Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peerless

45$ verip aldik bakalim nasil cikacak.
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6204237244.html

Arkadaşım güzel saatmiş. Hayırlı olsun. geldiğinde resimlerini paylaşırsın

inşAllah resimdeki gibi güzel gelir.
  • siz neyi paylaşamıyosunuz arkadaşlar konu bu kadar uzamış :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

45$ verip aldik bakalim nasil cikacak.
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6204237244.html

vay hocam çok iyimiş bu. gelince foto atarmısın.
    hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

bu tip konularda eskiden her türlü f/p ürünü bulunurdu, şimdilerde iş sadece çakma gözlük, saat, cüzdan üçgenine binmiş. neler neler çektik zamanında buyincoins'ten, dealextreme'den falan bir de şimdikine bakıyorum, gerçekten işe yarar hiçbir şey paylaşmıyorsunuz! toplamda buralardan belki de 100'den fazla ürün almış birisi olarak söylüyorum, aldığınız ucuz gözlükler de cüzdanlar da saatler de verdiğiniz fiyatlara değmeyecek ürünler. ancak elektronik ürünler çok uygundur bu sitelerde. bir de konu çok çorbaya dönmüş ,çöp olmuş.

Aslında yeni bir konu açılsa güzel olur. Sadece elektronik ya da gözlük ve saat harici her şey diye

• arkadaşlar size bir tavsiye alışverişlerinizi paypal ile yapın ebay de dolandırıcı bi adama denk geldim bi anlık boşluğuma geldi acele ile aldım paypalı aradım 10 günde paramı iade ettiler, yıllardır yurtdışından alışveriş yaparım her zaman paypal sayesinde içim rahat 2 tl fazla veririm ama temiz iş yapıyorlar ayrıca Türkiye de ofisi de var.
  • Arkadaşlar bana kurulumu kolay power bank ile besleyebileceğim kablosuz ip kamera lazım. Hiç öyle birşey alıp kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Arkadaşlar bana kurulumu kolay power bank ile besleyebileceğim kablosuz ip kamera lazım. Hiç öyle birşey alıp kullanan var mı?

Dün bir arkadaş almış videosunu paylaşmıştı akşam saatlerinde.Powerbank ile çalışırmı bilemem ama güzel cihazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

BEYLER HANGİ ÜRÜNÜ ALMAMI TAVSİYE EDERSİNİZ ?

1. ÜRÜN :http://www.aliexpress.com/item/Portable-2-5-TFT-LCD-screen-Car-DVR-6-IR-LED-Night-vision-HD-Car-Video/1851363256.html

2. ÜRÜN :http://www.aliexpress.com/item/VanxseHD-1080P-Car-DVR-Vehicle-Camera-Video-Recorder-Dash-Cam-G-sensor-HDMI-GS8000L-Car-recorder/1054746748.html?s=p

Ben 1. Olanı almayı düşünüyorum daha ucuz

1nci olanda dahili pil yok ve bulamazsınız, ikinci olanı alın. Pil önemli..

• quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

BEYLER HANGİ ÜRÜNÜ ALMAMI TAVSİYE EDERSİNİZ ?

1. ÜRÜN :http://www.aliexpress.com/item/Portable-2-5-TFT-LCD-screen-Car-DVR-6-IR-LED-Night-vision-HD-Car-Video/1851363256.html

2. ÜRÜN :http://www.aliexpress.com/item/VanxseHD-1080P-Car-DVR-Vehicle-Camera-Video-Recorder-Dash-Cam-G-sensor-HDMI-GS8000L-Car-recorder/1054746748.html?s=p

Ben 1. Olanı almayı düşünüyorum daha ucuz

1nci olanda dahili pil yok ve bulamazsınız, ikinci olanı alın. Pil önemli..

Bulurum Nokia nın pilini kullanıyor o

• Ayın 10'unda verdiğim sipariş birkaç gün sonra kargoya verildi diye mail gelmişti. Takip sitesine bakıyorum ayın 21'inde kargoya verilmiş gözüküyor. Sizce ne yapayım?

