Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.172
Cevap
536
Favori
338.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene 179 dan turu alanlar güzel iş yaptı, arkadaşla diğer turların fiyatlarını vs araştırdık. Bunun farkı fiyatının uygun olması ve ekstra turlarının %50 uygun satması peşin alimda.
    Umarım seneye katılabilirim :) bu sene benden pas

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) -

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

Mikanos da nikki tavernaya gittik. GüZeldi. Deniz ürünleri baya ceşitli. Spesialleri deneyebilirsin. Ouzo 2 euro ydu.
    Santorinide patlıcan ,kabak,biber kızartıp domestes ve peynirle yapılmıs bir tost yedim , superdi. Ispanaklı , feta (yunan beyaz peyniri) kirec gibi ama tadı güzel )peynirli böğrek güzeldi. Gene feta peynirli parca pizza harikaydı rodos da. Birde greek salataları güzel. Ben üstüne ahtopot da attırdım dehset oldu. Gitmeden önce vocabulaire calışmak lazım biraz. Birde garsonlara geneneksel , buraya özel ne var diye sorun mutlaka. Bira da yellow dankey ,alfa yunan biraları . Denemek lazım
    Hocam fiyatlardan hatırladığın var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ETS tura baktımda. Merkezi ve yarı merkezi otel seçenekleri var paris turunda. Bunlar ne kadar merkezi bilen var mıdır? Yıllar önce gitmiştik merkeze trenle 1 saatte gidiyorduk:) Roma da oteller termini deydi. Gene öyle mi acaba?
  • jacktheblack J kullanıcısına yanıt
    Değerli bilgiler için teşekkür ederim.
    Otel konumları daha belli değil ama muhtemelen merkezin dışında olur..
    Roma pass harici hop on hop off servisler var sizce bir tanesini almak yeterlimi yoksa her ikisi birliktemi alınmslı hop on hop off da mantıklı geldi bana ondada 36 48 72 saatlik seçenekler var ve 15 dk da bir otobüs geçiyormuş wifi flnda varmış bu konuda bir bilginiz tavsiyeniz varmı?

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Keşke ekstra turları parça parça satsalar ordaki roma turu fln bence gereksiz bireysel daha ucuza geliyo..
    Ama pompei pisa ve gondola hyr demezdim:)

• con_fal kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat vize+ekstra turlar dahil 2 kişi fiyatımı yoksa 2 kişilik odada 1 kişi fiyatımı?

• Aynen hocam vize +ekstra turlar 2 kişi fiyatı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • con_fal kullanıcısına yanıt
    Peki ekstra turlarda müze girişleri fiyata dahilmi bilginiz varmı?

• Ondan hic haberim yok sormadim da açıkçası yalnız 1 gun ronesans turu vardi belki o gun vardır müze

• jacktheblack J kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Uzun uzun yazmışsınız. Eminim çok faydalanan olmuştur. Biz başlıktaki İtalya turunu aldık. O nedenle oteller filan uğraşmayacağız. Tur kapsamında 3 gün Roma'da kalacağız. 1 gününü Pompei ve Napoli'ye ayırmışlar. Ben o nedenle 1 gün yetermi diye sormuştum. Kendimiz sabah erkenden Roma'dan trenle Pompei'ye geçmeyi düşünüyoruz. Orayı gezdikten sonra dönüşte Napoli'ye uğrayıp gezmek ve yemek yemek için plan yaptık. En son trenle Roma'ya döneceğiz.

• Arkadaşlar bilginize,

Şikayet merciine yazdığım yazı;

