Şimdi Ara

Z590 Gaming Force anakart seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkse selamlar .Hp victus 15 model cihazım var ve yeni aldım .Oyun oynayacağım,için bunu satıp orta halli bi masaüstü dizmek istiyorum .Amacım fp ürünleri ve yüksek fps almak .Ürünleri genel olarak 2. el almak istiyorum .Amazon amerikadan şu ürünü buldum ve 3300 tl ye geliyor .Bunun yanına en fp parçalar konusunda yardımcı olur musunuz ?

Z590 Gaming Force anakart seçimi

• Bütçeniz ne kadar? 3300e güncel soketli B660 anakart alınır.
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    hocam bütçe 3000 liraya kadar . 2. el bakıyorum zaten .Amd tabanlı yapacağım büyük ihtimalle
  • Son mesa jda amd tabanlı yapacam demişsiniz. Konunun açıldığı resmi gösterilen msi z 590 anakart olmaz zaten amd sisteme. İntel için o.

2. el alıncaksa amd isteniyorsa ryzen 5600 veya fiyatına göre x modelide olabilir. Uygun fiyatlı b450 - b 550 anakart ve ddr 4 lü bir sistem olur. Söyledim işlemciler çoğu elkran kartına yeterli gelir.

Başlıkta da orta halli bir sistem denmiş. Almayı düşündüğünüz ekran kart modeli nedir mesela? Veya sistem intel düşünülürse 12100f veya 12400f li h 610 - b 660 lı sistemde olabilir. Bütçeye göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan1982DZC -- 11 Ocak 2023; 15:59:21 >
  • Erhan1982DZC kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni konu açtım bütün sisteme tavsiyesiyle ilgili .6700 xt sapphire nitro plus mining çıkması bir kart aldım .
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt

Tavsiye ettiğim işlemcilerle rahatça kullanır o kart hayırlı olsun. Umarım çok uzun süre miningte kullanılmamıştır, sorunsuzca kullanırsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.