Şimdi Ara

Yurtdışından Drone Getirme Rehberi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
26
Favori
76.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arifkan

inşallah düzelir kardeşim iyiki DHL ile deği gümrük te kaldığı günün parasını alıyorlarmış.

Hayırlısıyla alayım da
  • Hocam bana bi kupon kodu verdiler iyi niyetlerini göstermek için bunun süresi varmıdır ve nekadarlık bi kupon veriyorlar bilginiz varmı?
  • Arifkan A kullanıcısına yanıt
    sadece size özel ise süre yoktur tek kullanımlıktır hocam ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Sivil havacılıktan onay alan bir arkadaş kendisine gelen belgeyi ban gönderebilir mi acaba? Kişisel bilgi içeren kısımlarını silip de gönderebilirsiniz

kargom 29 gündür gümrükte beklyor ve yarın zaman aşımına uğrayacak. Ya imha edilecekmiş ya da devlet yolu ile satılacakmış. Dji Phantom 3 Standart aldım

Eğer onay belgesi gönderebilecek olan olursa çok sevineceğim

ne yaptınız hocam drone'u?

• sağolasın hocam
  • Hocam ben ödeme yapamıyorum hata veriyor. Bankayı aradığımda ise 3D secure den bassetti onun olması lazım dedi site ile alakalı dedi. Bunun çözümü varmıdır?
    Hangi site hocam
  • Gearbest hocam ama Müşteri temsilcisi ile konuştum yenice 3d secure olsun veya olmasın bu kartla yapabilirsiniz dedi benim kart Teb banka kartı. günlük limit 500 tl dedi benim almaya çalıştığım ürün 500 tl nin üstünde olunca sorun o zaman burda dedim. Yüksekltmek istedim olmuyor dedi :(
    Hangi site hocam?
  • Gearbest
  • Kımse beni ipleyip cevap yazmamış :(

eskı mesajım
    Merhaba beyler

Amerika dan gelirken hediyelik yanimda bir adet drone getirmeyi dusunuyorum.

Sormak istedigim
    sadece turkiye de ikamet ederken yurtdisindan verilen siparislerde mi bu kagitlar mecburi
    yoksa gelirken yanimda getirirsem de bunun icin herhangi bir islem yapmak zorunda miyim?
    Veya belli sartlari mi var
    mesela kamerasiz olmasi 500 gr alti olmasi gibi?
    bir de amerika ile turkiye de ki elektrik akimlari farkli, priz icin donusturucu fis kullanilir ama elektrik akimi sorun cikarmaz mi, cihazi sarj ederken yakmayalim?
    Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterberkant -- 17 Eylül 2017; 22:7:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterberkant

Kımse beni ipleyip cevap yazmamış :(

eskı mesajım
    Merhaba beyler

Amerika dan gelirken hediyelik yanimda bir adet drone getirmeyi dusunuyorum.

Sormak istedigim
    sadece turkiye de ikamet ederken yurtdisindan verilen siparislerde mi bu kagitlar mecburi
    yoksa gelirken yanimda getirirsem de bunun icin herhangi bir islem yapmak zorunda miyim?
    Veya belli sartlari mi var
    mesela kamerasiz olmasi 500 gr alti olmasi gibi?
    bir de amerika ile turkiye de ki elektrik akimlari farkli, priz icin donusturucu fis kullanilir ama elektrik akimi sorun cikarmaz mi, cihazi sarj ederken yakmayalim?
    Tesekkurler

almanyadan alınan p4 şarj aleti 100-240v uyumlu sorunsuz

amerikadan gelenlere dikkat etmek lazım
    sorun olacağını sanmam standarttır diye tahmin ediyorum
    facebook grubuna sorabilirsin emin olmak için

Yurtdışından Drone Getirme Rehberi
    Yurtdışından Drone Getirme Rehberi

• Tesekkur ederim

Gruptan da cevap alamadım
  • hocam merhaba. yurtdışından dji phantom 3 advanced getirmiş kardeşim. bunu kullanmayı düşünmüyoruz. satmak istesem. herhangi bir belge filan almadım. bunu bu şekilde satarsam sorun yaşarmı alan kişi için acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 30 Eylül 2017; 15:11:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

hocam merhaba. yurtdışından dji phantom 3 advanced getirmiş kardeşim. bunu kullanmayı düşünmüyoruz. satmak istesem. herhangi bir belge filan almadım. bunu bu şekilde satarsam sorun yaşarmı alan kişi için acaba.

Alan kişi garanti konusunda sorun yaşayabilir
    Tr servisleri biz bakmıyoruz diyor
    Fiyatı uygun tutmanız gerekir o yüzden

Onun dışında kayıtta diger seçeneği ile kayıt edilebiliyordu en son
  • DJI Spark arkadaşımdan rica etmiştim ABD den gelirken yanında getirmiş dış kutusunu atıp combo paket aldığım için kendi orjinal çantasında. Oldukça uygun oldu fiyatı :) tavsiye ederim. Fakat uçurmayı bilmiyorum biraz çalışmam lazım açık alanda
  • 20€ luk bir drone almayi düşünüyorum sipariş versem direk gelir mi yoksa gumruge takılır mı
  • Merhaba üstadlar

Tamamen bir anda aklıma gelmesi ve internette dolanmam neticesinde almak istediğim bir drone buldum. Anlayacağınız %100 amatör ve can sıkıntısından uğraşmak istediğim için seçtim, fiyat da uygun geldi.

https://tr.aliexpress.com/item/SH3-Selfie-Drone-2-4GHz-Quadcopter-4CH-6-Axis-Gyro-200W-WIFI-UAV-RC-Drones-with/32835632023.html?spm=a2g10.10010108.1000016.1.1fa0f2cbC8CkXI&isOrigTitle=true

Üstün performans beklemiyorum, dediğim gibi sadece eğlence amaçlı. 49.99$'Lık versiyonunu düşünüyorum.
    Sizce gümrükte sorun çıkma olasılığı yüksek mi? Kutu boyutu 40cm x 40cm x 20cm'miş

Yurtdışından çok siparişim oldu, gümrükte işlerin genelde şans ile yürüdüğünü biliyorum. Sormaktaki amacım aranızda bu boyutlarda/fiyatlarda drone getirip de sorun yaşamadan kapısına kadar gelen var mı onu öğrenmek istiyorum.

• Hocam şu aşağıdaki ürün var. Yedek parçalarını daha kolay bulursun. Sahibinden de bile satıyorlar. Gümrük felan sıkıntı çıkmaz. Rahat geçer bunlar 500 gr altı olduğu için birşey olmaz

https://m.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_333257.html?lkid=11004390
  • Gearbestte mavic kuponla819$ oluyor. 3100 tl falan. Amex kargoyu secersem soruun yasamazmisim. Ama guvenemedim, ne gibi sorunlarla karsilasabilirim? Shgm pilot kaydim var
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.