Şimdi Ara

Yüzüne Sir Ağda Yaptıran var mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
36.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim kaşlarım büyük lanet olası berber kaşımın üstünü aldı ordan siyah siyah çıktı ben nasıl kurtulabilirim ? saçın ve kaşımın son tarafı birleşik gibi
  • lazer epilasyon daha iyi oluyormuş dabiraz pahalıya mal olabilir
  • Lazer epilasyona yüz konusunda fazla yaklaşmayın..
    Ben sir ağda yaptırdım en fazla yarım saat yüzün kıarık kalıyo ama ben esmerim o bile belli olmuyor zaten. He birazda canın yanar tabi:)
    Yada iple aldırabilirsin buda güzel bir yöntem. Ben ayda bir kere ağda yaptırırdım. Şimdi iple aldırıorum bir süredir ve gayet olumlu sonuç alıyorum.
    Bu arada makineyle bile almaktan uzak dur. O bile gürleştirebiliyor tüyleri. Denedim ordan biliyorum :)
  • Geçenlerde kuaförde adam sordu yapalım mı diye ben de boş bulundum tamam dedim. Anam bir başladı ağdayı sürmeye. Sürüyor da sürüyor. Kurudur sonra 3-4 dk geçince. Başladı çekmeye. Aman Allah'ım böyle bir acı olamaz. Size yemin ediyorum sanki derimi etimden ayırıyorlar. Gözümden yaş geldi. Yaptırmadan önce çok iyi düşünün. Acıya katlanabilecekseniz yaptırın.
  • yakan ve sir ağda yaptıran var mı hangisi daha iyi ? sir ağdayı ayda bir falan mı yaptırmak gerekiyo?
  • Aynı yerde de benimde tüyler vardı bioder kullandım uzun süre faydası oldu, ancak hem ağda yaptırıp hemde bioder kullanırsan düzenli olarak 3-4 aydan sonra bir daha hiç çıkmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: atroce

Aynı yerde de benimde tüyler vardı bioder kullandım uzun süre faydası oldu, ancak hem ağda yaptırıp hemde bioder kullanırsan düzenli olarak 3-4 aydan sonra bir daha hiç çıkmaz

hadi ya bak çok sevindim inşallah ben de kurtulurum ya tıraş olunca çok kötü görünüyo oralar kalıyo , bi müddet sonra sir ağda ve bioder e başlarım ben de
  • quote:

Orjinalden alıntı: atroce

Aynı yerde de benimde tüyler vardı bioder kullandım uzun süre faydası oldu, ancak hem ağda yaptırıp hemde bioder kullanırsan düzenli olarak 3-4 aydan sonra bir daha hiç çıkmaz

benim de kaşlar ortalamış daha doğrusu kaşlar değil kaş yani:D kullansam bi işe yarar mı
  • yüze ağda yapmak cilde pek iyi olmuyormuş sanırım lazer epilasyon yaptıran var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slyman_b -- 22 Ağustos 2008; 15:57:48 >
  • Bende de çıkıyor tüy gibi elmacık kemiğimin oralarda 3 ayda bir falan berberee giderim o zaman ağdayla aldırıyorum birazcık kızarıyo aldırdınca ama 2-3 saat sonra geçiyor kızarıklık öyle abartıldığı kadar da acıtmıyo. İlk yaptırdığımda gözümden yaş gelmişti ama artık alıştım Bu arada bi soru sorucam. 18 yaşındayım baya sakal falan çıktı haftada 2 kere de tıraş oluyorum ama bıktım yani cidden artık varmı azaltmanın bir yolu incelse sakallar biraz kesmiycem kirli bırakcam. 16 yaşında çıkmıyo diye jilet vurmaya başladım istemediğim kadar çok çıktı keşke vurmasaydım
  • Berbere gittiğimde yaptırıyorum ama tüm tüyleri almıyor ordakileri. Bir süre rahat ediyorsun. jilet vurmaktan iyidir. ben kimi zaman cımbızla alıyorum. uzun yorucu ve biraz acılı. kadınlar nasıl kaş aldırıyor anlamıyorum
  • @Darcyn
    sen 3 ayda bir ağda yaptırınca 3 ayda çıkmıyo mu bi daha :S
  • yukarı yapalım
  • ne kadar maliyetli olursa olsun lazer epilasyon en temizi bende 4 5 yıl sonra falan bütün vücuduma lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. çünkü hiç sevmiyorum göğüs kılları , diğer yerlerde çıkan kılları
  • erkek adam kıl mı aldırıo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xshaon

erkek adam kıl mı aldırıo?

yasakmı?
  • Bugün ben de traş oldum o kıllara vurmadım jilet ama çok dikkatimi çekti ya berbere gittiğimde aldırmıyorum da şöyle kendim evde uğraşacağım bir yolu falan olmalı..
  • Cımbızla tek tek yol

quote:

Orjinalden alıntı: k a m i l

Bugün ben de traş oldum o kıllara vurmadım jilet ama çok dikkatimi çekti ya berbere gittiğimde aldırmıyorum da şöyle kendim evde uğraşacağım bir yolu falan olmalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeveloperROCK -- 11 Ocak 2009; 23:45:47 >
  • lazer epilasyon elbette kesin çözüm ama cilt tipiniz uygunsa sir ağda tüylerin zamanla daha ince ve geç sürede çıkmasını sağlar..gerçi bir erkekte ne kadar etkili olur bilinmez.sonuçta kaç defa jilet vurulmuştur

yalnız yaptıran varsa sir ağdadan sonra 3-4 saat hatta mümkünse o gün su değdirmemeye çalışın cildinize..sirden sonra cilde suyun temas etmesi jilet etkisi yapar
  • ya 16 yaşındayım jilet vurmuştm
    şimdi yaptırabilir miyim bi faydası olur mu ?
    bence şimdiden sakalların çıkması iyi birşey değil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.