Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
536
Favori
338.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz de mi İtalya turunu aldınız hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flaminks09 F kullanıcısına yanıt
    Evet tatil.cm dan aldım ekstra turları alsammı almasammı kararsız kaldım onu araştırıyorum 2 yetişkin 1 çocuk ekstra turlar 3 bin tl tutuyo 468 euro ya orda kendim halledebilirmiyim diye düşünüyorum..bu işin bide 8 günlük yemek kısmı var:)

• garcia1905 G kullanıcısına yanıt
    Yemek isi sıkıntı. Tur yuzde 50 indirimli heralde. Tatilsepeti illa rezervasyon aninda alman gerekiyor demisti indirimli olmasi icin. Sizde oyle degildir insallah

• Haftasonu turu oluyor mu? Maksat ucuz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Arkadaşlar, en uygun Orta Avrupa turu hangi sitede?
    https://www.cafetur.com/budapeste-prag-viyana-2.program-7-gece-1

Bende Orta avrupa düşünüyorum hocam, kasım gibi şu tur fiyat olarak iyi gözüküyor. Daha uygun fiyat çıkarsa ekimede çekebilirim.

• https://www.tatil.com/tur/sok-promosyon-dubai-turu?tpid=10184&tpdid=83442&transactionid=72043b481b3142728dd0eb8e243c885e

Fırsat100 yazınca fiyat düşmüyor nedendir acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duncan21

https://www.cafetur.com/budapeste-prag-viyana-2.program-7-gece-1

Bende Orta avrupa düşünüyorum hocam, kasım gibi şu tur fiyat olarak iyi gözüküyor. Daha uygun fiyat çıkarsa ekimede çekebilirim.

Alıntıları Göster
    Aralık 14-21 olan tarihi tavsiye ederim 17-25 aralıkta katılmıştık " Christmas " zamanı heryer panayır yılbaşı ağaçları baya eğlenceli ve canlı oluyor. Sadece biraz soğuk içlik tavsiye ederim :)

• jk21 kullanıcısına yanıt
    Aynısı bir arkadaşım daha söyledi . O dönem çok eğlenceli oluyormuş cidden , soğuk biraz korkutuyor sadece :)

• duncan21 D kullanıcısına yanıt
    Valla biz içlikle idare ettik ekstra turları almadık genelde kendimiz gezdik 4 kişi.. üşüdükçe dükkanlara girerek ısındık desem yalan olmaz :)) 24 saatlik biletlerden alarak birçok yeri gezmiştik en son budapeştedeki nehir turu içinde istedikleri ücret yerine hop on hop off şehir turu + nehir turu + birçok yerde içecek ve yemek ikramı olan kuponların olduğu şekilde daha ucuza almıştık. iyi eğlenceler şimdiden
  • Istyaturu aradim promo italya turu iptali sozkonusu degilmis eger tarih dolarsa. Benim tarihim dolmus sıkıntı yokmuş

• İtalya promo ekstra turlar için şöyle bir bilgi aldım colesium girişi dahil değilmiş birde veronada colesium var sanırım bu iki colesium giriş fiyatı dahil değilmiş onun dışında herşey dahil sanırım bu ekstra turlar hakkında tam bir bilgi sahibi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

İtalya promo ekstra turlar için şöyle bir bilgi aldım colesium girişi dahil değilmiş birde veronada colesium var sanırım bu iki colesium giriş fiyatı dahil değilmiş onun dışında herşey dahil sanırım bu ekstra turlar hakkında tam bir bilgi sahibi olan varmı?
    Benim bildiğim hiçbir müze girişi dahil değil. Müze girişlerini kendiniz ödemeniz gerekiyor.

• atesoku kullanıcısına yanıt
    Tam bi cvp bulamadım bi türlü:)

• Ekstra turları %50 indirimli olarak bende aldım inşallah koştur koştur bir tur olmaz:)

• garcia1905 G kullanıcısına yanıt
    en son hangi turu aldın hocam link var mı?
  • etk7 E kullanıcısına yanıt
    Ben tatilcm dan 190 euro promo italya almıştım 179 euroya yetişememiştim..
    Şuan 259 euro sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

hangi tarihte gidiyorsunuz

bende 7-11 temmuz

mikanos santorini rodos turu aldim

giden varmi ets gemisi ile memnuniyetiniz nasil oldu

Alıntıları Göster
    döndünüz mü ? yorumları bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

döndünüz mü ? yorumları bekliyoruz

Alıntıları Göster
    evet bugun donduk simdi bodrumda otele giris yaptik...

ets tur yunan adalarini ozetlim...
    1. gemide sinirsiz cay kahve var 5. kat da ... kahve oldukca iyi... 2 su 2 mesrubat 2 alkol hakki var... yetiyor zaten bunlar...

firsat odasi almisrim 3.600 e. yesil pasaport var. ize ucreti odemedim... 4 gece 5 gun sansa limnoz camli oda geldi... cam olmasi guzel...
    odalar dolap vs yeterli oda kucuk ama is goruyor... ama bonyo cok dar kilolu biri oldukca zorlanir yani 1mt 50cm desem yeri banyonun

kara turu hic satin almadik biz...
    1. gun gece mikanosu gezdik... 2. gun kara turu büyük paradise beach goturdu biz bireysel gittik... 30 € kara turu biz 9€ gittik kisi basi

3. gun rodos. tur 30-35 £ ama cok gereksiz cunku rahatlikla geziliyor... ve sehir merkezidne tren var 7£ guzel bir tur attiryor...
    4. gun santori iicn tur alinabilir 45€ gezi 60€ deniz ve gezi olan 2 tur var kisi basi
    biz yine kendimiz gezdik oia otobus 1.8 £ a gidiyor 30-40 dk yol
    santroni ulasim botlar la ordan teleferik 6£ kesinlille yurume in cik yapmayin.. biz yuruyerek indik katir pisliginden nefes alamiyorsun... 12£ verin teleferi ile inin cikin

soru olursa yazarim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.