Şimdi Ara

Zamanında sevdiğiniz kişi unutuluyor mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
3.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orta okulda bir kızı sevmişim, kaç yıl geçti hala rüyama giriyor, sırada beraber oturuyor filan. yaş 23 oldu.
  • Luka Modric kullanıcısına yanıt
    o süreç nasıl geçti derken, yani ben daha önce kimseye bağlanmamıştım hovarda bir tiptim en uzun ilişkim 1 hafta idi. ama bunda bağlanınca ilk defa olduğu için haliyle süreç beni çok yıprattı senin gibi kpss ye çalışıyordum. ama çalışamıyordum aklıma bir şey girmiyor sürekli onu düşünüyordum. insanlar gizli çok ağladığımı bilirim, tuvalete kapanıp ağlamalar vs çok yıprandım. benim yaşımdaki bir insanın yapacağı şeyler değil idi ama oldu. atanamadım haliyle düşük puanlar aldım. ama Abir sabah ezanında Allah'a çok içten dua ettiğimi bilirim ve o duanın üzerine uyuyup kalktığımda aklımda ona dair hiç bir şeyin kalmaması.. Yani bu süreci ben atlatmadım, atlamazdım da zaten, Allah bir uyku arası onu benim kalbimden sildi. Yani demem oki, Avuç için ve şahdamarın arasında gizli o silecek olan kudret.
  • 4 yıl özlem orada o kalpte hala var mı yani hocam. korkutuyorsunuz beni

@CapoNx

zaman mıdır tek çözüm?

@ThePscho

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var hocam ama bu tamamen benim önüme bir şans daha çıkmamasından kaynaklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sizin kadar sevse babası bile olsa umursamazdi be hocam. kusura bakmayın açık sözlü konuştum

@RedFalc0n

hocam aynı durumdaymisiz zamanında. benimde kısa süreli ilişkiler yaşamam, kpss çalışıyor olmam. kaç yaşında yasadiniz bu durumu, suan kac yasindasiniz. soru suallerine tutuyorum kusura bakmayın ama yakın hissettiğimden. o kişiden haber alıyor musunuz. siz atlatmissiniz ne güzel keşke bende bunu yasasam

@Tiglat Pileser

• Gelen gideni unutturur.
    Yani aslında benim unutamam,her gece içip ağlayarak onu düşünmem değil.Arada aklıma geliyor sadece acaba ayrilmasaydik şu an nasıl olurduk gibi tatlı bir hatıra olarak geliyor.Öğle ağlama zırlama faslını çabuk geçtim Allah'tan.Ama şöyle bir laf vardır " Geçmişe dönseydim eski hatalarımı yapmazdım,eski hatalarımı yapmasaydım da şimdiki ben olamazdım" diye.Bu söz çok dogru bir söz.Bana yaşadıklarim tecrübe oldu ve daha olgun bir insan oldum ilişki konusunda.Inan bana 1 sene sonra yine aklima gelecek ama hatıra olarak.Yüzünde buruk bir gülümse olacak o kadar.Dediğim gibi seni bekleyen binlerce potansiyel sevgili,hayat arkadasi adayın var,bir kişiye bağlı kalma sakın.Olan oldu artık,daha güçlü bir şekilde önüne bak.Üzüleceksin tabi ki ama üzüldüğüne değmiyor.Kız belki bir hafta sonra yeni birini bulacak ama sen hala daha ona takili kalacaksin.Yapma iste bunu,o mutlu ise sen de mutlu ol.Aile ve dostlardan baska kimseye uzulmeye değmez bu hayat.Insanlar gelip gecici,bugun 30 senelik çiftler bile ayrilabiliyor.Kaderinde ne olacagini bilemezsin,belki de o çok sevdigin kiz sen memur olup ataninca seni birakacakti veya hiç beklemedigin bir anda seni aldatacakti.Olmaz gibi geliyor ama oluyor bunlar dostum.Her şeyde bir hayır vardır.Bu maç bitti artık,önünde başka maçlar var.Bir an önce toparlanmaya bak,yoksa o takılı kaldığın kişi yüzunden hayatimin aski dedigin kisiyi kacirabilirsin.Saglicakla kal

• az saygılı olun insanların düşüncelerine be kardeşim. nicke bakılırsa troluz galiba

@Best of CSB

belki yeni birisi ciksa yine unutamayacaktiniz hocam. kendinizi suçlamayın sadece çok sevmisiz

@CapoNx

• quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

sizin kadar sevse babası bile olsa umursamazdi be hocam. kusura bakmayın açık sözlü konuştum

@RedFalc0n

hocam aynı durumdaymisiz zamanında. benimde kısa süreli ilişkiler yaşamam, kpss çalışıyor olmam. kaç yaşında yasadiniz bu durumu, suan kac yasindasiniz. soru suallerine tutuyorum kusura bakmayın ama yakın hissettiğimden. o kişiden haber alıyor musunuz. siz atlatmissiniz ne güzel keşke bende bunu yasasam

@Tiglat Pileser

hayır çok korkak bi kız iyi kalpli. seçim şansı sunmuşlar mecburen okuyor yapacak birşeyi yok bir yandan haklıda.
  • şu yazdıklarınınizi kopyaladim ara ara açıp okuyacagima emin olabilirsiniz. çok çok haklisiniz, iyiki üşenmeyip yazdiniz. pek yapcak bir seyimde yok zaten. acımı içimde yaşayıp yasamaya devam edicem tökezleye tökezleye. belki bir gün bu konuya denk gelip editleyip ben iyiyim beyler diyebilecegim. bakalım her şeyin hayırlısı dediginiz gibi. sizde saglicakla kalın teşekkür ederim

@Gin And Juice

kendinizi suclamayin hocam bırakın onu suclayin. çabuk atlatirsiniz gibi geliyor bu şekilde

@RedFalc0n

• unutmak yok, alismak var.

