Yüzbaşı
07 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, 2.elden aldığım arızalı laptopun kapağını boyadım ve videoya çektim. Kaba temizlik, söküm, zımpara, boya ve vernik, tüm aşamaların videosunu çektim. Profesyonel değilim, ilk defa sprey boyama yapıyorum, eksik ve hatalarım var, yeni videolarda daha güzel işler çıkarırım inşallah. Umarım beğenirsiniz.

Yeni kanal, ilk video. Desteklerinizi bekliyorum. Haftaya da tigoes ışıklı klavye boyama videosunu ekleyeceğim.
Arkadaşlar evde lcd tvye bağlayarak film izlemek, indirme ve günlük kullanım için 1200-1500 tl civarı pc tavsiyeniz var mıdır?
Ekran kartı onboard olmasın mümkünse.
Arkadaşlar elimde bir arkadaşımın fujitsu lifebook a series ah532 kodlu laptopu var. işlemcisini değiştirmek istiyoruz. hp laptoptan çıkma i7 işlemci var. İşlemciyi değiştirebilir miyiz? sorun çıkarmı?
Mühendis Murat konuya bekleniyorsun kardeşim :)
Merhabalar arkadaşlar.

Win 7 işletim sistemi, Core i5-3470 cpu, Oem gt630 2 gb ekran kartlı bir pcm var.
Blender meraklısıyım, Render almak istediğimde ekran kartının dandikliğinden dolayı ekran kararıyor, hata mesajı veriyor.
Render işlemini program Nvidia GPUya yaptırdığından Nvidia Ekran kartı almak istiyorum, ATİ kartları program desteklememekte.
Bu sistemle uyumlu olabilecek hangi model Nvidia ekran kartını almalıyım.
Çayırovada yaşayan Suriyeli bir aile sobası halısı olmayan bir evde yaşamaya çalışıyor. Gıda malzemesi, kıyafet, yakacak ve bilimum mutfak eşyası ihtiyaçları var.
Gebze, Çayırova, Tuzla civarı ikamet eden ve evinde fazla eşyası yada kıyafeti olan, yada ALLAH rızası için 2 paket makarna, un vb gıda malzemesi alabilirim ve o civarda oturuyorum diyen forumdaşlar beraberce el atalım da bir aile aç, susuz, soğukta yatmasın.

İletişim için o bölgede oturan bir arkadaşımla görüşebilirsiniz. Yardım etmek isteyenler Pmle telefon numarası alabilirler.
Hocam siz + kdv olayını kaçırmışsınız sanırım.
Hepsiburada fiyatı aşağıda
Fiyat : 4.117,80TL +KDV
İndirimli : 2.880,51 TL+ KDV
KAZANCINIZ
%30 | 1460,00 TL KDV Dahil : 3.399,00 TL | Peşin fiyatına 9 x 377,67 TL

http://www.pcdepo.com/msi-nb-ge70-2pc-086xtr-apache-pro-notebook-urun11618.html

3.135 tl
Arkadaşlar Adobe programları (Photoshop, After Effects vb )ve Blender 3d programında render almak için (Profesyonel kullanım için değil) laptop almayı düşünüyorum. 2 ürün arasında kaldım. Victor w770 ve Monster ABRA A7 V1.1. Arada ekran kartı farkı ve 300 - 400 tl arası fiyat farkı var. Victor 3300 Monster 3650 TL

VİCTOR-------------------------------------MONSTER
İşlemci Modeli I7-4700MQ 2,4GHZ - 3,4 GHZ------------AYNI İŞLEMCİ
Sistem Belleği 24GB DDR III 1600 MHZ------------------4 GB DDR III 1600 MHZ
SSD Disk (GB) 120 GB SSD--------------------------------120 GB SSD
Sabit Disk (Gb) 1 TB 7200 Rpm-----------------------------1 TB 7200 Rpm
Ekran kartı chip seti NVIDIA GEFORCE GTX 760M GDDR5 ---NVIDIA GEFORCE GTX 860M
Ekran Kartı Bellek 2 GB HARICI-------------------------------2 GB HARICI
Ekran Boyutu (Inch) 17,3 ----------------------------------------17,3
Ekran Cozunurlugu 1920X1080---------------------------------1920X1080

İki ekran kartı arasında çok fark var mı? Yapılacak işlemleri render vb ne kadar etkiler? Ekstradan fazla para vermeye değer mi? Monstera pek sıcak bakmıyorum ama çokta fazla bilmediğimden iyi yada kötü yorum yapmak istemiyorum. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar iş yerimde HPXW4300 pc var. Pentium D 3,2 Ghz işlemci ve ATI FireGL V5100 PCI Express (128 MB) dvi çıkışlı ekran kartı var. Pclerin değişme gibi bir durumu yok, o yüzden kendi imkanlarımla ufaktan yükseltme yapayım diyorum. Photoshopla ufak tefek rötuşlar yapıyorum, powerpoint sunumlar için görsel hazırlıyorum, excell vb kısacası ofis işleri için kullanılan tarihten kalma bir bilgisayar. 2 gb 533 mhz ram var üzerinde. Ekran kartını değiştirirsem bir nebze rahatlama yaratır mı? 256 mb yada 512 mb orta halli bir ekran kartı alırsam kasmadan iş yapabilir miyim? Cevap ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Forum Dışına Satıldı.
Silinebilir
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Hızlı İletişim İçin 05435672098
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
TV
Philips
Klima
Alarko
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.387
İkinci El Bölümü Mesajları: 165
Konularının görüntülenme sayısı: 134.789 (Bu ay: 65)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 60 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.