Şimdi Ara

Yüzüne Sir Ağda Yaptıran var mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
36.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ve gittikçe azaldı...
    öncede 20-30tane cıkardi...
    Şimdi sanki 3-5 tane cıkıyor ve daha yumuşak...
  • yüze sir ağda yaptırmak ne kadar ?
  • yaptırdığın yere göre değişir fiyat ama pahalı bi şey değildir ya saç tıraşından ucuzdur
  • Ben birkaç kez yaptırdım, daha kıl çıkmaz oldu, bir kaç dakika kızarıklık oluyor sonra problem kalmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: #Tuna#

yüze sir ağda yaptırmak ne kadar ?

2 YTL imiş o gün berberde birisine yapıyorlardı.. çocuk çok off lamıştı.. galiba çok acıtıyor :S
  • ben yaptırıyorum her ay. Pahalıda değil hem çok işe yarıyor gerçekten.
  • Epilator saolsun insana benziyoz artık
  • 3 milyon bizim burda baya acitiyor evet cok kıl varsa
  • ben de artık yaptıracam ya olmuyo böyle doğru dürüşt tıraş olamıyo insan , lazeri düşünüyordum ama onda siyah ve belirgin olması gerekiyormuş kılların ama benim yüzümdekilere jiet sürmedim ve ince bi ağdayı deneyelim bakalım herkes azalır diyo zaten artar diyen yok zarar gelmez herhalde hadi hayırlısı ...
  • demin tıraş olmaya gittim ve sir ağda da yaptırdım sonunda öyle fazla acımadı gözümden yaş gelecek kadar falan azcık acıdı kaşınıyo şimdiazalır inşallah bakalım ..
  • sir ağda yaptırınca sadece çıkma süresini azaltırsın ve büyümesini önlersin. ama jilet vurursan tüyler kalınlaşır.

sakın jilet vurma;

Yüzüne Sir Ağda Yaptıran var mı ?
  • geçen 4-5 hafta önce falan yaptırdım ve şimdi azaldığını görüyorum hiç fena olmadı bir iki tane kıl çıktı tekrardan sadece
  • EE DURUM NEDİR HOCAM?
  • tekrar tekrar yineliyorum sir ağdadan sonra yüzünüze o gün su değdirmemeye çalışın
  • berberlik yaptığım yıllarda edindiğim bilgilere göre sir ağda akıl işi değil.. zamanla o kılların çıkdığı gözenekler çok kötü bi hal alıyo arkadaşlardan birininde dediği gibi maymuna dönüyo insan. onun yerine ufak makinalar var onlarla aldırmanı tavsiye ederim jilet vurmuş gibi alıyo fakat hiç bi zararı yok...ayrıca sir ağda yaptıran birini izlemek kadar güzel bişey daha olamaz:) :) gözümün önünde adamlar koldukdan fırlıyodu aman Allah'ım tam anlamıyla işkence vahşet

Edit:KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUMMM hatta dh-anti sir ağda diye bi grup bile kurabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Stif -- 12 Nisan 2009; 23:14:21 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Stif

berberlik yaptığım yıllarda edindiğim bilgilere göre sir ağda akıl işi değil.. zamanla o kılların çıkdığı gözenekler çok kötü bi hal alıyo arkadaşlardan birininde dediği gibi maymuna dönüyo insan. onun yerine ufak makinalar var onlarla aldırmanı tavsiye ederim jilet vurmuş gibi alıyo fakat hiç bi zararı yok...ayrıca sir ağda yaptıran birini izlemek kadar güzel bişey daha olamaz:) :) gözümün önünde adamlar koldukdan fırlıyodu aman Allah'ım tam anlamıyla işkence vahşet

Edit:KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUMMM hatta dh-anti sir ağda diye bi grup bile kurabilirim

bu kadar kadın yıllardır yaptırıyor fakat bu dediğin gibi bir sorun yaşayan hiçkimseye rastlamadım

• quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Stif

berberlik yaptığım yıllarda edindiğim bilgilere göre sir ağda akıl işi değil.. zamanla o kılların çıkdığı gözenekler çok kötü bi hal alıyo arkadaşlardan birininde dediği gibi maymuna dönüyo insan. onun yerine ufak makinalar var onlarla aldırmanı tavsiye ederim jilet vurmuş gibi alıyo fakat hiç bi zararı yok...ayrıca sir ağda yaptıran birini izlemek kadar güzel bişey daha olamaz:) :) gözümün önünde adamlar koldukdan fırlıyodu aman Allah'ım tam anlamıyla işkence vahşet

bu kadar kadın yıllardır yaptırıyor fakat bu dediğin gibi bir sorun yaşayan hiçkimseye rastlamadım

Ben Erkek metabolizmasından bahsediyorum...gözümün önünde sir ağda yaptırıpda bana sakın yaptırma diye öğüt veren bi kadın görmedim şimdiye kadar görürsem bi sorarım şikayetin varmı diye ama erkek çok gördüm (erkek kuaföründe çalışıyodum)

• Sir bir ara yaptırmaktaydım ama bende alerji yaptı ve sivilceler oluştu yüzümde. Bu her cilde uygun bir yöntem değil bence. Makine ile aldırman daha iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DARK TOWER

Sir bir ara yaptırmaktaydım ama bende alerji yaptı ve sivilceler oluştu yüzümde. Bu her cilde uygun bir yöntem değil bence. Makine ile aldırman daha iyidir.

Beni Anlıyan biri çıkdı sonunda
  • bi sır ağda yaptırdım. çok sırlı oldu kimse bilmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.