Şimdi Ara

yüzünüzü temizlemek için ne yapıyorsunuz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
7
Favori
5.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    süpersiniz hocam kafamdaki tüm soruları cevapladınız.elleriniz dert görmesin.son olarak hocam nemlendirici yazın tek mi kullanmalıyım yoksa yaz kış hep mi?bide baktım neutrogena nın birsürü nemlendiricisi var ismini tam olarak yazarmısınız?
  • Ayrıca yüzünü sabah yıkadığın zaman yağ gidecektir. Öğlen yağlanırsa tekrar yıkarsın. Gecede gözenekler açık kalsın diye yıkamalısın ki yüzün hava alsın. Temizleme sütü kullanırsan gece kullan ama sonrasında bol su ile yıka. (Her türlü kimyasal sonrası bol suyla yıkanmalısın- temizleme sütü sonrası yüzü, şampuan sonrası saçı bol su ile yıka)

Arada ihtiyaç halinde siyah nokta bandı ve yüz maskesi de kullanabilirsin ama en erken ayda 1 kez kullan. Bence 2/3 ay gibi hatta kış aylarında yüzün kurumaması için 4/5 ayda bir kez olmasını uygun buluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli Kardeşim,

Sorunlarına cevap bulabildiysek ne mutlu bize. Ancak yazdığım cevapları daha dikkatli okumalısın.

Nemlendiriciyi ihtiyaç olmadıkça yaz aylarında kullanmana gerek yok. Onun yerine güneş kremi kullanacaksın zaten. Ayrıca yaz aylarında su kaybını daha çok telafi edersin.

Ancak kış aylarında hem yüzün daha kuru olur hemde su ihtiyacını fark etmeyebilirsin.

Neutrogena Visibly Clear uygundur.

O yetmezse Hydroo Boost kullanırsın ve fakat o çok pahallı. O sebeple Visibly ilk tercihimiz.

• drofsyaf D kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam şimdi tam anladım.tavsiye edebileceginiz ucuz bir güneş kremide varmı yoksa kendime göremi alıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Obur dunyada yuzun ay gibi parlayacak da saniyor musun?

öyle değişik fantezilerim yok benim.

Fanteziymis. Hadisle alay et sonra muslumanim diye gecin. Hepiniz boylesiniz iste, munafik surusu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Obur dunyada yuzun ay gibi parlayacak da saniyor musun?

öyle değişik fantezilerim yok benim.

Fanteziymis. Hadisle alay et sonra muslumanim diye gecin. Hepiniz boylesiniz iste, munafik surusu.

Hadi evladım git ötede oyna uğraştırma beni.

• Treth kullanıcısına yanıt
    Begenmiyorsan blokla cucuk.
  • Güneş kremleri standart zaten, faktörünü kendinize göre seçin.

• drofsyaf D kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam çok saolun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.