zaman aldı. Ne zaman kendimi çektim, telefon numaramı değiştirdim, facebook hesabımdan engelledim ve o engeli hiç açmadım. Ona dair her şeyi çöpe attım. Ondan ölse bile hiç bir şekilde haber almayacağıma dair kendime söz verdim. İşte ozaman unuttum.
  • Unutursun geçen zaman unutturur.
  • unuttuğunu sanırsın...
    yıllar sonra olmadık bi yerde karşına çıkar
    ve aslnda hiç unutamadığın gerçeğiyle yüzleşirsin...
  • kin besliyorum hocam ona karşı. nötr keske olabilsem. mümkünü yok ayrılamaz diyordum ama bıraktı gitti. o kadar çok yorum okuyordumki ilişki zamaninda çok sevmeyin gitmez dediginiz kız gider diye ama bir kulağımdan girip digerinden çıkiyordu o yüzden malesef hazırlıklı değildim.

@By Salus

hocam yeni insanlar hayatimiza erkek olarak kolay kolay girmiyor iste sorun bu. o istese aninda yapar facebooktan birisine yazmasina bakar o is. ama biz erkekler kolay kolay bulamiyoruz yeni birini

@Şekilsiniz ya

tekrar mesaj atar geri döner umuduyla engel bile atamiyorum hocam. 3 4 sene sonra mesaj atsa yine de geri dönerim sanırım. böyle bir sevgi yok anlayamiyorum. keske sizin gibi acısı geçse bende de.

@Agressive34

• hanginizin ki doğru abiler.

@-Darth Vader @CapoNx

ne yapmalı peki hocam. bu bir hastalık ve çok insan bu hastalığa yakalanıyor öyle mi

@leon tr

• unutulmaz ama ilk zamanlar ki gibi herzaman acıtmaz
    sadece aşk duydugunda çiftleri gördüğünde kendını yalnız hissettiğinde hatırlarsın...
  • Ben unutamadım ki 2 yıl oldu bu süre içinde başka sevgilimde oldu ama malesef yinede, eskisi gibi olmasamda aklımın bir köşesinde duruyor. Evde çalışıyorum demişsin kafanı dağıtmazsan hep aklına gelir arkadaşlarınla dışarı çık gez dolaş eve geldiğinde fark edeceksin ki dışarda takılırken hiç aklına gelmiyormuş
  • Evlendiği zaman öyle bir unutuluyor ki...

• Hep yazarım. Bende unutamadım,unutamam.

Unutmayacaksın çocuk ama geçecek.
    Hergün biraz daha azalacak.
    Sonra birgün bir bakmışsın,unutmamışsın ama geçmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berbat bir şey be hocam. keşke şu duygular olmasaydida hayatı sevebilseydik

@farate

hocam sınava 20 gün kalmış ve temmuz da alan sınavım varken mümkünü yok dışarı çıkamam. sabahtan beri 50 soru çözdüm yemin ederim. soruda bile onun ismi geçince triplere giriyorum. hayatınıza sonradan giren kişiyi sevemediniz mi. neden hala aklımıza gelir abi anlamıyorum ya bırakıp gitmiş işte

@Şekilsiniz ya

hocam yas 22. evliliğe kadar muslum babaya devam mı yani :)

@JoeyBane

• Yaşa ve gör kardeşim.

• ilkler kalır iliklere kadar
  • Unutuluyor, onun yüzünden kaybettiklerin unutulmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.