Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Golden Unsullied

Mükemmel bir film. Haterlar ve MCU fanları çatlıyor resmen. Ee ne oldu gidin tekrar seyredin işte o çocuksu mcu "filmlerini".
    #RestoreTheSnyderVerse

Şimdi bunu yazınca senin Mcu fanlarından ne farkın kaldı? Neden bir şeyin fanboyu oluyorsunuz?

• Bir şey sorabilir miyim? Bu filmin CGI'ı neden 2007'de çıkmış Transformers'tan kötü? Yoksa sevdim filmi. Ama nasıl desem? Sahteliğini belli ediyor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bu kanalın hangi filmdi hatırlamıyorum şimdi ama bir videosunu izlemiştim bu şekilde sonra hayret etmiştim nasıl bu kadar abonesi olabilir diye, Herkesin görüşleri seyir zevki farklı tabi ama gerçekten çok saçma bu tarz içerikler bence.

Alıntıları Göster

ya aslına bakarsan yadırgamıyorum sonuç olarak bir kesimi o şekilde içerik üreterek yakalamış ve o işten ekmek kazanıyor içerik üreticisi neticede, malum tr de hayat şartları ortadayken bu şekilde marvel vs dc fanboylarının kızışmalarından kendi ekmeğine yağ sürmesini çokta yadırgamıyacağız, özellikle o videonun girişinde ağzımdaki çayıda püskürttü bu abi beni güldürdü allahta onu güldürsün işlerini rast getire ne diyelim :)

• Bu filmi WB nasil harcadi hala aklim almıyor. Yok bir sirket kendini boyle baltalayamaz normal değil bu.

Kendi turunde liderliğe oynar bu film.

• Jess1jam3s J kullanıcısına yanıt

Eski parodileri (kendini suratını göstermeye çalışmadan öncesi) gayet neşeli, yerinde komiklik yapan biriydi. İzlenebilir kıvamdaydı. O zamanlar genel açıdan kabul görme çabasında olduğu için tutarlı ilerliyordu. Sonra takipçi sayısı iyice artınca taraf tutmaya başladı. Man of Steel filminde olur olmaz saçma sapan eleştirileri yüzünden takipten çıkmıştım. Filmi izlememiş gibi yorumlar yapmıştı. Keza sonrasında çıkan bir çok parodide hep filmleri izlememiş gibi eleştiriyordu. Yorumlarda hatasını 1-2 kişi düzeltirdi hep.

Bu parodide de zaten cyborg ile ilgili olan, bu nesil dolar yüzünden ekran kartı değiştiremiyor deyimi eski parodilerdeki kişiliğinden kalmıştır. Eski hali iyiydi. Güncel halinin bir tarafları kalkmıştır.

• Ben halen şu son sahneyi niye izledik anlamadım, batman'ın rüyasında joker vs gördük, joker eklendi demek için miydi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

Ben halen şu son sahneyi niye izledik anlamadım, batman'ın rüyasında joker vs gördük, joker eklendi demek için miydi bu?

kahramanlar post apocalyptic dünyada o kadar çaresizler ki eski düşmanlar yan yana gelmek zorunda

• Bruce banlıymış bari ben yazayım. Evrenin devamı için Twitter'daki etkinlik hala devam ediyor. Devam filmi isteyenler tweetlerini eksik etmesin. Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• quote:

Orijinalden alıntı: wosswoss

Filmin en güzel müziği Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Burasi 50 bin dunya borcun var dendigi an de mi ?
    Içim parçalandı orda çok üzüldüm

ama stephanwolf içten ihanetli darkseid düşürmek istedi

• Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

DARKSEİD ÖYLE GÜÇLÜKİ ZEUS YILDIRIMI İŞLEMEDİ OĞLU ARES İLE YARALADILAR

Sizce son durum ne olur? Bence Warner Bros filmlerinin içine etmeye devam eder.

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 26 Mart 2021; 15:58:19 >

• bobsantino kullanıcısına yanıt

Tabikide icine etmeye devam edecek:(

• Suicide Squad fragman gelmiş..İyi gelmiş falan sonuçta Margot var ilk filmi bile izlenir kıldı ama neyin devamı bu şimdi ? Diğer filmlere bir şey katacak film yerine tek izle geç filmlere devam galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • delpieroalk kullanıcısına yanıt
    İlk filmde (Bat-SUperman )yine daha kısasını gördüğümüz rüyanın devamı daha açıklayıcı hali idi.Snyder bu sahneleri ben devamını adım adım getireceğim diye çekti zaten.Eğer iptal olmasaydı bundan sonra Aquman ve WW2 filmlerini daha başka yere bağlanması ile izlemiş bitirmiş olacaktık.Bu rüya sahnesinin daha genişi öncesinde olanları ve sonrasında olacakları zaten izleyecektik.Kafada bunun planlaması yapılmadan pat diye öylesine koyulacak sahneler değil bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 26 Mart 2021; 20:53:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Suicide Squad fragman gelmiş..İyi gelmiş falan sonuçta Margot var ilk filmi bile izlenir kıldı ama neyin devamı bu şimdi ? Diğer filmlere bir şey katacak film yerine tek izle geç filmlere devam galiba.

gelmiş ama ne konusunu bulabildim ne bir mesaj var doğru düzgün filmle alakalı. zack snyder olmayınca maalesef üvey evlat muamelesi görüyor dc filmleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Are You Hitting On Me

Bir şey sorabilir miyim? Bu filmin CGI'ı neden 2007'de çıkmış Transformers'tan kötü? Yoksa sevdim filmi. Ama nasıl desem? Sahteliğini belli ediyor gibi

Eski filmlerin CGI'ları gerçek mekanlara gidip üzerine efekt ekledikleri için daha gerçekçi geldiğini söylemişti youtubedan bi kanal. Bana da mantıklı geldi.

2015ten sonra çıkan bütün filmler adamlar gram yolculuk yapmadan tek mekanda bütün filmi çekiyolar malesef. Eskiden gerçekmi değilmi diye ayırt edemiyorduk, şimdi epey belli oluyor dediğin gibi.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.