Şimdi Ara

yüzünüzü temizlemek için ne yapıyorsunuz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
7
Favori
5.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OĞLUM MANYAK MISINIZ YÜZDE NE KİRİ OLUR?
  • Genelde şişe kullanıyorum. Şişe kullandığım için hesaplanabiliyor yani. Çok sivilceli olduğum dönemde Neutrogena turuncu toniğini kullanıyordum baya kapatmıştı. Şuan 1-2 ufak tefek var sivilce. Bu sıralar BeeBauty nin yeşil toniğini kullanıyorum bu da baya etkili ve daha ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeaceBorn -- 27 Ocak 2017; 12:35:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günde 2 kez yüzümü yıkıyorum. Sabah mat nemlendirici veya dışarı çıkacaksam güneş koruyucu sürerim. Yatmadan önce gece serumu muhakkak.
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Şakamı bu yoksa sen ciddi misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Çeşmeyi açıyorum avucuma su alıp onunla yüzümü yıkıyorum. Bunu tatmin olana kadar tekrarlıyorum 3 5 10 artık canım ne kadar istiyorsa. Su ne kadar soğuk olursa o kadar etkili oluyor bu arada.

günlük yüz bakımı

O yuzundeki kiri milyon kere yikasan geciremezsin sen, yuzun bulundugu uzuv degismedikten sonra.

• Ergenlikten sonra yüz ve kafa derisi bölgesinde aşırı yağlanma sorunu başladı. Sivilce sorunu için zamanında aknegen ilaç kullandım. O dönem bu yağlanma sorunum kesildi ama ilacı bıraktıktan birkaç ay sonra tekrar başladı. 1 günde saçlarım yağlanıyor. Alnım, burnum ve kulak arkası 3-4 saate yağ içinde kalıyor. Gözlük burnumdan kayıyor. Yağ koku yapıyor. Saçlar ağırlık yapıyor vs. Lanet olsun böyle hastalığa

• Normal el yıkama sabunlarıyla yıkamıyorum. Rosense markasını kullanıyorum diğer ürünlerinide tavsiye ederim ben gül suyunun için çok bir yemek kaşığı elma sirkesi katıyorum. Fiyatı 10-13 tl

Eğer sivilcelerinizi ve kullandığınız ürünleri yazarsanız daha detaylı yardımcı olurum.

• Yüzü çok iyi temizliyor ama çok kurutuyor bu da erken kırışıklığa kızarıklığa minik sivilcelere yol açıyor. Eğer illa onu kullanıcam diyorsanız nemlendirici şart. 6 tlye eczaneden temin edebilirsiniz. İsterseniz nemlendiricinin ismini yazarım

• Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Saçlarınız için ısırgan otlu şampuanı denediniz mi ?

• karbonat eroll kullanıcısına yanıt
    Yüzüm pis ve bakımsız dolaşmıyorum diye bir de utanmamı mı bekliyorsun
  • Arap sabunu kutusuna yüzümü bir kaç kez daldırıp bahçenin bir ucundaki hortumlu çeşmeye doğru gözlerim kapalı koşuyorum sağ olsun Johny Bravo Sins adlı köpeğim sağa sola çarpmamam için yardımcı oluyor paçamdan asılarak. Bu arada çakma adidas pazar eşofmanı giyiyorum o nedenle asılabiliyor. Kafanızda soru işareti kalmasın. %100 gerçek hikaye yani. Sonra çeşmeye varıp hortuma el atıyorum ve yüzüme doğru tayzik yapıyorum pırıl pırıl oluyor. Araba yıkama fırçası ya da duvar boya fıcçası olsa 2-3 de fırça atsan cillop gibi olacak ama yok işte görünürde. Saçları da çarşıya volta atmaya çıkarken yol üzerindeki limon ağacındaki limonla yapıyorum. Fosforlu eşofmanlar tamam, yüz tamam, saçlar şeqil, bakışlar teqil, beyaz çoraplı arkasına basılmış yumurta topuq kundura teeemaam daha ne olsun çarşıda kuzenin çiğ köftecisin çiğ köfte tezgahına geçip marullar arasında pusup kız kesiyorum.
    Ama en sevdiğim... Arap sabununun köpürtmesi.

Kısaca, ne gerek var 20-30 milyon yüz bakım zabazingolarına vermeye çarşıdan 5 liraya aldım.

Arkadaşlar 15 tatilimi köyde geçiriyorum. Çok güzel heyecan kattı hayatıma. Asla yapmayacağım şeyleri burada yapıyorum ( arap sabunu olayı, marulların arasından kesiştiğim kızlara piton misali atlamak gibi aslan da olabilir gibi) feci de ekşın oluyor.

Daha yazardım da köyün internet kafesindeyim çok yazıyo dakikası. Kalbime girmesin sonra...

• Abdest al bes vakit abdest

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tiner kullanıyorum

• norvejli kullanıcısına yanıt
    HOCAM SİVİLCEM NEREDEYSE YOK BİRKAÇTANE LEKE VAR ARADA SIRADA İŞTE ÇIKIYOR ODA 2 GÜNE GEÇİYO.ŞİMDİ BANA NE YAPMAM GEREKTİGİNİ HANGİ ÜRÜNLERİ NEREDEN ALACAGIMI SÖYLERMİSİNİZ?BİRDE ŞU İÇİNE BİŞEY FELAN KATIYONUZ ONU DETAYLI ANLATRIMISINZ?
    yazın hocam ismi ne?
  • Diadermine mi ne var kardesim onlardan kullaniyor sicvilceleri temizliyormus.

4 renk sanirsam. 3 u saydam. 1 i beyaz krem gibi. Krem olan daha etkiliymis.

Tavsiye ederim. Rossman da watson da kampanya oluyor..

• Sirkeye karşı aşk duyuyorum heryerde kullanmaya çalışıyorum. Gül suyunu alın bir yemek kaşığı elma sirkesi içine giricek kadar yer acın sonra sirkeyi koyun çalkalayıp kullanın. Aman fazla koymayın yüzünüz kızarır. Sivilce olsada olmasada insanın yüzünü temizlemesi lazım benim düzenli kullandığım bir şey yok o gün yaptığım makyaja sivilce miktarına göre değişiyor. İmex sabununu tavsiye ederim ama 27 tl sanırım sebamed vb. Markalarında bu tarz sabunları var onlara bakın. Nemledirici ise excipial hydro fiyatı 6 tl ama eczanelerde zor bulunuyor stoğu çabuk tükeniyor. Bazı eczaneler 10-15 tlye bile satıyormuş. Kanmayın kazıklanmayın.

makyaşmı ?siz bayanmısınız.ha bide sirke koyun demişsiniz kaç ml gülsuyuna 1 kasık sirke koyacaz?
  • Burnumde siyah noktalar var siyah nokta bantlarini ve clean&clear siyah nokta temizleme losyonunu kullandim işe yaramadi. 1 seneye yakin losyonu kulllandim bir işe yaramiyor. Bana önerebileceginiz,sonuca ulaştiginiz losyon vs varmi?

• Tonik kullan gözeneklerin sıkılaşsın. Onu bulamazsan pamuğa maden suyu damlat onla sil.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.