Şu an 28 yaşımdayım, o dönemlerde 25-26ve 27 te denk geliyor. O kişiden haber almak istemiyorum zamanında beni her yerden engellemişti face, twitter, gmail, telefon, whatsapp vs. Bigün içimden bir ses yükselti profiline bak dedi, baktim kendi facemden yazdim gördüm kaldirmisti engeli sonra diğerlerine baktim evet kaldirmis iste simdi tam zamaniydi bu defa ben onu her yerden engelledim hic bir şekilde iletişim kurmak istemiyorum. Ortak arkadaşlarimizdan da rica ettim bana onunla vereceğiniz tek haber evlilik haberi olsun dedim. O gün benim mutlu günüm olacak Allah'ın izni ile çünkü ben inaniyorum ki yasattiklarinin hic birini Rabbim onun yanina komayacak. İnşallah. Neyse sonuç itibari ile ben gecen zamanima acidim, çok çileli acili günler yasadim. Benimkisi bir de mesafe ilişkisi idi. Gün oldu kapisinda yattim gün oldu İstanbul mafyasina kafa tuttum :) ne günlerdi ya, gün oldu soğuklarda dolastim, gün oldu param kalmadi havalimaninda yatip bimden yediğim köfte ile günümü tamamladim. Ama çok şükür her şey geride kaldi. Günlerce hasta yattim , gün oldu temmuzda oruçlu oruçlu güneşin altında kredi kartı dagitip ona doğum günü hediye vermek için yeterli parayi bulmaya calistim. İyi ki bitmiş, yoksa şimdiye ben olmazdim. Çok şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiglat Pileser -- 2 Mayıs 2016; 15:11:32 >

• quote:

4 yıl özlem orada o kalpte hala var mı yani hocam. korkutuyorsunuz beni

@CapoNx

zaman mıdır tek çözüm?

@ThePscho

Kesinlikle zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evlenecektik... annem babam tanıyordu ve ona gelin gözüyle bakıyorlardı. Ben ise ondan başka kimseyle asla evlenmez, evlenemezdim. O kadar seviyordum ki başka kimseyi gözüm görmüyordu. O da beni seviyordu sanıyorum ama sonrada soğudu benden evet 4 senelik birlikteliği çöpe attı beni terketti başkasına gitti. Ben o günlerde benliğimi bile hatırlamıyorum. Annemle bazen konuşuruz annem şuan mutlu olduğumu görünce oğlum çok gülüyosun bu aralar eskiden bu kadar gülmüyordun dedi. bende dedimki anne benim 1 senemi yokmuşum gibi say ben yoktum o günlerde. Evet tam 1 sene unutamadım yediğim içtiğim her şey zehir gibi geldi. Uyudum bol bol vakit geçsin diye. Arkadaşlarım biyerlere gitti ben gitmedem onsuz olmaz dedim. Ama unuttum şimdi 1 buçuk sene oldu yeniden doğmuş gibiyim. Aklıma bile gelmiyor. Ama şu var ki ilkler ne olursa olsun unutulmaz acısı geçer adı kalır yarası kabuk bağlar..
  • Best of CSB B kullanıcısına yanıt
    çok pis provakatörsün bro keşke banlansan
  • Bu tarz olayları kendinize değer katarak avantaja çevirebilirsiniz arkadaşlar, acınızı yaşayın yaşayınki geriye yaşayacak acınız kalmasın rahatlayın. Daha sonrasında zaten beyniniz normal işlevine geri dönüyor, sağlıklı düşünmeye başlıyorsunuz.

Hayatınızda yükselmeye çalışın, alışveriş yapın(çok iyi geliyor) işinize daha sıkı sarılın, yani kendinize bişeyler katın kendiniz için yaşayın şu hayatı, zaten sonrasında toparladığınızı fark ediyorsunuz herşey yoluna giriyor hatta eskisinden daha iyi oluyor çünkü kafanız rahat ve sonra ne oluyor biliyormusunuz ? Geri geliyor yaşadığım gördüğüm tanık olduğum istisnasız bütün hepsi "Geri Geliyor" bir adım atıyor size karşı, işte ozaman sıra size geçiyo.
  • By Salus kullanıcısına yanıt
    en önemlisi daha iyisinimi bulamam sanki demek özgüven kızlarda bu çok yüksek erkeklerde ise çok az.

özgüven yüklemesi yapılırsa eğer kısa sürede alışılır(unutulmaz)
  • quote:

şu yazdıklarınınizi kopyaladim ara ara açıp okuyacagima emin olabilirsiniz. çok çok haklisiniz, iyiki üşenmeyip yazdiniz. pek yapcak bir seyimde yok zaten. acımı içimde yaşayıp yasamaya devam edicem tökezleye tökezleye. belki bir gün bu konuya denk gelip editleyip ben iyiyim beyler diyebilecegim. bakalım her şeyin hayırlısı dediginiz gibi. sizde saglicakla kalın teşekkür ederim

@Gin And Juice

kendinizi suclamayin hocam bırakın onu suclayin. çabuk atlatirsiniz gibi geliyor bu şekilde

@RedFalc0n

unutmak istemiyorum onu istiyorum :) ve olmayacak sanırım. Öyleyse içelim :)
  • x_1 X kullanıcısına yanıt
    O dönemi aşınca zaten eski çekiciligi kalmıyo o insanın emin ol.
  • la herkes icini dokmus konu disi ozel sanki. gecmis olsun arkadaslar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.