Ayrıca saat ve gözlük muhabbeti de baydı. 2 tam sayfa(3 sayfa içinde) sadece gözlük ve saat üzerine. Bir şey sorunca da arada kaynıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Arkadaşlar bana kurulumu kolay power bank ile besleyebileceğim kablosuz ip kamera lazım. Hiç öyle birşey alıp kullanan var mı?

Dün bir arkadaş almış videosunu paylaşmıştı akşam saatlerinde.Powerbank ile çalışırmı bilemem ama güzel cihazdı.

alan arkadaşın ilk inceleme videosunun linkini veriyorum.
    eğer olumlu ise 2 adet sipariş geçeceğim ben. merak ettiğim 3g ile canlı izlenebiliyormu. bir diğer konuda çözünürlüğü. zoom yapınca falan görüntüde bozulma oluyor mu?

edit: link
    http://forum.donanimhaber.com/m_96235541/f_//tm.htm#96235541

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankapyapar -- 22 Ağustos 2014; 10:23:26 >

• 20 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan ilk 21.000 kullanıcı, harcamasının 10 TL’sini geri alacaktır. Her TCKN bu indirimden sadece bir defa yararlanabilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StyleSlayer -- 22 Ağustos 2014; 10:32:31 >
  • arkadaşlar bu aliexpressten nasıl sipariş verilir ? Kimlere güvenmeliyiz kimlere güvenmemeliyiz? Ödeme nasıl yapılıyor kredi kartı numarasını yazmak güvenli mi? Ürünlerde kargo ücreti oluyor mu ? gibisinden soruların cevabını bulacağım bir konu var mı veya yorum olarak biraz anlatabilecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan5835

arkadaşlar bu aliexpressten nasıl sipariş verilir ? Kimlere güvenmeliyiz kimlere güvenmemeliyiz? Ödeme nasıl yapılıyor kredi kartı numarasını yazmak güvenli mi? Ürünlerde kargo ücreti oluyor mu ? gibisinden soruların cevabını bulacağım bir konu var mı veya yorum olarak biraz anlatabilecek :)

S: Arkadaşlar bu aliexpressten nasıl sipariş verilir ?
    C: Yurtiçi alışveriş sitelerinde ki aynı mantık ile.

S: Kimlere güvenmeliyiz kimlere güvenmemeliyiz?
    C: Feedback(geribildirim)i iyi olan, satış sayısı/ratingi yüksek satıcılara güvenip, tam tersi satışlardan uzak durmak en iyisidir.

S: Ödeme nasıl yapılıyor kredi kartı numarasını yazmak güvenli mi?
    C: 3D secure güvenlik sertifikası var sitede. İçin rahat edicekse paypalda kullanabilirsin.

S: Ürünlerde kargo ücreti oluyor mu ?
    C: freeshipping to Turkey olan ürünlerin kargosu ücretsizdir.

S: Ortalama kargo süresi ne kadardır?
    C: 10 gün ile 1 ay arasında değişiklik gösterebilir.

S: Her ürün gümrükten geçiyor mu?
    C: Biraz şans faktörüde etkili olmakla birlikte 75€ üzeri alışverişler gümrük vergisine dahildir. Risk almayın siz yine de.

S: Siparişi internetten takip edebilecek miyim?
    C: Kargo takip numaralı ürünlerin Takip nosu ile PTT üzerinden takip mümkün olsa da PTTnin düzgün verileri işlememesinden pek sağlıklı çalışmamaktadır.

