Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler herkese iyi geceler diliyorum. Konudan yeni haberim oldu da müsadenizle bir kaç soru sormak istiyorum. birinci mesajda verilen site isimleri ücretsiz kargo olan siteler midir? muhakkak daha önce alışveriş yapan vardır. Gözlük ve saat gibi ürünlerin kalitesi nedir bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Son olarak elektronik cihazlarda gümrük durumu nedir ? Teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

bu tip konularda eskiden her türlü f/p ürünü bulunurdu, şimdilerde iş sadece çakma gözlük, saat, cüzdan üçgenine binmiş. neler neler çektik zamanında buyincoins'ten, dealextreme'den falan bir de şimdikine bakıyorum, gerçekten işe yarar hiçbir şey paylaşmıyorsunuz! toplamda buralardan belki de 100'den fazla ürün almış birisi olarak söylüyorum, aldığınız ucuz gözlükler de cüzdanlar da saatler de verdiğiniz fiyatlara değmeyecek ürünler. ancak elektronik ürünler çok uygundur bu sitelerde. bir de konu çok çorbaya dönmüş ,çöp olmuş.

Gozluk saat muhabbeti baydi hakikaten, isporta mallari. Duzgun biseyler paylassaniz keske.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla Çin'den gözlük getirtip takmak büyük cesaret. O çakma gözlüklere nasıl güveniyorsunuz anlamadım ki. 10 tane gözümüz yok. Gidin ufak tefek elektronik zimbırtılar, tasarım ürünler alın. Koca forum işportaya dönmüş. Yok çakma saat, yok çakma gözlük, yok cüzdan. Dışarı çıkmıyorsunuz evden sanırım. Bi Taksim'e Eminönü'ne gidin. Bari kargoya para vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytark

quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

quote:

Orijinalden alıntı: Utku_20

http://www.aliexpress.com/item/SHARK-Analog-Digital-LED-Stainless-Full-Steel-Black-Red-Date-Day-Alarm-Men-s-Sports-Outdoor/818717050.html

Ben de bu saati almayı düşünüyorum.Bu fiyatta başka saat önerisi olan var mı arkadaşlar?

O fiyata kaçmaz saat
    ben burdan aldım dün sipariş verdim en ucuz burda buldum ben yeni üye olana %10 indirim kodu veriyor onunla 17.75-1.77=15.98 e geliyor

http://www.e-v-e-r-b-u-y-i-n-g.com/product538533.html

Ama bu çakması weide shark orjinali

• Adamlar gözlüğü birbe bir kopyaladıysa camını mı kopyalayamayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomcu -- 22 Ağustos 2014; 7:49:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

Beyler bu linkte yer alan havalı tüfeklerden yurt dışından getirtebilme şansımız var mı acaba ?

http://www.hatsan.com.tr/tr_pcp.html

GALATIAN SERİSİ, BT 65 SERİSİ veya AT 44 SERİSİNDEN İSTEMEKTEYİM..

hocam bu havalı tüfekler ne işe yarıyor?insana bir zarar veriyor mu yada av için kullanılıyor mu?fiyatı ne kadar?gümrükte sorun çıkarırlar mı acaba?
  • quote:

8 veya 16 GB SD Card alan var mı

Zamanında dx den z81 ile 8gb class 10 hafıza kartı almıtım ama kayboldu

Yardımcı Olacak Yok Mu?
  • quote:

Adamlar gözlüğü birbe bir kopyaladıysa camını mı kopyalayamayacak

Yahu cam bu cam. Optik. Evine koyduğun cam gibi degil ki. Filtresi var bilmemnesi var. Herseyini dediğin zaten kağıt kutu parçasıyla metal/plastik kalıp. Gözlük alırken paranın büyük bir kısmı cama gidiyor zaten. Gözüne takıyorsun bunu. Fotoğraf makinesi lensi gibi. Cama para veriyorsun. Dışındaki plastiğe değil.

Yine sizin bileceğiniz iş tabi. Ama bence hiç mantıklı değil.
  • Birçok kişi gözlükçüye götürdü orjinal sanmış götürdükleri gözlüküler de
  • quote:

Birçok kişi gözlükçüye götürdü orjinal sanmış götürdükleri gözlüküler de

E peki dediğim gibi siz bilirsiniz. Ben şimdi bir Google'a yazayım dedim. Normalde saglık bakanlığı sertifikası ile satılıyormuş güneş gözlüğü ülkemizde. Umarım gelen ürünler sağlıksız şeyler değildir. Çünkü etkisi uzun vadede çıkıyor anladığım kadarıyla.

http://www.milliyet.com.tr/taklit-gunes-gozlugu-neden-zararli--genelsaglik-1235006/

