Şimdi Ara

yüzünüzü temizlemek için ne yapıyorsunuz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
7
Favori
5.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

300 gram aldığım gül suyuna bir yemek kaşığı

Harun Abiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Tonik derken direk marka falan verebilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Çeşmeyi açıyorum avucuma su alıp onunla yüzümü yıkıyorum. Bunu tatmin olana kadar tekrarlıyorum 3 5 10 artık canım ne kadar istiyorsa. Su ne kadar soğuk olursa o kadar etkili oluyor bu arada.

günlük yüz bakımı

O yuzundeki kiri milyon kere yikasan geciremezsin sen, yuzun bulundugu uzuv degismedikten sonra.

yav he he
  • Sivilce varsa 3 tatlı kaşığı maden suyu ile 3 tatlı kaşığı elma sirkesini karıştırıp pamukla yüze sürün bir saat kadar bekletin sonra yüzünüzü yıkayın ev sirkesi olursa daha iyi olur ama BİM'den alıyorum işimi görüyor

Diğer alternatif acnelyse yazılışı yanlış olabilir kremi gece yatmadan mercimek kadar sürüp yatın sabah yüzü yıkayın fazla sürmeyin cildi baya kızartıyor

Yüz yıkama için Johnson yada dalin bebe şampuanı ile yıkarım gözümü de yıkarım doktor önermişti ayda bir dove sabun kullanırım sabuna fazla bulaşmam haftada bir de garnier veya neutrogena jel ile maske yapıp yıkarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laurin Klement -- 27 Ocak 2017; 16:29:44 >
  • Ben hep sabunla yıkıyordum yüzümü zararlımı şimdi sabun hatta duşta saçlarım yağlı diye önce 2 kere sabunlar sonra 2 kere şampuanlardım. Saçım çabuk yağlanıyor ince telli ve seyrek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 27 Ocak 2017; 16:36:29 >
  • Laurin Klement L kullanıcısına yanıt
    Merhaba uni baby bebek şampuanını kullanın içeriği daha temizdir

• norvejli kullanıcısına yanıt
    Hocam cildin yağını temizliğini hallediyorum ama yaş 35 oldu yüzüm sivilce ve delik şeklinde noktalar dolu buna doktorlar dahil çözüm bulamadık en son roaccutane eş değeri ilaç verdiler fakat karaciğeri yağlandırdı ve kullandığım diğer ilaçlarla etkileşim yaptığından ilacı bıraktık son ihtimal doktorlara peeling gibi uygulamalar yaptırmak ama bünyede sivilce tamamen yok olmuyor sonra başka yerden yine çıkıyor ergenlik yaşı olsa anlarım da bu yaşta kötü bir durum

Uni şampuanın birkaç çeşidi var sanırım sarı olan pembe olan hangisini önerirsiniz

• Seboreik dermatit

• Laurin Klement L kullanıcısına yanıt
    Sarısını.

Çok ağır yüz temizleyiciler kullandım ve yüzümde yağ kir siyah nokta namına hiçbir şey kalmazdı cildim çok gergin olurdu. Meğerse cildi kurutuyormuş bu erken yaşlanmaya yüzde ciziklere kırışıklıklara yol acıyormus. Yağsız nemlendirici ile destekleyin üstlerde birkaç öneride bulundum umarım işinize yarar

• Sabah kalkınca yüzümü yıkıyorum, o sayılırmı!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Obur dunyada yuzun ay gibi parlayacak da saniyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Obur dunyada yuzun ay gibi parlayacak da saniyor musun?

öyle değişik fantezilerim yok benim.
  • Seberoik e çare bulan var mı beyler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Subutay Noyan

Her aksam garnierin yüz temizleme jeliyle yıkıyorum a101 de şok ta 10 lira

Ayda bir kere de berberde maske yaptiriyorum

hocam dediğiniz jelin fotosunu atarmısınız ve de nasıl kullanıyorruz yüze jeli sürüp biraz bekkleyip suyla temizleyerek mi
  • Haftada bir yıkanan adam şampuan masrafı olmasın diye saçlarına jilet vurar sizinki de soru

• quote:

Orijinalden alıntı: declan43

quote:

Orijinalden alıntı: Subutay Noyan

Her aksam garnierin yüz temizleme jeliyle yıkıyorum a101 de şok ta 10 lira

Ayda bir kere de berberde maske yaptiriyorum

hocam dediğiniz jelin fotosunu atarmısınız ve de nasıl kullanıyorruz yüze jeli sürüp biraz bekkleyip suyla temizleyerek mi

Hocam önce yüzümü sıcak suyla yıkıyorum , gözenekler açılıyor sonra kremi masaj yapar gibi uygulayip 1 dk sonra yine sıcak suyla nazikçe duruluyorum.

https://www.google.com.tr/search?q=garnier+3+%C3%BC+bir+arada&biw=360&bih=616&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjy5MqS4OLRAhWDJJoKHUbNBNAQ_AUIBSgB#imgrc=IAr0GlXABFaEhM%3A

Biraz uzun bir link oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: PüsküllüBela

şampuanda önerebilirmisin saçlarımı yıkadıktan 2 gün sonra yaglanıyo.dalgalı saçlarım var

2 günde bir duş almak lazım zaten hocam. Dışarıya çok çıkıyorsanız günlük duş. Yüz bakımı ayrı ama vücut için normali bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zafonte kullanıcısına yanıt
    baktimda o kadar degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meradz -- 27 Ocak 2017; 20:0:42 >
  • Subutay Noyan kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Google görsellere baktıysan onlar ileri boyutu. Bende de var bu rahatsızlık başlangıç düzeyinde.

Yağlı ciltlerde olur. Deri dökülür. Saçında kepek göğüs aranda kaşıntı oluyor mu?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.