S: Bazı ürünlerin TR değerlerine göre çok ucuz ürünler mevcut, sahte çıkma olasılığı nedir?
    C: Sipariş ettiğiniz yer ÇİN!

vb.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GcGokhan

quote:

Orijinalden alıntı: furkan5835

arkadaşlar bu aliexpressten nasıl sipariş verilir ? Kimlere güvenmeliyiz kimlere güvenmemeliyiz? Ödeme nasıl yapılıyor kredi kartı numarasını yazmak güvenli mi? Ürünlerde kargo ücreti oluyor mu ? gibisinden soruların cevabını bulacağım bir konu var mı veya yorum olarak biraz anlatabilecek :)

S: Arkadaşlar bu aliexpressten nasıl sipariş verilir ?
    C: Yurtiçi alışveriş sitelerinde ki aynı mantık ile.

S: Kimlere güvenmeliyiz kimlere güvenmemeliyiz?
    C: Feedback(geribildirim)i iyi olan, satış sayısı/ratingi yüksek satıcılara güvenip, tam tersi satışlardan uzak durmak en iyisidir.

S: Ödeme nasıl yapılıyor kredi kartı numarasını yazmak güvenli mi?
    C: 3D secure güvenlik sertifikası var sitede. İçin rahat edicekse paypalda kullanabilirsin.

S: Ürünlerde kargo ücreti oluyor mu ?
    C: freeshipping to Turkey olan ürünlerin kargosu ücretsizdir.

S: Ortalama kargo süresi ne kadardır?
    C: 10 gün ile 1 ay arasında değişiklik gösterebilir.

S: Her ürün gümrükten geçiyor mu?
    C: Biraz şans faktörüde etkili olmakla birlikte 75€ üzeri alışverişler gümrük vergisine dahildir. Risk almayın siz yine de.

S: Siparişi internetten takip edebilecek miyim?
    C: Kargo takip numaralı ürünlerin Takip nosu ile PTT üzerinden takip mümkün olsa da PTTnin düzgün verileri işlememesinden pek sağlıklı çalışmamaktadır.

S: Bazı ürünlerin TR değerlerine göre çok ucuz ürünler mevcut, sahte çıkma olasılığı nedir?
    C: Sipariş ettiğiniz yer ÇİN!

vb.. :)

teşekkürler aklımdaki tüm soruların cevabını vermişsin eline sağlık :)

• bizim yazdığımız cevaba istinaden eleman böyle bir cevap yazmış.

my friend
    I think "trust " is the basic condition for us !
    since we are big company in China and we want to build long business relation ! if you are satisified with our service and our product , maybe your friend and your family will be our client too .
    so we have no reason to cheat you just because 3 USD
    hope you can understand and hope you can close the dispute!
    when you close the dispute , pls tell me then we will refund you in 24 hours! since we have no international card , pls give us your papal!
    Amy

Disputeyi kapat paypal ver diyor sanırım özet olarak. Kapatayım mı şimdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailsss -- 22 Ağustos 2014; 11:18:19 >
  • arkadaşlar uygun fiyatlı bir sürü ürün alıyoruz eyvallah ama bunların belli bir sayıdan sonra gümrüğe takılma durumu var mı? atıyorum aylık 10 ürün veya yıllık 50 ürün gibi rakamların üzerine çıkınca adımıza gelen her kargoyu bloklamasınlar? var mı böyle bi şey yaşayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

bizim yazdığımız cevaba istinaden eleman böyle bir cevap yazmış.

my friend
    since we are big company in China and we want to build long business relation ! if you are satisified with our service and our product , maybe your friend and your family will be our client too .
    when you close the dispute , pls tell me then we will refund you in 24 hours! since we have no international card , pls give us your papal!
    Amy

Sakın!

Adam ayak yapıyor önce sen kapat diye.

Sen disputu kapattığın an hiçbir iddia edemezsin.

Şöyle bir cevap uygun olacaktır;

Dear friend,

İf you don't refund my money, i will declare your store's untrusty sales at over 20 thousand members DH Forum!

When will you refund my money than i will close my disput! İs it clear?

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

bizim yazdığımız cevaba istinaden eleman böyle bir cevap yazmış.

my friend
    Amy

Bence dispute ile al paranı

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.