Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu sevimliliğe bakar mısınız arkadaşlar

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Film 4 saat falan ama her turlu izlettirdi kendini. Herkesin dedigi gibi keske orijinal cikan ilk film bu olsaydi. Ek olarak devam filmini buyuk olasilikla gelmeyecek olmasi cok uzucu bir durum. Darkseid'i daha cok gormek isterdim. Bakalim belki bir umut bir gun gerceklesir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Şu sevimliliğe bakar mısınız arkadaşlar

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

• Her ne kadar eleştirel bir parodi olsa da değindiği çoğu nokta doğru :D

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Flash buna senin süper gücün nedir diye sorduğunda "zenginim" cevabı veriyordu Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• bobsantino kullanıcısına yanıt
    Burasi 50 bin dunya borcun var dendigi an de mi ?
    Içim parçalandı orda çok üzüldüm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt

Evet orası :D

• Evet ama süper kahramanlara para sökmez hacı. Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa  @TNTB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 24 Mart 2021; 0:57:37 >
  • sevilen bir filmin olmuş WB diyor ki yok efendim biz DCEU devam ettirmicez

DC'yi Disney'in alması gerekiyor, ben burada korkulduğu gibi öyle Marvel'ın Spider-man, GOTG vs. tadında filmler olacağını sanmıyorum Disney elindeki malzemeye göre film yapmasını bilir.

En azından bir çok karakterin hikayesini hakkıyla anlatırlar. WB'un şuan DC Evreniyle yaptığı tek şey vur kaç filmler yapmak, plan proje sıfır.

Getirin abi DC'yi Disney'e verin başına Russoları, Sam Raimi vs. işini ciddiye alan yönetmenleri 20 sene taş gibi filmler izleriz.

Acaba DC ve WB arasında bir sözleşmemi var yoksa direkt olarak DC'nin hakları WB'nin elinde mi ?

• Venom59 V kullanıcısına yanıt

4 saatlik yapımın parodisi de 20 dk oluyo tabi. Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• Hocam haklısınız WB Dc'nin hakkını veremiyor ben de isterim Disney'in almasını ama düşününce Marvel evrenini iyi kurdu da o Star Wars filmleri neydi allah aşkına? WB da istese taş gibi evren kurar da iş bilmez insanlar başta şu an. Bu iş bilmez insanlar izin vermiyor yönetmenlere. Bunlar Cavill'i, Affleck'i küstürdüler ya. Ellerindeki en büyük iki silahı kullan(a)madılar. Bu adamları geri getirip Snyderverse'ü devam ettirmek varken, Affleck'e Cavill'e solo filmler çektirmek varken yok efendim gitsinler Birds of Prey'dir, yok superman reboot filmidir, yok suicide squaddır... Senin affleckle cavill'i stüdyodan çıkarmaman lazımdı. 10 senede bu karakterlerle, bu aktörlerle 7-8 film çekmen lazımdı. Yani evrenin içine nasıl ettikleri en güzel şöyle anlaşılabilir: DC sinematik evreninde en fazla ekran süresi olan karakter Harley QuinnZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

WB direkt Dc'nin sahibiymiş hocam. O konuda pek bir değişiklik olmaz.

• Stüdyosundan yönetmenine herkes ayrı bir garip. Koskoca evreni de sadece tek bir yönetmen ile eşine bırakmak nedir, torpilli çalışanlar gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venom59

Her ne kadar eleştirel bir parodi olsa da değindiği çoğu nokta doğru :D

adam eski görüntüleri ağırlıklı arka planda vererek hem filmi beğenmeyip hem beğendiğini bununda c.nolandan kaynaklı olduğunu vs cümleler kurarak aslında nasıl bir hater olduğunu belli eden birisi ki keza ben ağır dc veya marvel fanı değilim, ölümüne bu filmi savunmuyorum ama sırf daha fazla etkileşim ve önceki söylemlerini yutmamak için görüntüleme kasıp youtube abimizden paracıkları cebe atmak için böyle basit yöntemlere yönelmiş bu abimiz.

• Arkadaşlar TV de görüntüyü tam ekran yapamıyorum bu olayı siz nasıl astiniz bu şekilde izlemek çok sikici

• Müthişti. Synder'in versiyonu en basta çıksaydı yıkar geçermiş ortalığı. WB maalesef bütün olayın içine etti. Affleck ile sağlam bir solo Batman filmi yalan oldu , Cavill ile Süperman serisi ortalarda yok. Wonder Woman ikinci filmiyle resmen rezilliğe damga vurdu.

• Mükemmel bir film. Haterlar ve MCU fanları çatlıyor resmen. Ee ne oldu gidin tekrar seyredin işte o çocuksu mcu "filmlerini".
    #RestoreTheSnyderVerse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın Türkiye saati ile 17.14'te #RestoreTheSnyderVerse etiketi ile devam filmleri için destek olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jess1jam3s

adam eski görüntüleri ağırlıklı arka planda vererek hem filmi beğenmeyip hem beğendiğini bununda c.nolandan kaynaklı olduğunu vs cümleler kurarak aslında nasıl bir hater olduğunu belli eden birisi ki keza ben ağır dc veya marvel fanı değilim, ölümüne bu filmi savunmuyorum ama sırf daha fazla etkileşim ve önceki söylemlerini yutmamak için görüntüleme kasıp youtube abimizden paracıkları cebe atmak için böyle basit yöntemlere yönelmiş bu abimiz.

Alıntıları Göster

Bu kanalın hangi filmdi hatırlamıyorum şimdi ama bir videosunu izlemiştim bu şekilde sonra hayret etmiştim nasıl bu kadar abonesi olabilir diye, Herkesin görüşleri seyir zevki farklı tabi ama gerçekten çok saçma bu tarz içerikler bence.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.