Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.172
Cevap
536
Favori
338.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende turu tatilcm dan almıştım. evet ekstra turları alırken önce turu düzenleyen şirketle irtibata geçiyorlar o yüzden işlem uzun sürüyor sanırım benimde 3-4 gün sürdü.sizinle ilgilenen bir m.h temsilcisi olur onunla irtibat halinde olun.
  • Temmuz sonu ahustos basi orta avrupa veya balkan turu firsati varmidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • W00DPECKER kullanıcısına yanıt
    bende arıyorum uygun fiyatlı var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İtalya dusunuyorum bende tek kişi ekstra turlar+ vizeyi acente ayarlayck max nekadar vermeli beyler bikac turla görüşeceğim fazla odemeyeym...

• Ağustos ortasında İtalya turuna gitmek istiyorum ancak tek kişi olduğum için fiyat +1300 lira artıyor. Beraber gidebileceğim birini arıyorum varsa DM :)
  • bayram tatilinde herşey çok pahalı ya lamet olsun, normal fiyatların 4 katı

• avrupa ruyasi diyenbir tur var ben yeni ogrendim ... ardasim 17 gun 14 ulke 24 sehir yaptilar bayag memnun... kisi basi 1.300 £ civari

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

avrupa ruyasi diyenbir tur var ben yeni ogrendim ... ardasim 17 gun 14 ulke 24 sehir yaptilar bayag memnun... kisi basi 1.300 £ civari
    bir şehirde 3-5 gün kalmak lazım bence en az.
    büyük şehirlerde 1-2 hafta kalmalı ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bir şehirde 3-5 gün kalmak lazım bence en az.
    büyük şehirlerde 1-2 hafta kalmalı ayrıca

Alıntıları Göster
    Sıkıyor hocam ufaksa 1 gün orta ise 2 gün büyükse 3 gün gayet yeterli oluyor.Tabi illa müze giricem yok o yemeği yiyeceğim dersen +1 er yada maksimum 2 şer gün eklenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatilsepetinden dubai ayarlayacagim fakat bu ekstra turlari tatili alirken kk ile odeyemiyor muyuz ?
    Sadece çöl safarisi almayı düşünüyorum.1 ağustos itibariylede yeni kart kampanyaları bekliyorum tabi.
    Abu Dhabi'yede groupon'dan belki kendim tur ayarlarim.

• norvec. civari fiyork turulari dusunuyorum 15 tatilde ne dersiniz nereye bakayim. ve ocak sonu mantikli mi oralr

• catik kullanıcısına yanıt
    bireysel olarak gitmenizi tavsiye ederim
  • Dubai için 4 gün 3 gece 2881 lira civarına geliyor kur düştü birde kart kampanyası olsaydı iyi olacaktı 1 ağustosu bekliyorum şöyle 100 TL'de puan kampanyası olursa süper olur.150 TL indirim kodu+2.25 avantajix iadesi.

Tatilsepeti bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 31 Temmuz 2019; 18:47:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Dubai için 4 gün 3 gece 2881 lira civarına geliyor kur düştü birde kart kampanyası olsaydı iyi olacaktı 1 ağustosu bekliyorum şöyle 100 TL'de puan kampanyası olursa süper olur.150 TL indirim kodu+2.25 avantajix iadesi.

Tatilsepeti bu arada
    100dolarda vize var

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

100dolarda vize var

Alıntıları Göster
    Yesil pasaport'a yok hocam

• Dubai turunu aldım tatilsepetinden bakalim nasil olucak.Otel muhtemelen metroya yakin olucak insallah.Col safarisini groupondan ayarlamayi dusunuyorum 75 AED tur gotururse 90$ aradaki fark inanilmaz fazla.Geziyi sadece ucak otel panoramik tur olarak aldim en azindan suanda kafamdaki plan bu sekilde.
    Euro belki dahada duser fakat 1 yilin diplerindeyken ayarlayayim dedim artik sansimiza duser artar.

3067-150(Tatilsepeti kodu d-smart zubizu veriyor.)-55(chip para kisiye ozel 30+25 seyehat kampanyasi)+%2.25 65 TL avantajix iadesi 2797'ye geldi.Kisi basi 1400 gibi bir rakam 3 gece 4 gun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 19 Ağustos 2019; 9:51:58 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sharjah dan aliyorlar çöl turu icin. O senin ayarladigin turda otel ajmanda ise problem olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: flaminks09

Sharjah dan aliyorlar çöl turu icin. O senin ayarladigin turda otel ajmanda ise problem olabilir.
    https://www.groupon.ae/deals/luxury-tours-5

Hocam bu linkten bakiyorum alis noktalari olarak dubai'nin cesitli noktalari var gozukuyor bana uygun olan muhtemelen Lulu market olacaktir diye dusunuyorum sizce bu sekil mi ayarlayayim yoksa tura 90$ mi vereyim kararsizim

• https://www.pangea-voyage.com/ 600 EURO 14 Ülke, 19 Şehir
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bence bu sekil ayarla. Ben de gitmeyi ve bu sekil ayarlamayi düşünüyorum. Tur ayağına kazikliyorlar milleti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flaminks09 -- 19 Ağustos 2019; 8:8:38 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.