• 19 unda baya alışveriş yaptım fakat biim saatçiden aldığım shark saatlerin ödemesinde sorun gözüküyor. 58 dolar ödeme aliexpress onay vermemiş banka ile görüşüyorum para gitti diyor. Satıcı ile görüşüyorum aliexpress para gelmediği için ürünü size yolayamam diyor. Kaldık ortada bu şekilde sorunu olup haledebilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Valla Çin'den gözlük getirtip takmak büyük cesaret. O çakma gözlüklere nasıl güveniyorsunuz anlamadım ki. 10 tane gözümüz yok. Gidin ufak tefek elektronik zimbırtılar, tasarım ürünler alın. Koca forum işportaya dönmüş. Yok çakma saat, yok çakma gözlük, yok cüzdan. Dışarı çıkmıyorsunuz evden sanırım. Bi Taksim'e Eminönü'ne gidin. Bari kargoya para vermeyin.

Türkiyede kadranı çalışmayan çakma saatlere 100 lira istedikleri için bizde 1e1 kalitede olan ve kadrandakileri çalışan orjinal kutusu olan emporio armanilere 100 lira veriyoruz

• Dediğin gibi camına para veriyoruz. Aliexpress de 1$ a da var 30$ a da ben 15.99$lık aldım arası yani

Tanıdık bir gözlükçü olsa da ona götürsem şunu daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomcu -- 22 Ağustos 2014; 8:52:58 >
  • quote:

Dediğin gibi camına para veriyoruz. Aliexpress de 1$ a da var 30$ a da ben 15.99$lık aldım arası yani

Evet hocam aslında. Bir baktırın tanıdık birine. Sağlığınızı riske atmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

quote:

Dediğin gibi camına para veriyoruz. Aliexpress de 1$ a da var 30$ a da ben 15.99$lık aldım arası yani

Evet hocam aslında. Bir baktırın tanıdık birine. Sağlığınızı riske atmayın.

Aslınca takınca rahatsız etmiyor zaten rayban yazısı ve rb logosu da var camı iyi gibi geliyor ama tabi tanıdık gözlükçü olsa gösteririm bi nasıl yurtdışından hediye geldi diye

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

Orijinalden alıntı: issizmuhendis

Forumun gözlükçüsü fiyatlara 4 dolar geçirmiş.

Arada yapıyor hocam

kim o gözlükçü nasıl gözlükleri link paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IDeoxysI

Kargo 10 günde Türkiye'ye geldi. Kaç günde bana ulaşır ?

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

1.Torbaya Eklendi - İSTANBUL (AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 21/08/2014 13:30:42

benım kamera ayın 12 sinden beri

1.Torbaya Eklendi - İSTANBUL (AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) burada bekliyor

al sana telefonlarını verıyım

0212567 65 65

0212 465 55 19 - 20 - 21
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_Erencan

quote:

Orijinalden alıntı: parazite

Forumun gozlukcusu gözlükleri indirime sokuyor indiriminde belirli bi zamani var, zaman bitince fiyat normale dönüyor. Mesaj atmakla alakası yok hatta ben bizzat geçen hafta alırken dün indirimdeydi neden yükseldi diye sorunca bekleyin yarın ucuzlucak demişti

Forumun gözlükçüsü kimdir?Ne kadar geriye gittiysem göremedim bir türlü linki

http://www.aliexpress.com/item/52-models-Glasses-2014-3025-Aviator-ray-sunglasses-men-women-sun-glasses-G15-polarized-lens/1893254138.html

bu arkadaş mı?Bunların camına numaraları cam takılıyor mu acaba bilgisi olan var mı?

http://www.zennioptical.com

numaralı gözlük alacaksanız burdan alın, güneş gözlüğü yok ama

• quote:

Orijinalden alıntı: lappland

Benim bir sorunum var, belki daha önce başına gelmiş olan vardır.

Kargom bana gelmediği halde "bizzat muhataba teslim" yazıyor. arayıp sorduğum zaman da benim adıma ulaştığı belirtti telefondaki yetkili. Gelip dilekçe vermemi ve böylece imzaları kontrol edebileceklerini söyledi. Adım üç harfli olduğu için karalama şeklinde imza atıyorum. Kimsenin günahını almak istemiyorum ama imzası kolay diye dağıtıcılar böyle bir hareket mi yaptılar?

İmzanı nereden biliyorlar diye sorarsanız, birkaç gün önce yine kargo gelmişti. İlk defa böyle bir olay karşıma geldiği için şaşırdım:))

Adres olarak evi verdiyseniz sizi bulamamıştır komşunun birine bırakmıştır

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.