Bu arkadaşlardan 10-17 aralık tarihleri arasında 7 gece 8 günlük promo İtalya tatili aldık. Ayrıca bu tatili 7 kişi ailecek aldık hatta iki kişiye daha almak istedik ama kontenjanın dolduğunu söylediler (takım liderine kadar herkesle konuştuk ama yine de alamamıştık). Biraz önce arayıp kontenjan dolduramadıkları için 6 ay sonraki turu iptal edeceklerini söylüyorlar. Bunun iki nedeni olabilir; şirketin paraya ihtiyacı vardı ve parayı döndürüyorlar veya turu daha pahalıya fazladan insanlara sattılar promo alanlarınkini iptal ediyorlar. Şimdi bu durumda bu insanların dolandırıcı olduklarını söylemek yanlış olmaz sanırım. Bizi arayan Sabiha isimli hanımefendiden daha yetkili birine aktarmasını istememe rağmen mesai saatlerinde olmadığından kimseyi bağlayamacağını söyledi. Buradan da duyurayım halihazırda Tatil.com şirketinin karşısındaki insanları aptal yerine koyması kendilerinin çok büyük olduğunu düşünüp, turu satın alan insanların küçük olduğu düşüncesi var. Öncelikle call centerda çalışan arkadaşlara ciddi bir eğitim vermeleri gerektiği düşüncesindeyim ki bu beni ilgilendirmiyor. Ben Ankara’da yaşıyorum buradan CİMER dahil savcılığa da suç duyurusunda bulunacağım. 7 kişi bilet almış bir aileyi mağdur etmek ne kadar kolaymış görelim bakalım.

Henüz yaşandı yazıyı biraz önce yazdım henüz yayınlanmadı, bir şeyler çeviriyorlar. Bu arada ayni tarihli tur hala satışta.

Selamlar

• helluri kullanıcısına yanıt
    0.5 lt su 0.5 euro
    Ouzo duble 2 euro
    Dondurma topu 2-2,5 euro
    Tost 5-6 euro
    Greek salad 5-6 euro
    Filtre kahve 2-4 euro
    Bira 5-7 euro
    Meyve tabagı 9 euro (beach de)
    2 kişilik şezlong , semsiye 10 euro
    Gemide 20 cc ouzo -5 euro buz ve servis dahil
    Bacardi brezeer 3,5 euro vb.

Aklıma gelenler. 2 kişi boyle bir gezide min 250 euro harcar. Eger oradaki kültürü yaşamak istersen. Yok ben sadece gezecem , tr den biSkrem getirip idare ederim , gemiden suyuda cantama koyarım dersen 30-40 euro gider. Oda yol parası:))

• garcia1905 G kullanıcısına yanıt
    Ben sordum dahil dedi. E zaten mantikli olan o degilmi tur fiyatini otobusle getirme parasi icin alacak degilya. Dahil olmasa yapilmaz pahali

• Turu duzenleyen tatil.com degil ama .turu duzenleyeni bi arayin yarin sorun boyle bise vsarmi diye.
    08504330478 istyatur

Bendl de ayni tatili tatilsepetinden aldım. Eger boyle seyler varsa hic plan kurmayalim. Kurumsal firmalar paranin uzerine yatmazlar da vize pasaport hazirlik felan yapmayalim yani. Haberdar edersenizde bizi seviniriz.

• Arkadaşlar, en uygun Orta Avrupa turu hangi sitede?

• flaminks09 F kullanıcısına yanıt
    Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
    Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
    Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
    Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
    Müze ve ören yerleri girişleri,
    İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)
    İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
    Dahilse çok iyi..
    Bazı turlarda sadece getir-götür ve rehberlik hizmeti okadar geri kalan müze-ören yeri fiyatları sizden istiyorlar o yüzden sordum..

Bazı turlardada tam tersi herşey dahil oluyo yemekte dahil oluyo vs. Karışık sormadan kabul etmemek lazım..

Oteller merkezdd olsa sıkıntı yokta genelde 1 saatlik mesafelerde oluyormuş bu durumda ekstraları salmk mantıklı oluck gibi.

• Hocam ek paketi aldim ben. Ek pakette giriş ucretleri dahil dedi. Tatilsepetinin yalancisiyim. Orda isterlermi bilemem. Vatikan giris Gondol felan da dahilmi dedim onlarda dahil dedi. Ama orda be olur bilinmez :D ki zaten bi tur 50euro. Ulasim arti rehberlik ücreti icin pahali yani 50 euro. Dahil olmasi bana anormal gelmedi acikcasi. Arayıp bir daha teyit edeceğim. Yoksa tur gereksiz pahalı

Ayrica seyahat sigortasi en uygun generali galiba.daha uygun yer varmi bilen. Bazi sigortalar vize reddini felan da karşılıyormus 20 lira fazla verilebilir eger oyleyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flaminks09 -- 3 Temmuz 2019; 0:38:25 >
    Seyahat sigortalarını hiç araştırmadım biara onada bakıcam..
    Valla türk milleti olarak kazıklanmaya alıştığımız için bi konu üzerinde istemsiz 10 kere duruyoruz:)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.